1

Jak chcesz to mogę do chłopaków z Bergamo. ;)

4

Gangbang na Bolonii. :D

1

Idąc twoim tokiem myślenia Frenkie de Jong tez jest przeciętny. Bo przecież gra w lidze holenderskiej.

15

Ja jak widzę jego nick to od razu "pedau".

7

Ma rację mimo nie dużej konkurencji.

0

Polki są najładniejsze i koniec.

0

No ale w sensie czy kartę polknie czy odda. Czy po prostu bezpieczniej do banku iść jeśli chciałbym wybrać większą gotówkę?

0

Więcej niż 10 k na pewno :D

0

A jeśli mam limit 1000 to za drugim razem może mi wciągnąć kartę?

0

Czy z bankomatu można wypłacać nawet 10 razy dziennie po 1000 zł? Czy jest limit jakiś na dzień?

4

Czyli stawiam 100 na Juve i Fulham.

0

Realia są takie że nikt nie jest na tyle głupi żeby za Umtitiego w tym momencie dac 100 mln. 70max 80 może.

4

Akurat Umtiti aktualnie nie jest wart powyżej 100 mln. Głównie przez to że mało gra w ostatnich miesiącach.

0

Człowiek się uczy całe życie.

0

I to też usuną?

3

"Więcej nie pije, Prima Aprilis" ~ Qbik

3

Dzisiaj nic tutaj nie będzie brane na poważnie.

0

Niech sobie mają ile chcą.

6

W meczu Parma - Atalanta w 63 minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Reca.

0

Aleś se wybrał idola :D

0

Aleś się napioł fanatyku :D

12

We wczorajszym meczu Braga - Porto zawodnik Porto Alex Telles doznał kontuzji biodra podczas wykonywania karnego.

0

Jednak bardzo dużo ludzi słucha tego i się podoba. Buja i o to chodzi.

0

"Powinni".. kto? Pytam o jedną osobę jako piosenkarza/rapera...

0

Masz i teledysk

0

Co kto lubi. Ale trzeba przyznać że jego pierwsze kawałki bujają.

0

Bo to co ma na sobie świadczy od razu o człowieku no nie?
Ja pytałem o piosenki ogólnie A ty mi wyskakujesz z bluzka. Współczuję Ci.

0

Co sądzicie o piosenkach Kamerzysty?

13

Za jakiś czas może Bednarek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?