2

Po meczu ..., fatalne spotkanie w jej wykonaniu. Przy takiej ilości niewymuszonych błędów nie da się wygrać meczów na tym etapie.

1

Naprawdę nie rozumiem co jest z nią dzisiaj, ma piłkę na breaka, zamiast cierpliwie rozegrać to kombinuje i wyrzuca metr na aut

4

@cules100pro ON - firma Federera z tego co się orientuje

4

Bardzo źle gra Iga dzisiaj, z Bencic nie było rewelacji, ale tylu błędów aż nie popełniała, a i sama Bencic potrafiła sporo fajnych piłek zagrać. Dzisiaj już masa punktów oddana za darmo :/

2

@mekston jasne tylko za 40 tys euro nie kupi 2-3 letniego Audi a8 czy S klasy. To będą auta kilkuletnie już 5 lat wzwyż z przebiegami powyżej 200 tys. Ja osobiście bym odradzał taki zakup i wolałbym kupić auto klasę niżej. Od siebie mogę dodać, że wuj posiadał od nowości Audi Q7 i po 6 latach i przebiegu powyżej 200 tys tyle ile musiał władować w naprawy to byłby za to na tamte czasy niemal nowy samochód klasy kompakt. Moim zdaniem lepiej kupić coś młodszego, z mniejszym przebiegiem, ale za to mieć mieć spokój z większymi naprawami, które tak skomplikowane kilkuletnie auta niosą ze sobą.

0

@Kondziubarca kiepski kierunek i tam raczej progresu nie zrobi :/ szkoda, bo po niezłym sezonie w Feyenoordzie na pewno miał inne oferty

1

@Danielos8 nie wiem do czego konkretnie się odnosisz, ale jeśli uważasz, że Polska nie miała sukcesów w swojej bogatej historii to jesteś w błędzie. Można tu choćby na szybko wspomnieć o odzyskaniu niepodległości po 123 latach i późniejszym uratowaniu Europy przed bolszewizmem w Bitwie Warszawskiej. Niestety mamy takie szczęście, że części mocarstw istnienie naszej państwowości zwyczajnie przeszkadza/ło. Spojrzysz na XX wiek to sami Brytole zdradzali nas dwukrotnie, najpierw byli niezadowoleni z powodu odzyskania przez nas niepodległości, a później wystawili nas podczas II wojny światowej. Jeśli do tego dodasz sprzedanie nas przez zachód w Jałcie Ruskim to już po tych wydarzeniach możesz stwierdzić, że przebyliśmy bardzo trudną drogę do odbudowania państwa polskiego i nasi przodkowie musieli w imię wolności i ojczyzny przelać wiele krwi.

Gorsi pod jakim względem? naprawdę ciężko się odnieść do takich ogólników, ale jeśli nie widzisz jaki postęp wykonaliśmy od obalenia komunizmu i w jakim tempie gonimy ten Twój idealny, lepszy zachód to znaczy, że jesteś ignorantem.

0

@kacperFCB_ raczej to już pewne, bo sporo źródeł o tym pisało :/

1

@partymaker Djokovic przede wszystkim ma wszystko pod kontrolą i nie musi wchodzić na swój najwyższy poziom. Spokojnie czeka na tiebreaki, których jest mistrzem.

6

@Bobo25 polecam odkurzyć książkę z historii. Niestety, ale w dużej części przez nasze położenie geopolityczne (leżymy pomiędzy strefami wpływów dwóch mocarstw Niemcy-Rosja) to lekko mówiąc łatwo nam nie było i tak byliśmy ofiarami w bardzo wielu sytuacjach. Jeśli prześledzisz historię Polski dokładnie to sam stwierdzisz, że nie mamy na niej wielu rys w porównaniu do innych większych narodów.

1

@GeneralXavi cytaty fajne, prawdziwe, ale Jobs będący skrajnym egoistą na pewno nie wypowiedział tych słów. Jobs to synonim tak naprawdę dzisiejszego człowieka, egoisty, który ślepo biegnie za pieniędzmi i sukcesami, „po trupach do celu”, krzywdząc przy tym nawet swoich najbliższych, bo liczy się dla niego tylko własne ja. Wystarczy poczytać o tym jak traktował swoją rodzinę czy współpracowników.

2

@Emhyr oni jednak mają na to pieniądze, a tym bardziej jak Katarczycy ich przejmą. W Barcelonie niestety wszystko było robione ponad stan, aż w końcu doszliśmy do granicy, gdzie ciężko było znaleźć źródła finansowania na pokrycie bieżących kosztów.

2

@VegetaPolska po prostu Novak ma w pełni mecz pod kontrolą i poza świetnym serwisem i pojedynczymi przebłyskami jak ten slice Hurkacz nie posiada argumentów by mu naprawdę zagrozić :/

5

@Kamiloza91 tak i oczywiście znowu popełniając proste błędy, a nie po świetnych zagraniach Djokovicia

3

Wybitny return i później cyk prosty błąd z beckhendu i zagranie w Novaka z fh, gdzie miał masę czasu by się ustawić i skończyć to winnerem ...

