Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może jak z Zidane'm w Realu.
0
Myślisz że 19-20 latek da radę wydrzeć się na sporo starszych kolegów? W takim klubie jak Barcelona?
0
Buahahaha no beczka śmiechu. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Takie kupony to zwykle fejki.
0
"Suarez: nie będę celebrował strzelonego gola na Anfield.
Słowa dotrzymał"
:D
0
Tylko szkoda że cię oklamuje.
0
Mówią tak bo szanują Barca, to samo by mówili po ograniu Realu. Ale nie można stwierdzić którą drużyna jest najlepsza na świecie. Tak samo nie można stwierdzić kto jest najlepszym piłkarzem na świecie. I mnie np śmieszy ktoś kto mówi że dany piłkarz jest najlepszy. Messi i Ronaldo nie raz także przepadali w ważnych meczach. Gdzie wczoraj był Messi? Gdzie był rok temu w Rzymie jak był potrzebny? Oni są też ludźmi przede wszystkim.
1
Jesteś idealnym przykładem jak nie być kibicem. :)
3
Oficjalnie! Barca przejmuje miano frajerów roku i zostawia w tyle PSG.
Buahahahaha
0
Przede wszystkim wódki..
2
W takim razie zakład uważam za zamknięty.
0
Jeśli ci pasuje 100 to może być.
0
Tak. Jeśli w dogrywce się rozstrzygnie to zaliczamy. Liczy się wynik po 120 minutach max. Bez karnych żeby było sprawiedliwie bo tak każdy może wygrać.
0
Możemy uznać że zakład będzie ważny jeśli któraś drużyna awansuje z gry. Karne to loteria więc w przypadku karnych można uznać że zakład był nieważny.
0
Czyli co chcialbys wiedziec? Po prostu stawiam że Tottenham wygra i awansuje. Każdy inny wynik byłby twoja wygraną.
0
Jakby ktoś był chętny na zakład to proszę zgłaszać się.
0
Jakoś w Ajax nie wierzę. Tottenham powinien wygrać spokojnie. Wraca na rewanż Son i na pewno wiele zyskają w ataku.
0
Zobaczymy. Moge sie zalozyc o 100 z kimś że Tottenham wygra i awansuje.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI5NTI3MjgxMjUwMDovmQUqbZJO31tICIM=
&kind=MAIN
:)
0
I zobaczysz prawdopodobnie w City.
1
I tak większość z tych piłkarzy o których piszesz przepadnie kiedyś.
1
To tylko gol na wyjeździe. Ale jednak ciągle 3 bramki przewagi które Barca nie powinna stracić. To jedna z największych kompromitacji w ostatnich latach bez wątpienia. Zaraz za PSG.
1
Roma też miała nie mieć nic do powiedzenia.
0
A skąd wiesz kiedy się coś wydarzy a kiedy nie? Nie znasz dnia ni godziny.
10
Ja na wszystkie brałem w swoim życiu i problemów nie było. Wystarczy wyciszyć i po problemie.
2
https://media.giphy.com/media/j6x0Acvn0AfbgvdC9j/giphy.gif
Gol Kownackiego
4
Przeczytałem "złamał bark".
4
Dlatego właśnie futbol jest piękny.
0
Ja? Daj linka do tego bo sam nie widziałem.