Tadeusz0312
Dołączył/a: wrzesień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem Messi również powinien mieć 9. Był bardzo aktywny, czasami wracał się do obrony(co często mi się w innych meczach nie zdarza), ładna asysta po przejściu 2 czy 3 graczy Realu przy golu Alexisa(wspomniane w newsie), podał do Alvesa, który następnie dośrodkował do Fabregasa który ustalił wynik spotkania(wspomniane w newsie). Walczył o piłkę.
Tyle na razie pamiętam, mam nadzieje ze to podniesie jego ocenę
VeB
0
wierze w Ciebie! Pokaż na co cie stać!!
VeB!!
0
Alvesowi ładnie odwala :D najfajniejsze miał ubranie jak młodziaki BATE rozjechali :D
0
JEJEJEJJEJEJEJEJEJJ BARCA !! 3 ; 1 :D:D:D mam nadzieje ze tym wynikiem zamknie buzie wszystkim niedowiarka :D:D
VeB
PS sorry za mały spamik
0
KOCHAM CIE BARCELONO!!!!!!! VeB!
0
Do boju Barcelono!
VeB
0
Młodzi dali popis :))
Najlepszy zawodnik Cuenca i dla mnie to nie podlega żadnej dyskusji :), Roberto też się starał, zabrakło mu trochę szczęścia i mógłby mieć hat-trick'a
Najmniej podobał mi się Dos Santos, dobrze ze go Pep zmienił to najwyraźniej nie był jego dzień. Deulofeu grał zbyt samolubnie. Pinto zrobił to co miał zrobić.
Obrona w 1 połowie miała małe problemy, ale w 2 wyglądało to zupełnie inaczej i bardzo dobrze :)
No oby tak dalej.!
Tyle z mojej strony!
VeB!!!
0
Młodzi dali popis :)
Najlepszy zawodnik Cuenca i dla mnie to nie podlega żadnej dyskusji :)
Najmniej podobał mi się Dos Santos, dobrze ze go Pep zmienił to najwyraźniej nie był jego dzień. Deulofeu grał zbyt samolubnie. Pinto zrobił to co miał zrobić.
Obrona w 1 połowie miała małe problemy, ale w 2 wyglądało to zupełnie inaczej i bardzo dobrze :)
No oby tak dalej.
Tyle z mojej strony!
VeB!!!
0
Cuenca wymiata :)
0
chciałbym żeby na GD grał Mascherano on jest bezbłędny
0
mam nadzieje ze Messi 10 grudnia będzie tak aktywny jak w tym pięknym meczu :)
0
@cules23
Wczoraj zawiodła głównie skuteczność Messiego :)
Mamy 3pkt i to się liczy :)
VeB!!!
0
@maciekmacinski
widzę ze nie zrozumiałeś mojego komentarza :)
0
i tak sędziowie faworyzują barce....
0
najlepszego!
0
po 3 pkt!!
VeB!
0
@AREKFANFCB
Nie martw się :) Portugalia będzie miała ciężko wyjść z grupy:)
0
ja bym nie kombinował i wyszedł formacja w której zawodnicy czuja się najlepiej! Jednak decyzja należy do Pepa
Veb
0
u nas jest pogrom :) niestety na wyjazdach nam tak nie idzie, trzeba liczyć, ze się to zmieni :) Może podczas GD? Było by miło
VeB!!
0
jest i Messi :)
0
pięknie to zrobił :)
0
stare MVP :) VeB
0
@David_Villa7HM
Gratuluje 2 karnych :) Real jest zajebi*** :)
Srala Lala!!
0
ale sedzia dal nam dzisiaj w dupe...
0
@adaskinho
http://www.ligihiszpanskie.pl/mecze_na_zywo.html
proszę ja tutaj oglądam wszystko
0
To trzeba wygrać! VeB
0
Głosuje na Messiego, ale Rooney bije wszystkich na głowę. Podoba mi się tez Neymar
0
http://www.sport.es/es/galerias/barca/20111103/los-nuevos-audi-los-jugadores-del-barca/25350.shtml
http://www.sport.es/es/galerias/barca/20111103/los-nuevos-audi-los-jugadores-del-barca/25350.shtml
HAhaha Messi ładny ziewacz :D
a co do aut to Afellay'a mi się najbardziej podoba
0
Szkoda ;/ Brawo dla bramkarza bo on uratował lanie mówiąc tyłek Sevilli
Trzeba ogarnąć bo coraz więcej takich wpadek mamy.
VeB
0
Mecz pod kontrolą brakowało mi tylko bramki Messiego, było widać,że mu zależy i się stara.