0

@cris2706 niby tak, ale z drugiej strony grać z Messim i Neymarem po bokach, którzy nie są aż tak pazerni na gole to również olbrzymi przywilej dla napastnika.

1

@Sulimo za 25 zł możesz aktywować w T-mobile pakiet rozmowy i smsy bez limitu i 10gb internetu

8

@cris2706 hmm ciężko jednoznacznie wskazać któregoś z nich w takim porównaniu. Na pewno Lewandowski nie był takim spektakularnym piłkarzem jak Suarez, ale jednak grając w tym samym okresie zdobył więcej trofeów i nagród indywidualnych. Ponadto jest 3 strzelcem w historii LM, będąc rok młodszym strzelił więcej bramek niż Suarez w karierze i mając 35 lat nadal gra w czołowym klubie w Europie, gdzie tymczasem Suarez kopie się po czole w Brazylii.

0

@pt9 u siebie w drugim starszym tv na poddaszu miałem podobny problem, że nie wszystkie kanały łapał. Miałem już antenę wymieniać, ale ostatecznie okazało się, że wystarczyło wymienić wzmacniacz antenowy.

1

@DonMatteo901 trzeba przyznać, że jeśli udałoby im się go ściągnąć to dokonaliby prawdopodobnie świetnego wzmocnienia. Mimo, że jest Anglikiem to moim zdaniem ma tak duże umiejętności, że odnajdzie się w każdej lidze (gra tyłem do bramki, wykończenie, rozegranie piłki, wszystko to u niego jest na topowym poziomie).

2

@Joe_Pesci Netflix z lidera na rynku staje się największym syfem jeśli chodzi o platformy streamingowe. Nie dość, że abonament tam jest najdroższy w porównaniu z konkurencją, to i oferta coraz gorsza zawierająca właściwie w każdej produkcji tzw. elementy poprawności politycznej związanej z ruchem LBGT. Ja już od ponad pół roku nie wykupiłem tam subskrypcji i patrząc na ich politykę tym bardziej nie zmierzam ich wspierać.

2

@zodiak_10 tą decyzją La Liga nie pierwsze już raz się skompromitowała. Zarówno Vinicius jak i bramkarz Valencii powinni zostać zawieszeni za swoje zachowanie.

1

@kondzix2115 to jak wróżenie z fusów obecnie, ale moim zdaniem aż takiego potencjału nie ma co wyżej przez Ciebie wymieniona trójka. Jeśli miałbym coś przewidywać to jak dla mnie na zawsze pozostanie solidnym pracusiem, nie odstawiającym nogi, ale nie tak kreatywnym w rozegraniu jak topowi gracze na tej pozycji.

3

@Jarema2000 nie wiem jak jest w tej konkretnej sytuacji co opisałeś, ale obstawiam, że te sklepy co mają dużo atrakcyjniejszą cenę na ten telefon nie są oficjalnym dystrybutorem Samsunga, co skutkuje tym, że mogą być problemy z potencjalną realizacją gwarancji u producenta.

3

@Pawel13sz ponieważ nie rozbudujesz tego zestawu na starym sockecie. Na chłopski rozum mówiąc Twoja płyta ma stare gniazdo 1155, na które nie zamontujesz nowszych procesorów. Tak samo jest z ramem, ponieważ przechodząc na nową podstawkę nie zamontujesz swoich starych pamięci ddr3 na nowej płycie głównej, która obsłuży już pamięci ddr5. Wielkość pamięci ram jest jak najbardziej wystarczająca nawet na dzisiejsze realia, ale niestety modernizując swój obecny zestaw będziesz zmuszony również zakupić nowe pamięci ram (przy okazji będą szybsze, co doda kilkanaście klatek w grach). Reasumując jakbyś chciał ulepszyć swój komputer to prawdopodobnie mógłbyś tylko od biedy zostawić kartę graficzną i budę.

1

@Pawel13sz podstawka do wymiany jeśli chcesz grać w nowe gry (procesor, ram, płyta główna), może za tym pójść również wymiana zasilacza, bo nie napisałeś jaki posiadasz. Grafika w rozdzielczości full hd i średnich detalach może ogarnie, ale na dzisiaj to jest wróżenie z fusów jakie wymagania będzie miało GTA 6, które z tego co czytałem ma wyjść za ponad rok czasu.

