Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym momencie podajesz przykład z jakichś mokrych snów chyba bo ja nie pamiętam meczu żeby takie coś miało miejsce kiedykolwiek i wątpię żeby coś sie takiego stalo kiedykolwiek. Chyba że masz tak przykład z życia to podaj link do skrótu chętnie obejrzę i odpowiem. Nawet przyznam rację jak przykład będzie konkretny a nie wyssany z palca.
2
Łatwiej się żyje jak się pogodzi a nawet doceni sukces innej drużyny czy to Realu czy to Bayernu, Juve itp. A tutaj są napinacze internetowi "kibole" co myślą że zmienią coś tym umniejszaniem sukcesów innych. A na swoje błędy klapki na oczy i heja.
1
No skoro drużyna którą przegrywa w taki sposób czyli 0:1 strzelić nie potrafi to to na pewno lepsza nie jest.
1
Brak argumentów to widze zaczyna się obrażanie chłopczyku.
0
To już petycję pisz do Strasburga albo nawet Strasburgera że gorsi wygrali.
7
Jak ktoś wygrywa to logiczne że jest lepszy w danym momencie. Innej opcji nie ma. Lepiej się pogodzić z tym niż kłócić się z kimś że sędziowie pomagali itp jak jakieś gówniaki.
2
Lepszy.
0
Nie wiem czy o tego chodzi ale może to był Sergi Guardiola?
4
Ale też strzelił kilka ważnych i pięknych goli choćby jak pamietnie objechal Bartre czy gole w finale LM z Liverpoolem.
Czyli praktycznie sam dał Realowi przynajmniej 2 trofea.
0
Pogba slabiak? Mistrz swiata? Słonko Ci chyba przygrzalo.
0
Ja mam wrażenie że Barca pomogła Realowi w pozyskaniu Pogby. Pomogła eliminując United i tym samym obniżając cenę samego zawodnika.
4
Chłopie nie szukaj se baby, nie żeń się.
4
W Holandii mecz Zwolle - Groningen przerwany przez burze.
https://mobile.twitter.com/PECZwolle/status/1121129583296897025?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1121129583296897025&ref_url=http%3A%2F%2Fm.lajfy.com%2Fmatch%2Findex%2Fdate%2F2019-04-24%2Fid%2F243168%2Ftype%2Fall
0
Yyy no jak Ajax będzie w finale to wiadomo że Ajax ;)
0
A jak Ajax awansuje do finału a Barca odpadnie to De Ligt będzie chciał przejść do słabszego klubu?
0
Borek przy nim to pikuś.
3
Przecież to jest beznadziejne...
1
Komentarz usunięty
10
A nie lepiej wejść na footybite.com i masz linków w uj w różnej jakości?
0
Footybite.com
0
A kto to ten Petkovic?
2
Przecież na filmik i jest zwolnione tempo a w grze gdy ktoś szybko biegnie wystarczy lekkie dotknięcie żeby stracić równowagę. A na większości z tych powtórek widać jakiś kontakt.
61
Też miałem dziewczynę, piłem z jej rodzina nie jeden raz, zerwała ze mna a jej rodzina dalej mnie zaprasza na chlanie.
0
Arka Gdynia k***a świnia.
5
Nie rozumiem segregacji na bogatych i biednych. Każde życie jest warte tyle samo a o trójce się wspomina osobno bo są bogaci.. masakra co się dzieje z tym światem.
0
Aa nie ma czego.
1
A ja byłem w południowym Szanghaju i co?
1
Ale Neymar już wczoraj zagrał przecież z Monaco.
7
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/58376780_10156233759543837_3990931530393321472_o.jpg?_nc_cat=110&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=9c5a96f7247c50fe1333645ba8d4c7f0&oe=5D32CBBB
Śmigus dyngus.
0
Ok A hamulcowy można mieszać np dot3 z dot4?