TheGoldenEleven
Dołączył/a: kwiecień 2020
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada ok, chodziło mi że szybko znikł. Dwa sezony na dobrym poziomie, a później zjazd.
2
Pamiętacie Nenego? Piłkarz jednego sezonu.
https://mobile.twitter.com/Squawka/status/1267897270009094144
1
@Szreko To prawda, był przedstawiany jako ogromny talent, ale trzeba mu oddać, że jeszcze trochę przed nim, a już wygląda to nieźle. 219 meczów dla Borussii, 114 spotkań dla Bayernu (gdzie co prawda się nie sprawdził) i 63 mecze w reprezentacji Niemiec. Krótko mówiąc siedzi w niemieckiej piłce na najwyższym poziomie, choć od paru lat jest cieniem samego siebie.
13
Fajna kariera, ale Argentynie w finale mógł nie strzelić ;)
https://mobile.twitter.com/Squawka/status/1268074941691432962
2
@TheNekro94 Ja zacząłem kibicować Barcelonie w 1992 roku, po finale Pucharu Europy z Sampdorią, choć na początku było to bardziej śledzenie wyników. Od kiedy zacząłem kibicować były trzy mistrzostwa Hiszpanii z rzędu. Na kolejne mistrzostwa trzeba było czekać do czasów kiedy w Barçy grał m.in. Rivaldo, figo. Jednak po mistrzostwie w 1999, nastąpiły suche lata, aż w końcu drużynę objął Rijkaard, a w zespole pojawił się Ronaldinho i miejsce miał wielki powrót do sukcesów, a później piękna era Guardioli...
Takie moje kibicowskie wspomnienia ;)
1
@TheNekro94 Zawodnicy, których napisałem to po prostu piłkarze z ,,ery Rijkaarda" do których mam największy sentyment, więc młody Messi obowiązkowo, bo choć na początku był w Barçy B, to później przechodził kolejne szczeble i ostatecznie w erze Rijkaarda też pewną rolę odegrał.
24
Ronaldinho, Deco, Eto'o, Xavi, Puyol, Giuly, Beletti, Rafa, Valdes, Gio, Henka, młody Messi i Iniesta. I trener Rijkaard.
Piękna drużyna.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1268067642952298498
0
@chavez Zgodzę, się że teraz Özil jest cieniem samego siebie, ale ja patrzę na jego całą karierę, a nie ostatnie dwa sezony. A fakty są takie, że w Arsenalu jest od 7 lat i rozegrał 254 mecze, w których strzelił 44 gole i zaliczył 77 asyst. Te liczby to nie jest przypadek. 7 lat w klubie, 254 mecze, w swoim primie lider pomocy. Powtórzę to jeszcze raz: Özil to od lat filar Arsenalu. Może teraz spróbujesz to zrozumieć.
4
@CuleLbn To zaproponuj coś ciekawego. Najłatwiej jest narzekać.
0
@Fawrf Özil, pomocnik z dobrym przeglądem pola, celnym podaniem. Od lat filar Arsenalu.
9
49 lat temu Ajax wygrał swój pierwszy Puchar Europy. W finale ekipa z Amsterdamu pokonała 2:0 Panathinaikos. Liderem Ajaxu był Johan Cruyff, a trenerem legendarny Rinus Michels.
https://mobile.twitter.com/goal/status/1267767121800560645
6
@Misiekmisiowaty2000 degradacja. Rozumiem, że piłkarzy poruszyłaby taka sytuacja, ale to nie znaczy, że są zwolnieni z grania.
4
A jaki jest ulubiony wasz włoski klub?
https://mobile.twitter.com/goal/status/1267714852514156547
7
@NeroTFP Powiadom, jak już będzie w sklepie, to kupię ;)
10
Co przyłożył...
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1267705300435513351
7
Najlepsze gole dekady w wykonaniu zawodników Barçy Cz.1.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1267574903999528961
3
Świetne spotkanie w Kolonii i już 4:2 dla Lipska!
1
@XaviHeart tak, jedną bramkę
1
@Andi18 Mam nadzieję, że w LM znajdzie się miejsce dla Bayeru. Fajną, ofensywną piłkę gra ekipa Bosza.
5
Lipsk prowadzi już 3:1 z Köln, mimo że przegrywał 0:1.
W przypadku zwycięstwa Lipska, tabela Bundesligi prezentowała by się następująco:
1. Bayern 67 pkt
2. Borussia 60 pkt
3. Lipsk 58 pkt
4. M'gladbach 56 pkt
5. Bayer 56 pkt
Bayern odskoczył, ale walka na miejscach 2-5 jest zażarta.
1
@Hiacynk Fajne liczby Holendrów. Jednak nie ma co się dziwić. Ajax z przełomu lat 60. i 70. to jedna z najlepszych drużyn w historii. Ostatnio Ajax wygrał LM w 1995 roku. Szkoda, że teraz nie ma szans na powtórzenie tego sukcesu, bo niestety półfinał z sezonu 2018/19 był tylko sensacją. Holendrom jeszcze chyba kilka pucharów nawrzucał Feyenoord.
1
@NeroTFP Do kiedy wyznaczyłeś sobie bana na tematy polityczne? ;)
4
@Hiacynk I przyszedł użytkownik, którego nie lubią chyba tylko zagorzali antyfani ,,Miodowych Lat" ;)
2
@NeroTFP Czekam z niecierpliwością :)
2
@MichVeB Pewnie chodzi o użytkownika, który pewną grupę społeczną określił ,,dziadami", a także popisuje się swoją dobrocią ;)
3
@NeroTFP No jak nikt nie lubi ;) Ja czekam na serię o najlepszych polskich sportowcach.
0
@4drian0 Dawaj, w słynnym wywiadzie zdobywca ,,Złotej Piłki" powiedział kogo by zbanował więc Ty też możesz.
0
Z jakimi użytkownikami macie kosę, a jakich lubicie? ;)
0
@justfootball Było już u jednego z użytkowników i dostało dużo zielonych. Nową rzeczą jest tylko te ostatnie zdanie.
11
Mija rok od śmierci Jose Antonio Reyesa.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1267408927660085253