1

Po 1 należąca do wysp króla Jerzego
Po 2 to nawet nie Roma ;D

0

Esperanza to stacja badawczą chyba, A druga to miejsowosc ale nie należąca do Antarktydy.

0

Ale dla większość ludzi słyszysz "Roma", myślisz "Rzym". Nikt tego nie będzie sprawdzał na Wikipedii od czego pochodzi.

2

Danny'emy chodziło o zamieszkałe kontynenty więc o ci Ci biega? :D Nie jest to napisane ale na logikę można to rozgryźć i nie trzeba być filozofem nawet.

1

Teoretycznie jest kontynent ale w ciekawostkę wyraznie pisze "miasta". A na Antarktydzie nie ma miast po prostu wiec na logikę jak ma byc?

2

A na Antarktydzie w ogóle są miasta? Zamieszkana jest?Już nie doszukujmy się dziury w całym. Jak mają być miasta skoro tam nie ma warunków do życia dla ludzi praktycznie.
Na siłę można przetłumaczyć i ciekawostka nabiera sensu. Nie bądźmy tacy szablonowi.

1

Kolego jest miasto w Australii Roma (Queensland), więc można zaliczyć.

10

Dzisiaj jest kilka ciekawych meczyków.
Celtic - Rangers
Roma - Napoli
Ajax - PSV
Sevilla - Valencia
Liverpool - Tottenham
Inter - Lazio
Wisła - Legia

0

Owszem. Reklamował.

0

Postawiłem na kuponie "bezpiecznie" poniżej 6 goli w meczu City ale ja będą skuteczni to czarno to widzę. Już 2:0.

0

Statek Miłości

0

Jest jeszcze w dobrym wieku dla piłkarza.

1

Bale w Anglii może odpalić. To liga dla niego. Wystarczy przypomnieć sobie jak grał w Tottenhamie.

0

Dystanse raczej nie duże. Większe może tylko od czasu do czasu.

0

Warto kupić w tych czasach diesla czy lepiej benzyna? Jakie są plusy i minusy diesla? Pytam bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach a szykuje się do kupna 1 auta.

2

Można wypłacić w obie strony każda kwotę.

0

Ja tam widzę Jędrule, Romka i Filipa.

5

Irytujące są te odstępy w twoim komentarzu.

3

Przecież napisał w historii, A on napisał "11" z tych których pamięta...

0

Nie da no to De Ligta tez nie będzie bo wątpię żeby ktoś z trójki Pique Lenglet, Umtiti chciał siedzieć na ławie:D

1

Logiczne że skoro nie wydawali dużych sum przez kilka okienek to teraz mogą mieć dużo kasy. A z tego co wiem to te 500 mln ma byc włącznie że sprzedażą Bale'a i być może Kroosa.

1

Ale wiesz Real od dawna nie przeprowadził większego transferu, za większą sumke więc z ostatnich kilku okienek się uzbierało. I teraz mają.

2

Trochę stracił na wartość na wartości bo nie grał długo. Więc 100 mln w górę to przesada i nikt tyle nie da.

0

Komentarz usunięty

1

Polska
Wlochy
Hiszpania
Urugwaj
Holandia
Hiszpania/Holandia

0

Tak ogólnie jeśli byś musiał obstawiać co lepsze po prostu.

0

Tak w ogóle to twoim zdaniem lepszy diesel czy benzyna?

0

Też bardziej mnie ciągnie do Citroena :D

0

Z budżetem nie jest źle :D

0

Benzyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?