TheGoldenEleven
Dołączył/a: kwiecień 2020
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jonyx O'Sullivan się nie zakwalifikował
0
@Chakalaka To prawda, ostatnio Bingtao grał bardzo dobrze. Może się okazać czarnym koniem turnieju.
4
@MarFan To prawda, chętnie by się obejrzało O'Sullivana w akcji ;)
5
Dzisiaj zaczyna się snookerowe Tour Championship. Zapowiadają się wielkie emocje ;)
Ja stawiam na kogoś z dwójki Trump i Robertson. Jednak ta para na pewno nie wystapi w finale, bo jeśli wygrają mecze ćwierćfinałowe, to spotkają się w półfinale. Z drugiej drabinki najmocniejsi wydają się Murphy i Selby.
Jestem ciekawy opinii @student97r i @Chakalaka, a także wszystkich fanów snookera ;)
0
Semedo, Rakitić, Lenglet i Alba bardzo na plus po wznowieniu rozgrywek.
0
@Mesi12 @Tomo1989 chodziło bardziej o nawiązanie do częstych postów podczas meczu.
6
Dwie bramki, czyste konto, czerwo dla Reguilona i można jechać w drogę powrotną do Barcelony.
0
To klasycznie:
Gdzie są ci, którzy mówili, że nie będziemy mogli wyjść ze swojej połowy?
7
Rakitić dzisiaj wrócił do swojej wersji z 2015 roku.
0
@messi564 Zdecydowanie Betis
0
@Mesi12 2:1 dla nas. Choć mam nadzieję na czyste konto.
0
@Jaca27 @SeeleyBooth @KyloFCB @chroma93 wszystko jasne, dzięki
1
Co za mecz w lidze rosyjskiej! FC Sochi pokonało Rostów 10:1, mimo, że to Rostów prowadził od pierwszej minuty! Statystyki są jednoznaczne. Strzały 45 do 2 dla Sochi, a strzały celne 25 do 1 dla Sochi!
Przypominam, że Rostów to 4 zespół w lidze, a Sochi 9! Albo drukarnia, albo piłkarze Rostowa musieli być po ostrej imprezie.
2
Moim zdaniem bardzo dobry skład. W linii obrony i pomocy wybiegli zawodnicy, którzy ostatnio prezentowali lepszą formę od swoich konkurentów na pozycję. Atak prawie najlepszy, ja osobiście postawiłbym na Fati - Braithwaite - Messi, bo oni grali najlepiej po restarcie ligi. Jednak nie wiemy, jak z kolanem Ansu i czy byłby w stanie zagrać od 1 minuty. Na zmiany może wejść Griezmann, Fati, czy Puig.
Dzisiejszy mecz będzie sprawdzianem. Vamos!
2
@tristan87 Według mnie Dżem i Breakout. Wyróżniłbym jeszcze Perfect, TSA, Kult i Republikę.
0
@Messinio82 A te 82 to chyba nie rok urodzenia, chyba że 38 letni mężczyzna pisze szczeniackie ,,xD". Inteligencją się nie wykazałeś.
0
@Messinio82 Nie wiem czemu parafrazujesz komentarz innego użytkownika tylko, żeby dostać parę zielonych.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8580537#comment-8580537
3
@snake99 Śmiech na sali to twoje posty.
1
Ale co krzyknąłem to moje.
0
Niech to, anulowany
0
I pìęknie. Rodrigo miał grać u nas, ale w Valencii też robi robotę!
1
@Hiacynk Z dobrego źródła miałeś tą informację ;)
2
Skład Realu na mecz z Valencią. Dzisiaj biali muszą zgubić punkty.
https://mobile.twitter.com/realmadrid/status/1273692523131797504
1
@Hiacynk To już oficjalna jedenastka?
6
Według mnie optymalny skład na jutro to:
MATS
Semedo, Pique, Lenglet, Alba
Vidal, Busquets, Rakitić
Messi, Braithwaite, Fati
To jest jedenastka, która prezentuje obecnie najwyższą formę. Z ławki może wejść m.in. Griezmann, Suarez, czy Puig, którzy mogą okazać się ważni na podmęczonych rywali.
Teraz liczę na stratę punktów białych, a w piątek my musimy wykonać robotę. Vamos!
8
@MesQueUnClub96 prowadzącym debatę będzie @Danny Gaucho
20
Okazało się, że Unzue jest chory na straszną chorobę ALS. Lekarze przewidują, że będzie żył max. 4 lata. Naturalnym odruchem jest współczucie, bo mimo, że nie znamy go osobiście to mamy z nim związane wspomnienia, tą samą pasję. Paru użytkowników wyraziło w swoich postach współczucie. Długo nie trzeba było czekać, żeby zaczęły się głosy, że to nie jest tragedia, bo gorzej mają dzieci w Afryce. Ręce opadają. Od teraz nie można wyrażać kondolencji, czy zwyczajnie współczuć, bo inne osoby mają gorzej? Tak samo było w przypadku śmierci Kobego Bryanta z córką, a także resztą pasażerów. Brak słów.
1
Czapki z głów za artykuł. Bardzo przyjemnie się czytało.
5
Składy na dzisiejszy finał Pucharu Włoch:
Juventus:
https://mobile.twitter.com/juventusfc/status/1273315162586525697
Napoli:
https://mobile.twitter.com/sscnapoli/status/1273311905411670019
1
@Janiama
MATS
Roberto, Pique, Lenglet, Alba
de Jong, Busquets, Rakitić
Messi, Griezmann, Fati.
Myślę, że wyjdziemy takim składem, ale wytypować pierwszą ,,11" jest teraz bardzo ciężko ;)