Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w nawet zaliczyłem 4,5 godziny..
4
Nie ma to jak nie odbierać rano telefonu z roboty, myslac ze wezwą na wcześniejsza godzine, by w robocie dowiedzieć się że dzwonili że ma się wolny dzień..
0
@kamilop Skazany na śmierć :)
1
@Misugi14 Top 1
0
@Transu96 Dries Mertens- Piłkarz Napoli i reprezentant Belgii.
0
@Kapitan hawk bez odbioru. Hahaha
1
@Kapitan hawk no tak bo przeczytałeś moje wszystkie komentarze (820 sztuk) i wiesz o czym piszę. Ciebie coś boli że ktoś może szanować rywali nieważne czy to Real czy PSG czy Miedź Legnica.. smutne jest twoje ograniczenie.
0
@michal26 A niech każdy pije to co lubi.
2
@Kapitan hawk skończ bo pitolisz. Człowiek z szacunkiem się odniesie o rywalu to od razu ich kibic. Współczuję.
28
@LeoKrol następne.
1
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk to mnie rozbawiłes do łez w tym momencie.
0
@BigShaq co ma mnie boleć. Ja tylko fakt stwierdziłem.
1
@Chwytliwy lord jest tylko jeden - Bendtner.
6
Komentarz usunięty
0
@TKWM to ile masz na godzinę teraz? I w jakiej branży?
0
Po jakim czasie powinien zejść krwiak pod skórą?
0
@lukaszbrk A porażka jedna bramka nie daje awansu? Coś ostatnio któryś komentator wspominał albo coś pomyliłem.
2
@Krzychuuuu14 hakimi grywa na lewej obronie częściej w BVB.
0
@AdrianGajewski2005 ja na przykład od kilkunastu lat pije praktycznie tylko wode niegazowana i ona działa na mnie pobudzajaco nawet.
7
@barteq A wedlug mnie kwota adekwatna do umiejętności Llorente. Nie doceniają go niektórzy.
1
@TKWM rude są fałszywe.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@AboveYou dla takiego klubu 2 mln to grosze. A zobacz ile zyskać mogą patrząc teraz na potencjał Japonczyka.
0
@Hosh akurat z Kubo przykład słabiutko bo on przechodzi do Realu za darmo więc Real niewiele straci a jak Japończyk odpali to zyska bardzo dużo.
0
@cules100pro no to mnie też powinni zbanowac.. Tak jak pewnie z 30-40% reszty użytkowników.
4
@tombard skoro kolega twierdzi żeby bany dawać za awatary to za cycki bardziej się należy niż za logo innego klubu. No bo rzeczywiście frajda dla koniobijców żeby se popatrzę na cycki na obrazku.. żałosne.
5
@Avada Kedavra jak mają banowac to niech zaczną od Ciebie za te cycki w avatarze.
0
Jak myślicie czy dezodorant może wybuchnąć w bardzo rozgrzanym samochodzie?
0
@Messibestplayerintheworld Vinicius ma grać na prawej stronie. A w ogóle to Hazard też potrafi grać na prawej.