0

W tym momencie podajesz przykład z jakichś mokrych snów chyba bo ja nie pamiętam meczu żeby takie coś miało miejsce kiedykolwiek i wątpię żeby coś sie takiego stalo kiedykolwiek. Chyba że masz tak przykład z życia to podaj link do skrótu chętnie obejrzę i odpowiem. Nawet przyznam rację jak przykład będzie konkretny a nie wyssany z palca.

2

Łatwiej się żyje jak się pogodzi a nawet doceni sukces innej drużyny czy to Realu czy to Bayernu, Juve itp. A tutaj są napinacze internetowi "kibole" co myślą że zmienią coś tym umniejszaniem sukcesów innych. A na swoje błędy klapki na oczy i heja.

1

No skoro drużyna którą przegrywa w taki sposób czyli 0:1 strzelić nie potrafi to to na pewno lepsza nie jest.

1

Brak argumentów to widze zaczyna się obrażanie chłopczyku.

0

To już petycję pisz do Strasburga albo nawet Strasburgera że gorsi wygrali.

7

Jak ktoś wygrywa to logiczne że jest lepszy w danym momencie. Innej opcji nie ma. Lepiej się pogodzić z tym niż kłócić się z kimś że sędziowie pomagali itp jak jakieś gówniaki.

2

Lepszy.

0

Nie wiem czy o tego chodzi ale może to był Sergi Guardiola?

4

Ale też strzelił kilka ważnych i pięknych goli choćby jak pamietnie objechal Bartre czy gole w finale LM z Liverpoolem.
Czyli praktycznie sam dał Realowi przynajmniej 2 trofea.

0

Pogba slabiak? Mistrz swiata? Słonko Ci chyba przygrzalo.

0

Ja mam wrażenie że Barca pomogła Realowi w pozyskaniu Pogby. Pomogła eliminując United i tym samym obniżając cenę samego zawodnika.

4

Chłopie nie szukaj se baby, nie żeń się.

0

Yyy no jak Ajax będzie w finale to wiadomo że Ajax ;)

0

A jak Ajax awansuje do finału a Barca odpadnie to De Ligt będzie chciał przejść do słabszego klubu?

0

Borek przy nim to pikuś.

3

Przecież to jest beznadziejne...

1

Komentarz usunięty

10

A nie lepiej wejść na footybite.com i masz linków w uj w różnej jakości?

0

Footybite.com

0

A kto to ten Petkovic?

2

Przecież na filmik i jest zwolnione tempo a w grze gdy ktoś szybko biegnie wystarczy lekkie dotknięcie żeby stracić równowagę. A na większości z tych powtórek widać jakiś kontakt.

61

Też miałem dziewczynę, piłem z jej rodzina nie jeden raz, zerwała ze mna a jej rodzina dalej mnie zaprasza na chlanie.

0

Arka Gdynia k***a świnia.

5

Nie rozumiem segregacji na bogatych i biednych. Każde życie jest warte tyle samo a o trójce się wspomina osobno bo są bogaci.. masakra co się dzieje z tym światem.

0

Aa nie ma czego.

1

A ja byłem w południowym Szanghaju i co?

1

Ale Neymar już wczoraj zagrał przecież z Monaco.

0

Ok A hamulcowy można mieszać np dot3 z dot4?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?