0

szczerze to nie znam słowa żeby wyrazić jak nie trawie tego gośca.
pele to dno a w dzisiejszych czasach nie osiągną by nic

0

Ratamahatta

Tez mnie to cieszy :) zwłaszcza, że Messi w końcu przekonał sie do Alexisa :) Życzę mu wiele wspaniałych chwil w Barcelonie!!

VeB

0

Zawodnicy Barcelony, którzy rozegrali najwięcej spotkań z Realem (bez porażki) to Valdés (12 – rekord), Puyol (10) i Abidal (9).

2 obrońców która strzeliła wczoraj bramki :)
VeB!!!

0

najsłabsze ogniwo Barcelony ??? wacek w dupe dla tych co tak twierdzą!!

0

ODRABIAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0



zapraszam :) najlepszego Pep

0

daviid7, 34 minuty temu:

" Sanchez dzis miażdzy ;)"


No tak jak sie asystuje to sie jest zajebistym, a jak sie straci ze 2 razy to kutas i ciota do wymiany

0

Sto lat :)

0

@Kam

Kiedy sędzia nam pomógł? W meczy z Espanyolem ?

0

Diablo

maja 1 spotkanie wiecej, więc nie wypowiadaj sie pól mózgu

0

Real by to wtopił znacznie trudniej jest odrobić 2:0 jak 1:0....
W ostatnich meczach nie możemy odrobić straty przez sędziów ;/

Veb!! Liga i tak nasza!

0

"Ale przychodzi Messi i robi dobrze" ^^^^^ :D

0

więzadło krzyżowe przednie jak dobrze usłyszałem ;/ Szkoda Fontasa, szkoda ;/

0

Mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze :) Wszystkiego dobrego

0

JEJEJE HENRY STRZELIŁ :D !!!!

0

Mały jesteś wielki !!!!!!!!!!

0

Szkoda ze zabrakło go w meczy z Espanyolem, bo on potrafi wnieść coś nowego do gry. Wczoraj graliśmy za wolno bez żadnego błysku i to przesądziło o wyniku spotkania. Mam nadzieję, że Pep jeszcze częściej będzie korzystał z Issaca, bo jest wyśmienity!!

Mam nadzieję, że zostanie z nami na długie lata!! VeB!!

0

nie da się wygrać meczu, graja tak naprawdę przez ostatnie 8 min.. NIE MA OPIERDALANIA SIĘ i nie można pozwolić żeby takie coś się powtórzyło

0

mason103

ty symulowanie widziałeś ? nawet gracze mou powiedzieli ze był to mecz bez symulowania czysty spektakl, fair play

0

Rozumiem, że trzeba doceniać rywala, ale nie można mówić takich rzeczy o swojej drużynie. Przez takie coś gracze tracą poczucie własnej wartości i są mniej pewni siebie. Sorry Pep ale nie powinieneś tego mówić

0

on jest przypadkiem ..

0

Brawo za artykuł!!! Coś pięknego, ten artykuł dokładnie opisał naszego Davida!!
najbardziej rozbawił mnie ten fragment :D:D:
"Villa nie był dobry, nie był bardzo dobry, nie był też świetny. Był zajebisty."

VeB!

0

tez mam taka nadzieje :)

VeB!

0

Wesołych Świąt, Cesc!!

0

to trzeba to zmienić na korzyść Barcy! :)

VeB!

0

2011/12: i 2008/09: najbardziej trafne :) co nie zmienia faktu ze reszta tez jest genialna :)!! Tak dalej Barcelono!

VeB!

0

dobrze ze nic poważniejszego się nie salo ;/ Wracajcie z Villa i Afellayem jak najszybciej do zdrowia!!

VeB

0

objawienie meczu Tello i komentator :D
Młody spisał się fantastycznie 2 gole i asysta. Coś pięknego !
no nic, nie udały sie " dwie manity:
VeB

0

@/R

przykra prawda niestety a bardzo lubię Afellay'a
ale Pep potrafi zawsze i dla każdego znaleźć miejsce w składzie

0

"Aaaaaależ tańczy! to się nazywa taniec!" dzięki ze mi powiedziałeś :D
Brawa dla komentatora! troszkę humoru nie zaszkodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?