2

@wasacz ten komentarz na Polsacie dzisiaj to dramat, co chwila na meczu Świątek gadali o jakimś odczuwaniu bólu przez Bencic i wróżyli, że nie będzie miała siły na 3 setówkę, a teraz kolejne farmazony o jakimś subiektywnym ich rankingu kto jest najgrzeczniejszym zawodnikiem xD

1

Prawda jest taka, że jeśli Novakowi uda się wprowadzić piłkę do gry to może być o dalszy rozwój wydarzeń spokojny, bo Hurkacz sam się załatwi i popełni jakiś prosty błąd. Niestety, ale samym serwisem nie da się wygrać z kimś takim jak Djokovic.

2

Szkoda nerwów, jeśli chce się z Novakiem powalczyć to takie momenty trzeba wykorzystywać.

1

@Compadre Sabalenka chyba teraz musiałaby wygrać turniej żeby przeskoczyć Igę w rankingu

1

zemszczą się niestety te niewykorzystane breakpointy wcześniej :/ Będzie ciężko wyciągnąć ten mecz przy takiej grze

0

@partymaker stricte pod względem umiejętności technicznych, czytania gry to wimbledon, ale najbardziej wymagający ogólnie, a szczególnie pod względem fizycznym jest French Open

0

@Ojciec5tkidzieci Rublow-Bublik
Swiatek-Bencic są na centralnym przed Hurkaczem. Imo jakieś opóźnienie pewnie będzie, ale maks do 1h

1

@Nhyz trzymaj się tam, najlepiej gdzieś wyjdź by nie siedzieć samemu w takim momencie. Nic już z tym nie zrobisz, bo zapewne poznała kogoś innego i już jakiś czas się z nim spotykała za Twoimi plecami. Niestety, ale tak jak wiele kobiet poznałem to niewiele z nich potrafiło mówić prawdę prosto w oczy, więc tym bardziej szkoda czasu na takie, które kończą relacje wiadomością. Świadczy to tylko o ich braku wychowania i szacunku do Ciebie i czasu jaki razem spędziliście.

0

@michal26 sprawdź przez Uber eats

0

@Bartula zielone, szare

0

@Crystal37 nie, przede wszystkim za mało ramu w podstawowej konfiguracji (do gier minimum 16gb musi być obecnie), dysk ssd też malutki (zmieszczą się na nim 2-3 gry większe) i lepiej szukać na promocjach laptopów z kartą graficzną rtx3060, ponieważ powinien być tańszy, a jest troszkę wydajniejszy
Dla przykładu na szybko: https://www.x-kom.pl/p/1092436-notebook-laptop-156-msi-gf66-i7-12650h-16gb-512-rtx3060-144hz.html?gclid=Cj0KCQjw756lBhDMARIsAEI0AglorKylL7MWe9J3RZnT-EmeUtt10Tx3oq2zmA1_R7JcxdtSL5aXMloaAlEwEALw_wcB#Specyfikacja

0

@Rust_Cohle co prawda dawno nie jadłem, ale na 100% była taka opcja. Weźmiesz McZestaw powiększony z jakimś podwójnym burgerem (wieśmak, mcroyal) to raczej napewno się najesz

0

@Przemek2323 Panie Przemku, ale gdzie w wypowiedzi Glapińskiego masz stwierdzenie, że inflację wywołała chciwość przedsiębiorców? Stwierdził tylko, że jednym z CZYNNIKÓW wpływających na inflację w ubiegłym roku było zwiększenie marz i zysków przez przedsiębiorstwa co jest prawdą.
Odnośnie przyczyny inflacji też się w takim razie prawie zgadzacie, bo przecież hasło widniejące na NBP brzmi:
"Główne przyczyny inflacji: agresja rosyjska w Ukrainie; pandemia i jej skutki".
Uprzedzając nie jestem za PiSem, ale czasami warto zachować chociaż pozory obiektywizmu w ocenie czyichś wypowiedzi, czego Tobie niestety brakuje :)

1

@Przemek2323 ehh i znowu ...
Nie wiem kim jesteś z zawodu, ale z ekonomią masz niewiele wspólnego skoro wydajesz osądy byle skrytykować obecną władzę nie sprawdzając danych i raportów (niczym w znienawidzonym przez Ciebie TVP).
Nie chce mi się znowu rozwodzić i udowadniać, że nie masz racji, ale na szybko zostawiam wykres pochodzący z MFW: https://zapodaj.net/plik-3LfJDmfUqo
Na podstawie przeprowadzonych badań przez MFW stwierdzono, że za inflację w 45% odpowiadają większe zyski firm.

5

@Borneo ok tylko wiesz, że wojna Ukrainy z Rosją kiedyś się skończy, a uchwalony pakt migracyjny będzie funkcjonował dalej.
Poza tym wnioski owszem możesz składać, ale czy KE się do nich przychyli to inna sprawa. Patrząc na dotychczasowe zachowanie unijnych polityków to nie można im ufać i na pewno w interesie Polski leży by nie dopuścić do uchwalenia takiego prawa, które w przyszłości może być wykorzystane przeciwko nam i może być podstawa do nakładania na nas kar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?