0

Moim zdaniem Messi również powinien mieć 9. Był bardzo aktywny, czasami wracał się do obrony(co często mi się w innych meczach nie zdarza), ładna asysta po przejściu 2 czy 3 graczy Realu przy golu Alexisa(wspomniane w newsie), podał do Alvesa, który następnie dośrodkował do Fabregasa który ustalił wynik spotkania(wspomniane w newsie). Walczył o piłkę.
Tyle na razie pamiętam, mam nadzieje ze to podniesie jego ocenę

VeB

0

wierze w Ciebie! Pokaż na co cie stać!!

VeB!!

0

Alvesowi ładnie odwala :D najfajniejsze miał ubranie jak młodziaki BATE rozjechali :D

0

JEJEJEJJEJEJEJEJEJJ BARCA !! 3 ; 1 :D:D:D mam nadzieje ze tym wynikiem zamknie buzie wszystkim niedowiarka :D:D

VeB
PS sorry za mały spamik

0

KOCHAM CIE BARCELONO!!!!!!! VeB!

0

Do boju Barcelono!

VeB

0

Młodzi dali popis :))
Najlepszy zawodnik Cuenca i dla mnie to nie podlega żadnej dyskusji :), Roberto też się starał, zabrakło mu trochę szczęścia i mógłby mieć hat-trick'a
Najmniej podobał mi się Dos Santos, dobrze ze go Pep zmienił to najwyraźniej nie był jego dzień. Deulofeu grał zbyt samolubnie. Pinto zrobił to co miał zrobić.
Obrona w 1 połowie miała małe problemy, ale w 2 wyglądało to zupełnie inaczej i bardzo dobrze :)
No oby tak dalej.!

Tyle z mojej strony!
VeB!!!

0

Młodzi dali popis :)
Najlepszy zawodnik Cuenca i dla mnie to nie podlega żadnej dyskusji :)
Najmniej podobał mi się Dos Santos, dobrze ze go Pep zmienił to najwyraźniej nie był jego dzień. Deulofeu grał zbyt samolubnie. Pinto zrobił to co miał zrobić.
Obrona w 1 połowie miała małe problemy, ale w 2 wyglądało to zupełnie inaczej i bardzo dobrze :)
No oby tak dalej.

Tyle z mojej strony!
VeB!!!

0

Cuenca wymiata :)

0

chciałbym żeby na GD grał Mascherano on jest bezbłędny

0

mam nadzieje ze Messi 10 grudnia będzie tak aktywny jak w tym pięknym meczu :)

0

@cules23

Wczoraj zawiodła głównie skuteczność Messiego :)
Mamy 3pkt i to się liczy :)

VeB!!!

0

@maciekmacinski

widzę ze nie zrozumiałeś mojego komentarza :)

0

i tak sędziowie faworyzują barce....

0

najlepszego!

0

po 3 pkt!!

VeB!

0

@AREKFANFCB

Nie martw się :) Portugalia będzie miała ciężko wyjść z grupy:)

0

ja bym nie kombinował i wyszedł formacja w której zawodnicy czuja się najlepiej! Jednak decyzja należy do Pepa

Veb

0

u nas jest pogrom :) niestety na wyjazdach nam tak nie idzie, trzeba liczyć, ze się to zmieni :) Może podczas GD? Było by miło

VeB!!

0

jest i Messi :)

0

pięknie to zrobił :)

0

stare MVP :) VeB

0

@David_Villa7HM

Gratuluje 2 karnych :) Real jest zajebi*** :)

Srala Lala!!

0

ale sedzia dal nam dzisiaj w dupe...

0

@adaskinho
http://www.ligihiszpanskie.pl/mecze_na_zywo.html
proszę ja tutaj oglądam wszystko

0

To trzeba wygrać! VeB

0

Głosuje na Messiego, ale Rooney bije wszystkich na głowę. Podoba mi się tez Neymar

0

Szkoda ;/ Brawo dla bramkarza bo on uratował lanie mówiąc tyłek Sevilli
Trzeba ogarnąć bo coraz więcej takich wpadek mamy.

VeB

0

Mecz pod kontrolą brakowało mi tylko bramki Messiego, było widać,że mu zależy i się stara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?