0

Bardzo się cieszę, że Katalończycy tak szanują Polskę! :)

VeB!

0

dla mnie to jest gol wszech czasów i nic tego nie zmieni :)

A co do gola Ibry to wielkie brawa! :)

0

Był na środku i strzelił :)

0

Villa za Fabsa na środek, Iniesta na lewe skrzydło i Cesc niech rozgrywa

0

villa słabo, nawet bardzo.. ;/

0

on takich piłek nie marnuje :) Pięknie!

0

villa miło :)

0

Te oceny wyglądają mi na 1 polowe, a nie na 2 w której cała drużyna zaprezentowała się o niebo lepiej.

0

perdo 3 ? czekałem na te oceny bardzo długo i jak widzę nieopłacalnie

0

Pedro gra w tym sezonie bardzo fajnie :)

0

0

KURWA
JEST!!!!!!!!! GUAJE!!!!

0

dobra okazja na powrót do rytmu meczowego dla Villi :) Niech ją wykorzysta

0

Mam nadzieję, że jutro zobaczę Ville i Song'a w pierwszym składzie.

0

Ahahhaha wiem ze nie na temat :D ale mnie to rozbraja :D była chemia :D

http://besty.pl/1571811

0

prze chuj, nic wiecej nie moge o nim napisać

0

siwsky89,

TY jestes chyba jebniety.. ALBA był dzisiaj najlepszy! dryblował, odbierał robił wszystko!

0

Vassili,

Ten chłop nam honor uratował...

0

PDG

teraz to sprawdziłem, masz racej, było to w meczu z Getafe, ale mimo to ciągle twierdze, że upomnienie sędziego nie może być porównywane do nazwania go "Skurwy***em:"

0

dawid22d

Czyli sugerujesz, że Tito powinien podziękować Mou za palec w oku?
Oddał mu, bo na to zasłużył...a pajacem to ty jesteś.

0

PDG

hmmm może dlatego, że Coentrão nazwał sędziego "skurwy***em" podczas meczu o Superpuchar ? A Tito został wyrzucony podczas meczu ligowego..
Patrząc na to w ten sposób wydaje mi sie to fer i logiczne. Nie sądzisz ?

0

Bardzo dobrze! Życzę temu chłopakowi szczęścia w nowym klubie! Zawsze go lubiłem i twierdziłem, że ma ogromny talent! Powodzenia!

0

tello 1;56 :D:D

0

Ahhh to uczucie :D wspaniałe :D

A 2 sprawa chciałbym zwrócić uwagę na obecną formę Pedro! :)
chłopak wszedł z ławki i zrobił na boisku razem z Xavim prawdziwą rewolucje ! Jak tak dalej będzie to wygryzie Alexisa z 1 składu!
Wielkie brawa dla niego za dzisiejszy mecz! Bo w parę minut zrobił większą różnicę, aż ciężko to napisać.. od Iniesty, któremu dzisiejszy mecz w przeciwieństwie do meczu z Realem.... nie wyszedł.

0

o 16

0

Pinto to mistrz :)

0

-----------Valdes------------
Alves Puyol Masche Alba
-----------Busi----------------
---Xavi------------Iniesta----
---Alexis--Messi-Villa/Pedro

MmmmmMMM

0

no spoko meczyk... trzeba trosze sie jeszcze ogarnąć zeby ten Super Puchar wygrac :)

0

Nie chce takich bramek... dzieciaki z Realu znowu będą sie jarać że niby sami symulanci w Barcelonie... Tylko tego co w Realu sie dzieje nie widzą..

0

ostatnie 10min :)
Neymar coś dzisiaj nie zachwyca :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?