0

@regatta52 tak i kolejny regres ligi na rzecz Premier League. Mimo wszystko ten Vinicius to topka piłkarzy na świecie, a gdy liga nie będzie konkurencyjna to zarówno Barcelonie jak i RM będzie ciężko przekonać do gry tutaj klasowych piłkarzy.

0

@Survier tak jak wyżej naciąganie ludzi tak jak wszyscy coache mówiący nam jak mamy żyć by osiągnąć szczęście. Najgorsze jest to, że wielu ludzi w to wierzy, płaci za to olbrzymie pieniądze i często niszczy np. relacje z innymi osobami, bo według kogoś tam nie jesteście sobie przeznaczeni.

0

@pioz123 bezpośrednio może nie, ale dziękowanie jakiejś części społeczeństwa rosyjskiego, która w większości popiera tą wojnę jest raczej kiepskich ruchem pr-owym i średnio również świadczy o zarządzie klubu, ponieważ wszelkie kontrakty z rosyjskimi przedsiębiorstwami powinny zostać zerwane jeśli tak jak wypowiedział się Laporta wspiera Ukraińców w tej wojnie. Trochę hipokryzja z jego strony.

1

@parpe wątpię w koalicję Konfederacji z PiSem, prędzej dogadają się z Hołownią i PSL.

0

@Encore jeśli do tego udałoby im się wyciągnąć Barelle z Interu to pomoc w przyszłym sezonie w Liverpoolu powinna wyglądać bardzo fajnie.

1

@mekston najśmieszniejsze jest to, że wszyscy zachwycają się takimi piłkarzami jak Saka czy Rasford w tym sezonie, a Salah mając według wielu przeciętny sezon bije ich na głowę.

1

@Herato akurat pod koniec sezonu złapali fajną formę i widać, że zaczęli iść znowu w dobrym kierunku. Moim zdaniem jak Klopp podczas okienka transferowego wzmocni pomoc i środek obrony jakimiś solidnymi piłkarzami to znowu będą konkurencyjni i w przyszłym sezonie ponownie będą się bić o mistrzostwo z City i ewentualnie Arsenałem, chociaż wątpię, że uda im się powtórzyć taki sezon w przyszłym sezonie grając w LM.

2

@Kgorecki2500 ja w tym tygodniu sobie jeszcze zagram fut champions, a później to już raczej okazjonalnie będę grał w fife. Na początek weekendu bardzo przyjemne trafy z paczki za 20 poziom - Modric i Ter Stegen tots. Szkoda tylko, że te wymagania na tego Ronaldinho takie dowalili, bo miałem plan wpakować cały fodder i monety w niego by się pobawić nim i powalczyć o jakiś fajny wynik, ale nawet jeśli bym to zrobił to nadal z ponad milion by mi brakowało :/

0

@Sysia11 totalnie się nie zgadzam z Twoją tezą. Guardiola zbudował drużynę jak chciał wydając w sumie na transfery ponad miliard euro. Nie ma tam piłkarzy, których nie widział w swojej drużynie i praktycznie każdy kto tutaj przychodził wyróżniał się w swojej lidze i przychodził w swoim prime. Takiego komfortu tak naprawdę nie miał żaden trener, że mógł wejść praktycznie jak do sklepu i wybierać sobie piłkarzy z półki. Wspomniani tutaj Klopp czy Mourinho musieli iść na kompromisy i tworzyli zespół z tego czym dysponowali lub kupując często graczy niechcianych bądź takich, którzy odbijali się wcześniej od mocnych zespołów , ponieważ klub nie chciał wykładać olbrzymich pieniędzy na nowych piłkarzy.

1

@Transu96 pozdrawiam z moim De Lightem :D
https://zapodaj.net/5d915b18ca123.png.html

1

@Kengo kiedy Ansu czy Bojan byli na szczycie? Mieli potencjał, ale niestety ich rozwój zahamowały po części kontuzje i oni sami. W historii było wiele przykładów, że nawet zawodnicy mający ciężkie urazy potrafili dzięki swojemu mocnemu charakterowi i ambicji wejść bądź wrócić na ten szczyt.
Przykład Emmy już totalnie nietrafiony, ponieważ ona przede wszystkim ma problemy z głową i nie stawia sportu na pierwszym miejscu

