5

Tercet Kimmich - Goretzka - Müller vs Bayer Leverkusen.
254 minuty
1 gol
4 asysty
7 kluczowych podań
183 kontakty z piłką
107 podań celnych
10 celnych długich piłek (90,9% skuteczności)
Klasa. Flick zbudował świetną pomoc i mało która drużyna może pod tym względem konkurować z Bayernem.

14

7

Müller i Lewandowski. Łącznie uczestniczyli przy 60 bramkach Bayernu w Bundeslidze (37 goli i 23 asysty)!
Najlepszy duet w Niemczech.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1269375883804135426

9

Bayer zagra bez Havertza, ze względu na jego problemy mięśniowe! Wielkie osłabienie dla ekipy Bosza.
https://mobile.twitter.com/bayer04_en/status/1269244711962923009

1

@Messinio82 @messinio83 Internet Explorer?

7

To jeszcze raz ;)
ter Stegen - Alba, Mascherano, Pique, Dani Alves - Busquets, Rakitić, Iniesta - Neymar, Suarez, Messi.
Zmiany:
77' Xavi ~ Iniesta
90+1' Mathieu ~ Rakitić
90+6' Pedro ~ Suarez
Gole:
4' Ivan Rakitić
55' Alvaro Morata
68' Luis Suarez
90+7 Neymar
https://mobile.twitter.com/goal/status/1269182236965953537

15

Ostatni Wielki sezon. Rakieta w znakomitej formie i wymarzony tryplet!
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1269154806498721793

2

@Arkon Zgodzę się. Mou w swoim ,,primie" był jednym z najlepszych trenerów w historii, ale teraz dostaje kolejne prace już tylko za nazwisko i zasługi. Do tego dostaje prace, stopniowo coraz gorsze. Jeśli definitywnie nie uda mu się w Totkach nie będzie już pożądanym nazwiskiem na rynku.

1

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia ;)
https://mobile.twitter.com/goal/status/1268912963366371330

0

@Arkon Na papierze Tottenham wygląda nieźle, ale Mou musi to wszystko poukładać. Ósme miejsce jakie obecnie zajmują Totki, m.in. za Sheffield, czy Wolverhampton musi być rozczarowujące dla fanów Spurs, tym bardziej że jeszcze nie tak dawno drużyna za Pochettino biła się w finale LM. Teraz Mou wygląda jak wypalony starzec, który już nie ma tyle wariantów taktycznych, a jest wręcz zmęczony trenerką. Zobaczymy jak mu wyjdzie w Tottenhamie.

0

@Arkon Sancho był jedynym zawodnikiem liczącym się w angielskiej kadrze, który grał poza Premier League (może poza Trippierem). Wygląda na to, że ma się to zmienić i na co dzień będzie dzielił szatnię z innymi ważnymi angielskimi ogniwami, czyli m.in. z Maguirem i Rashfordem.

2

@Arkon A w pomocy Pogbę (jeśli nie odejdzie) i Bruno. Dwa spore talenty McTominaya i Wan Bissakę, solidny środek obrony (Maguire) i ogranego na najwyższym poziomie bramkarza (de Gea). Jeśli Ole sprosta wyzwaniu, United mogą przy dobrych wiatrach powalczyć w tym, lub przyszłym sezonie o TOP 4.

3

@Coutinho007 Można tak z pewnością powiedzieć. Choć uważam, że hiszpańska jest trudniejszą ligą, to angielską się lepiej ogląda.

8

6

@Hushovt Lampard zawsze słynął też ze strzelania bardzo dużej liczby bramek. Umiejętności strzeleckie to jest atut, którym Frank przewyższa Gerrarda.

1

@Arkon Dokładnie tak, walka o mistrzostwo Anglii między Liverpool'em, City i Chelsea to byłoby coś. A jeszcze w grupie pościgowej Totki, United, Arsenal, czy Leicester. Zapowiadają się bardzo ciekawe przyszłe sezony w PL.

23

Lampard kompletuje ciekawą drużynę. Osobiście kibicuje temu projektowi i byłoby ciekawie, gdyby w przyszłości Chelsea przyłączyło się do walki o mistrzostwo.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1268978611165503490

1

@Messinio82, @messinio83 Jak się wypowiecie o tym zbiegu okoliczności? ;)

1

@Hiacynk Chyba mimo wszystko Juve, bo oni mają największą konkurencję. W tym sezonie będą rywalizować z dzielnym Lazio. Z dobrym przyszłym sezonem i mistrzowskimi ambicjami może w przyszłości wyskoczyć też m.in. Inter, Napoli.

1

@PaulFCB Kolejna świetna robota z Twojej strony! Brawo ;)

1

@PaulFCB Również proszę o oznaczenie ;)

5

@Chakalaka I fajnie, właśnie czekałem, żeby w sobotni wieczór do kolacji, odpalić sobie taki meczyk pomiędzy FC Hermannstadt i Sepsi Sf. Gheorghe.

6

,,Odnieśliśmy ogromny sukces w walce z koronawirusem, który doceniany jest na całym świecie" - powiedział Morawiecki. Oczywiście, szczególnie tego sukcesu zazdroszczą nam Niemcy, którzy 1 czerwca mieli mniej zakażeń niż my. Za to w Polsce ciągle ,,wypłaszczamy"

4

,,Boski Diego" w barwach Barçy. Może kariery u nas nie zrobił, ale wspomnienia zostały.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1268430032873107456

0

@aspider Tutaj nie chodzi o to kto zabił więcej. Rasizm w obu przypadkach jest nie dopuszczalny.
Oczywiście nie popieram zamieszek, które są teraz w USA. I uważam, że rasizm jest w dwie strony i w obie powinien być potępiany.

1

@mrboom Tu masz artykuł, ale nie spodziewaj się twardych faktów, bo takich nie ma.
https://sport.tvp.pl/33217751/tajemnica-finalu-lm-bonucci-oficjalnie-w-milanie

7

Po tej bramce pomyślałem, że Juve może pokonać Real. Gdyby w przerwie nie doszło do kłótni między piłkarzami Juve, to może prześcieradła nie mogły by się cieszyć z trzech, a nawet dwóch LM z rzędu.
A tak pozostaje powspominać tą piękną bramkę.
https://mobile.twitter.com/goal/status/1268144650113748992

1

Diego Maradona trenerem Gimnasii! Chyba ,,Boski Diego" powinien już dać sobie spokój z kolejną pracą, a zamiast tego pójść na odwyk ;)
https://mobile.twitter.com/goal/status/1268220786696957952

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?