Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak chcesz to mogę do chłopaków z Bergamo. ;)
4
Gangbang na Bolonii. :D
1
Idąc twoim tokiem myślenia Frenkie de Jong tez jest przeciętny. Bo przecież gra w lidze holenderskiej.
15
Ja jak widzę jego nick to od razu "pedau".
7
Ma rację mimo nie dużej konkurencji.
0
Polki są najładniejsze i koniec.
0
No ale w sensie czy kartę polknie czy odda. Czy po prostu bezpieczniej do banku iść jeśli chciałbym wybrać większą gotówkę?
0
Więcej niż 10 k na pewno :D
0
A jeśli mam limit 1000 to za drugim razem może mi wciągnąć kartę?
0
Czy z bankomatu można wypłacać nawet 10 razy dziennie po 1000 zł? Czy jest limit jakiś na dzień?
4
Czyli stawiam 100 na Juve i Fulham.
0
Realia są takie że nikt nie jest na tyle głupi żeby za Umtitiego w tym momencie dac 100 mln. 70max 80 może.
4
Akurat Umtiti aktualnie nie jest wart powyżej 100 mln. Głównie przez to że mało gra w ostatnich miesiącach.
0
Człowiek się uczy całe życie.
0
I to też usuną?
8
Hajto
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/56706249_10156188823968837_8130310152877244416_n.png.jpg?_nc_cat=111&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=264a0fcdddf1e143f24b2936fb5dd45b&oe=5D39AEE1
PS. Przed chwilą wrzuciłem to samo i redakcja od razu usunęła...
3
"Więcej nie pije, Prima Aprilis" ~ Qbik
3
Dzisiaj nic tutaj nie będzie brane na poważnie.
0
Niech sobie mają ile chcą.
6
W meczu Parma - Atalanta w 63 minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Reca.
0
Aleś se wybrał idola :D
0
Aleś się napioł fanatyku :D
12
We wczorajszym meczu Braga - Porto zawodnik Porto Alex Telles doznał kontuzji biodra podczas wykonywania karnego.
0
Jednak bardzo dużo ludzi słucha tego i się podoba. Buja i o to chodzi.
0
"Powinni".. kto? Pytam o jedną osobę jako piosenkarza/rapera...
0
Masz i teledysk
0
Co kto lubi. Ale trzeba przyznać że jego pierwsze kawałki bujają.
0
Bo to co ma na sobie świadczy od razu o człowieku no nie?
Ja pytałem o piosenki ogólnie A ty mi wyskakujesz z bluzka. Współczuję Ci.
0
Co sądzicie o piosenkach Kamerzysty?
13
Za jakiś czas może Bednarek.