Tadeusz0312
Dołączył/a: wrzesień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo się cieszę, że Katalończycy tak szanują Polskę! :)
VeB!
0
A co do gola Ibry to wielkie brawa! :)
0
Był na środku i strzelił :)
0
Villa za Fabsa na środek, Iniesta na lewe skrzydło i Cesc niech rozgrywa
0
villa słabo, nawet bardzo.. ;/
0
on takich piłek nie marnuje :) Pięknie!
0
villa miło :)
0
Te oceny wyglądają mi na 1 polowe, a nie na 2 w której cała drużyna zaprezentowała się o niebo lepiej.
0
perdo 3 ? czekałem na te oceny bardzo długo i jak widzę nieopłacalnie
0
Pedro gra w tym sezonie bardzo fajnie :)
0
0
KURWA
JEST!!!!!!!!! GUAJE!!!!
0
dobra okazja na powrót do rytmu meczowego dla Villi :) Niech ją wykorzysta
0
Mam nadzieję, że jutro zobaczę Ville i Song'a w pierwszym składzie.
0
Ahahhaha wiem ze nie na temat :D ale mnie to rozbraja :D była chemia :D
http://besty.pl/1571811
0
prze chuj, nic wiecej nie moge o nim napisać
0
siwsky89,
TY jestes chyba jebniety.. ALBA był dzisiaj najlepszy! dryblował, odbierał robił wszystko!
0
Vassili,
Ten chłop nam honor uratował...
0
PDG
teraz to sprawdziłem, masz racej, było to w meczu z Getafe, ale mimo to ciągle twierdze, że upomnienie sędziego nie może być porównywane do nazwania go "Skurwy***em:"
0
dawid22d
Czyli sugerujesz, że Tito powinien podziękować Mou za palec w oku?
Oddał mu, bo na to zasłużył...a pajacem to ty jesteś.
0
PDG
hmmm może dlatego, że Coentrão nazwał sędziego "skurwy***em" podczas meczu o Superpuchar ? A Tito został wyrzucony podczas meczu ligowego..
Patrząc na to w ten sposób wydaje mi sie to fer i logiczne. Nie sądzisz ?
0
Bardzo dobrze! Życzę temu chłopakowi szczęścia w nowym klubie! Zawsze go lubiłem i twierdziłem, że ma ogromny talent! Powodzenia!
0
tello 1;56 :D:D
0
Ahhh to uczucie :D wspaniałe :D
A 2 sprawa chciałbym zwrócić uwagę na obecną formę Pedro! :)
chłopak wszedł z ławki i zrobił na boisku razem z Xavim prawdziwą rewolucje ! Jak tak dalej będzie to wygryzie Alexisa z 1 składu!
Wielkie brawa dla niego za dzisiejszy mecz! Bo w parę minut zrobił większą różnicę, aż ciężko to napisać.. od Iniesty, któremu dzisiejszy mecz w przeciwieństwie do meczu z Realem.... nie wyszedł.
0
o 16
0
Pinto to mistrz :)
0
-----------Valdes------------
Alves Puyol Masche Alba
-----------Busi----------------
---Xavi------------Iniesta----
---Alexis--Messi-Villa/Pedro
MmmmmMMM
0
no spoko meczyk... trzeba trosze sie jeszcze ogarnąć zeby ten Super Puchar wygrac :)
0
Nie chce takich bramek... dzieciaki z Realu znowu będą sie jarać że niby sami symulanci w Barcelonie... Tylko tego co w Realu sie dzieje nie widzą..
0
ostatnie 10min :)
Neymar coś dzisiaj nie zachwyca :/