Tadeusz0312
Dołączył/a: wrzesień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szczerze to nie znam słowa żeby wyrazić jak nie trawie tego gośca.
pele to dno a w dzisiejszych czasach nie osiągną by nic
0
Ratamahatta
Tez mnie to cieszy :) zwłaszcza, że Messi w końcu przekonał sie do Alexisa :) Życzę mu wiele wspaniałych chwil w Barcelonie!!
VeB
0
Zawodnicy Barcelony, którzy rozegrali najwięcej spotkań z Realem (bez porażki) to Valdés (12 – rekord), Puyol (10) i Abidal (9).
2 obrońców która strzeliła wczoraj bramki :)
VeB!!!
0
najsłabsze ogniwo Barcelony ??? wacek w dupe dla tych co tak twierdzą!!
0
ODRABIAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zapraszam :) najlepszego Pep
0
daviid7, 34 minuty temu:
" Sanchez dzis miażdzy ;)"
No tak jak sie asystuje to sie jest zajebistym, a jak sie straci ze 2 razy to kutas i ciota do wymiany
0
Sto lat :)
0
@Kam
Kiedy sędzia nam pomógł? W meczy z Espanyolem ?
0
Diablo
maja 1 spotkanie wiecej, więc nie wypowiadaj sie pól mózgu
0
Real by to wtopił znacznie trudniej jest odrobić 2:0 jak 1:0....
W ostatnich meczach nie możemy odrobić straty przez sędziów ;/
Veb!! Liga i tak nasza!
0
"Ale przychodzi Messi i robi dobrze" ^^^^^ :D
0
więzadło krzyżowe przednie jak dobrze usłyszałem ;/ Szkoda Fontasa, szkoda ;/
0
Mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze :) Wszystkiego dobrego
0
JEJEJE HENRY STRZELIŁ :D !!!!
0
Mały jesteś wielki !!!!!!!!!!
0
Szkoda ze zabrakło go w meczy z Espanyolem, bo on potrafi wnieść coś nowego do gry. Wczoraj graliśmy za wolno bez żadnego błysku i to przesądziło o wyniku spotkania. Mam nadzieję, że Pep jeszcze częściej będzie korzystał z Issaca, bo jest wyśmienity!!
Mam nadzieję, że zostanie z nami na długie lata!! VeB!!
0
nie da się wygrać meczu, graja tak naprawdę przez ostatnie 8 min.. NIE MA OPIERDALANIA SIĘ i nie można pozwolić żeby takie coś się powtórzyło
0
mason103
ty symulowanie widziałeś ? nawet gracze mou powiedzieli ze był to mecz bez symulowania czysty spektakl, fair play
0
Rozumiem, że trzeba doceniać rywala, ale nie można mówić takich rzeczy o swojej drużynie. Przez takie coś gracze tracą poczucie własnej wartości i są mniej pewni siebie. Sorry Pep ale nie powinieneś tego mówić
0
on jest przypadkiem ..
0
Brawo za artykuł!!! Coś pięknego, ten artykuł dokładnie opisał naszego Davida!!
najbardziej rozbawił mnie ten fragment :D:D:
"Villa nie był dobry, nie był bardzo dobry, nie był też świetny. Był zajebisty."
VeB!
0
tez mam taka nadzieje :)
VeB!
0
Wesołych Świąt, Cesc!!
0
to trzeba to zmienić na korzyść Barcy! :)
VeB!
0
2011/12: i 2008/09: najbardziej trafne :) co nie zmienia faktu ze reszta tez jest genialna :)!! Tak dalej Barcelono!
VeB!
0
dobrze ze nic poważniejszego się nie salo ;/ Wracajcie z Villa i Afellayem jak najszybciej do zdrowia!!
VeB
0
objawienie meczu Tello i komentator :D
Młody spisał się fantastycznie 2 gole i asysta. Coś pięknego !
no nic, nie udały sie " dwie manity:
VeB
0
@/R
przykra prawda niestety a bardzo lubię Afellay'a
ale Pep potrafi zawsze i dla każdego znaleźć miejsce w składzie
0
"Aaaaaależ tańczy! to się nazywa taniec!" dzięki ze mi powiedziałeś :D
Brawa dla komentatora! troszkę humoru nie zaszkodzi