Szymix654
Dołączył/a: lipiec 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sergi Roberto i pamiętna remontada przeciwko PSG.Chciałbym poczuć na własnej skórze jak to jest sprawić żeby całe Camp Nou oszalało ze szczęścia,strzelając decydującą bramkę i dokonując czegoś niewiarygodnego.
3
@Mula Messi bo asysty
0
Spokojnie teraz musimy skupić się na LM
0
@catluck Też bym prosił
0
Jakaś darmowa stronka gdzie obejrzę dzisiejszy mecz?
0
Ulala jaki składzik
2
Polecam ,,opłacone krwią'' bardzo dobry film i niesamowita historia
2
@Coutinho007 Ehh gdyby nie kontuzje to topowy skrzydłowy i nie tęsknilibyśmy teraz za Neymarem
0
@msmsms Emily VanCamp,Stana Katic
0
@Hushovt No nie wiem z naszym zarządem wszystko możliwe
0
Ac Milan jest zainteresowany Emersonem.no super
0
Złotej piłki chyba nie będzie :(
1
@BulaKG Ja oglądałem sobie Barce co biła 5-0 Real w 2010 tam Madryt biegał tylko za piłką nic więcej
0
@BarcaInfo No trzeba min 15pkt mieć przewagi bo inaczej sędziowie nie dadzą ci mistrza;)
0
@Ratamahatta Bo inne drużyny wiedzą jak się bronic przeciwko Barcelonie,wystarczy autobus i git
0
@LuisSalvano No wiadomo mógłby czasem pójść w drybling i dośrodkować np do Suareza tylko go nie ma w polu karnym,wgl jak Semedo ma piłkę to nikogo nir ma
1
@baczmus Wielkie dzięki od razu powiadomienia on ;)
0
Brakuje nam takiego Semedo
0
@baczmus Za dużo np o polityce chodzi mi o takie konta typowo Barca
0
@BarcaInfo Ja ci to mówię na 100% Real zmęczony to przegra
0
Znacie jakieś Polskie konta na tt podobne do Barcainfo i Neurophate co podają newsy o naszym klubie?
0
@VenoM O tak ;)
0
@BarcaInfo Ty mi ją dasz jak Modrić Messiemu ;)
1
@FranzMaurer Serce jak szalone bije
1
Jak dzisiaj Real przegra to złota piłka FCBarca.com jest moja ;)
0
Rok 2026 Neymar jest bardzo blisko Barcelony
0
@SeeleyBooth A tu cyk czerwona w 1 minucie jak Fati z Espanyolem
0
Szklanka będzię mógł zagrać w LM?
0
@Hushovt Jaki strzał jak tam jest tak gęsto że nie ma pozycji do strzału,no chyba że z własnej połowy
3
Ehh akurat fajny mecz był to byłem na piwie :/