0

@YoNoEntiendoNada ok, chodziło mi że szybko znikł. Dwa sezony na dobrym poziomie, a później zjazd.

2

Pamiętacie Nenego? Piłkarz jednego sezonu.
https://mobile.twitter.com/Squawka/status/1267897270009094144

1

@Szreko To prawda, był przedstawiany jako ogromny talent, ale trzeba mu oddać, że jeszcze trochę przed nim, a już wygląda to nieźle. 219 meczów dla Borussii, 114 spotkań dla Bayernu (gdzie co prawda się nie sprawdził) i 63 mecze w reprezentacji Niemiec. Krótko mówiąc siedzi w niemieckiej piłce na najwyższym poziomie, choć od paru lat jest cieniem samego siebie.

13

Fajna kariera, ale Argentynie w finale mógł nie strzelić ;)
https://mobile.twitter.com/Squawka/status/1268074941691432962

2

@TheNekro94 Ja zacząłem kibicować Barcelonie w 1992 roku, po finale Pucharu Europy z Sampdorią, choć na początku było to bardziej śledzenie wyników. Od kiedy zacząłem kibicować były trzy mistrzostwa Hiszpanii z rzędu. Na kolejne mistrzostwa trzeba było czekać do czasów kiedy w Barçy grał m.in. Rivaldo, figo. Jednak po mistrzostwie w 1999, nastąpiły suche lata, aż w końcu drużynę objął Rijkaard, a w zespole pojawił się Ronaldinho i miejsce miał wielki powrót do sukcesów, a później piękna era Guardioli...
Takie moje kibicowskie wspomnienia ;)

1

@TheNekro94 Zawodnicy, których napisałem to po prostu piłkarze z ,,ery Rijkaarda" do których mam największy sentyment, więc młody Messi obowiązkowo, bo choć na początku był w Barçy B, to później przechodził kolejne szczeble i ostatecznie w erze Rijkaarda też pewną rolę odegrał.

24

Ronaldinho, Deco, Eto'o, Xavi, Puyol, Giuly, Beletti, Rafa, Valdes, Gio, Henka, młody Messi i Iniesta. I trener Rijkaard.
Piękna drużyna.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1268067642952298498

0

@chavez Zgodzę, się że teraz Özil jest cieniem samego siebie, ale ja patrzę na jego całą karierę, a nie ostatnie dwa sezony. A fakty są takie, że w Arsenalu jest od 7 lat i rozegrał 254 mecze, w których strzelił 44 gole i zaliczył 77 asyst. Te liczby to nie jest przypadek. 7 lat w klubie, 254 mecze, w swoim primie lider pomocy. Powtórzę to jeszcze raz: Özil to od lat filar Arsenalu. Może teraz spróbujesz to zrozumieć.

4

@CuleLbn To zaproponuj coś ciekawego. Najłatwiej jest narzekać.

0

@Fawrf Özil, pomocnik z dobrym przeglądem pola, celnym podaniem. Od lat filar Arsenalu.

9

49 lat temu Ajax wygrał swój pierwszy Puchar Europy. W finale ekipa z Amsterdamu pokonała 2:0 Panathinaikos. Liderem Ajaxu był Johan Cruyff, a trenerem legendarny Rinus Michels.
https://mobile.twitter.com/goal/status/1267767121800560645

6

@Misiekmisiowaty2000 degradacja. Rozumiem, że piłkarzy poruszyłaby taka sytuacja, ale to nie znaczy, że są zwolnieni z grania.

4

A jaki jest ulubiony wasz włoski klub?
https://mobile.twitter.com/goal/status/1267714852514156547

7

@NeroTFP Powiadom, jak już będzie w sklepie, to kupię ;)

7

Najlepsze gole dekady w wykonaniu zawodników Barçy Cz.1.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1267574903999528961

3

Świetne spotkanie w Kolonii i już 4:2 dla Lipska!

1

@XaviHeart tak, jedną bramkę

1

@Andi18 Mam nadzieję, że w LM znajdzie się miejsce dla Bayeru. Fajną, ofensywną piłkę gra ekipa Bosza.

5

Lipsk prowadzi już 3:1 z Köln, mimo że przegrywał 0:1.
W przypadku zwycięstwa Lipska, tabela Bundesligi prezentowała by się następująco:
1. Bayern 67 pkt
2. Borussia 60 pkt
3. Lipsk 58 pkt
4. M'gladbach 56 pkt
5. Bayer 56 pkt
Bayern odskoczył, ale walka na miejscach 2-5 jest zażarta.

1

@Hiacynk Fajne liczby Holendrów. Jednak nie ma co się dziwić. Ajax z przełomu lat 60. i 70. to jedna z najlepszych drużyn w historii. Ostatnio Ajax wygrał LM w 1995 roku. Szkoda, że teraz nie ma szans na powtórzenie tego sukcesu, bo niestety półfinał z sezonu 2018/19 był tylko sensacją. Holendrom jeszcze chyba kilka pucharów nawrzucał Feyenoord.

1

@NeroTFP Do kiedy wyznaczyłeś sobie bana na tematy polityczne? ;)

4

@Hiacynk I przyszedł użytkownik, którego nie lubią chyba tylko zagorzali antyfani ,,Miodowych Lat" ;)

2

@NeroTFP Czekam z niecierpliwością :)

2

@MichVeB Pewnie chodzi o użytkownika, który pewną grupę społeczną określił ,,dziadami", a także popisuje się swoją dobrocią ;)

3

@NeroTFP No jak nikt nie lubi ;) Ja czekam na serię o najlepszych polskich sportowcach.

0

@4drian0 Dawaj, w słynnym wywiadzie zdobywca ,,Złotej Piłki" powiedział kogo by zbanował więc Ty też możesz.

0

Z jakimi użytkownikami macie kosę, a jakich lubicie? ;)

0

@justfootball Było już u jednego z użytkowników i dostało dużo zielonych. Nową rzeczą jest tylko te ostatnie zdanie.

11

Mija rok od śmierci Jose Antonio Reyesa.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1267408927660085253

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?