5

@masq o to, że pewnie mało wspólnego te wybory miały z demokracją

1

@Kgorecki2500 Mi te 11 winów udało się wbić, resztę meczów chyba oddam, bo rzeczywiście mało przyjemności z gry przy takim gameplayu (3 mecze przegrałem będąc sporo lepszym od rywala, ale moi napastnicy zamulali tak z oddawaniem strzałów, że oni zdążali przesuwać się bramkarzami i nie szło właściwie nic strzelić oprócz podania na pustą).
Mega szanuję za granie kartami, które w rzeczywistości lubisz, a nie wyłącznie będące w mecie. Ja może też nie grałem kartami z ścisłej mety w tej Fifie typu Mbappe, Jarzyna, Al Owairan, Eusebio i spółka, ale jednak aż tak mocno w stronę ulubionych zawodników to nie poszło. Jeśli robimy takie podsumowanie już to moim najlepszym trafem był oczywiście Salah i Okocha WC, którzy jednocześnie są moimi ulubionymi kartami w tej edycji. Mega frajdę daje ich drybling i wykończenie z fałsza u Okochy, a u Salaha finezką. Dodatkowo wyróżniłbym w swoim składzie Thurama FS i Umtitiego fut fantasy. Nieoczywiste karty, a Thuram w mojej opinii przez swoją sylwetkę i siłę jest jednym z najlepszych śpd in game, z kolei Umtiti jest dosłownie wszędzie, super się ustawia, prawie co mecz ma najwięcej odbiorów (lepiej niż taki Saliba tots czy Bonnuci flashback), a w dodatku dzięki swojej sile wygrywa zdecydowaną większość pojedynków.
Ja również bardzo mocno zastanowię się nad zakupem kolejnej edycji. Napewno będzie znacznie więcej zmian z tego co można wyczytać z przecieków i uzależnię swoją decyzję w zależności od tego w którą stronę pójdzie nowa Fifa po rebrandingu. Jeśli serio potwierdzą się pogłoski o mieszanych składach to niestety, ale chyba skutecznie mnie zniechęcą do zakupu tej gry.

1

@barcelonaLM Ładny bilans :) nagrody też fajne, Diaby top rezerwowy potrafiący odmienić nie jeden mecz. U mnie na razie 9:3 i jak się uda dograć do 11 winów to pewnie resztę oddam, tym bardziej, że bundesligą nie zamierzam grać. O 14 winów postaram się na totsy z LaLigi.

0

@Faro nie tyle Polska co Ukraińcy tutaj mieszkający napewno głosowali na siebie

2

@Kgorecki2500 nad Laporte też się zastanawiam czy do pary z Salibą nie zrobić. Umtitim niby nadal mi się gra super, prawdę mówiąc to nawet się dziwię czemu tak rzadko widuje go w składach przeciwników, ponieważ jest jednym z lepszych stoperów jakimi w tej edycji grałem i statystyki nie do końca odzwierciedlają jaki jest dobry in game, ale tym Laporte też bym z chęcią pograł, a i tak przez tydzień specjalnie nie będzie co robić z fodderem. Haaland w moim odczuciu trochę za drogi jak na obecny etap gry i 3x4 dla napastnika.
PS
Odpięli wrotki trochę z tymi kartami z Bundesligi. Diaby większy overall niż Saka czy Rodrygo, Davies za przeciętny sezon ma kartę na poziomie Frimponga, Bellingham i Musiala wiadomo świetni piłkarze, ale jednak nie na tyle by mieć karty na poziomie najlepszych kart w grze.

0

@insp1re puchar to tylko symbolika, w rzeczywistości gra idzie o coś innego. Najważniejsze, że zarówno wygląd pucharu ligi mistrzów jak i pucharu mistrzostw świata wpisał się w świadomości większości kibiców i każdy kojarzy go z tymi rozgrywkami. Jeśli chodzi stricte o aspekty wizualne trofeów wręczanych w piłce nożnej to zdecydowanie Mistrzostwa Świata nr 1, całkiem ładny jest również puchar za wygranie Premier League.

0

@pacjentzchoroszczy 200mln to RM im dawał gdy ten miał raptem rok kontraktu. Imo nie sprzedadzą go za żadne pieniądze jeśli sam Mbappe nie będzie mocno naciskał na odejście

1

@RomanHoffer zależy od tego jak osadzone są ósemki, ale praktycznie zawsze chirurg musi rozcinać dziąsło by je wyrwać, więc konieczne jest zaszycie dziąsła by nie lała Ci się krew

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?