Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po 1 należąca do wysp króla Jerzego
Po 2 to nawet nie Roma ;D
0
Esperanza to stacja badawczą chyba, A druga to miejsowosc ale nie należąca do Antarktydy.
0
Ale dla większość ludzi słyszysz "Roma", myślisz "Rzym". Nikt tego nie będzie sprawdzał na Wikipedii od czego pochodzi.
2
Danny'emy chodziło o zamieszkałe kontynenty więc o ci Ci biega? :D Nie jest to napisane ale na logikę można to rozgryźć i nie trzeba być filozofem nawet.
1
Teoretycznie jest kontynent ale w ciekawostkę wyraznie pisze "miasta". A na Antarktydzie nie ma miast po prostu wiec na logikę jak ma byc?
2
A na Antarktydzie w ogóle są miasta? Zamieszkana jest?Już nie doszukujmy się dziury w całym. Jak mają być miasta skoro tam nie ma warunków do życia dla ludzi praktycznie.
Na siłę można przetłumaczyć i ciekawostka nabiera sensu. Nie bądźmy tacy szablonowi.
1
Kolego jest miasto w Australii Roma (Queensland), więc można zaliczyć.
10
Dzisiaj jest kilka ciekawych meczyków.
Celtic - Rangers
Roma - Napoli
Ajax - PSV
Sevilla - Valencia
Liverpool - Tottenham
Inter - Lazio
Wisła - Legia
0
Owszem. Reklamował.
0
Postawiłem na kuponie "bezpiecznie" poniżej 6 goli w meczu City ale ja będą skuteczni to czarno to widzę. Już 2:0.
0
Statek Miłości
0
Jest jeszcze w dobrym wieku dla piłkarza.
1
Bale w Anglii może odpalić. To liga dla niego. Wystarczy przypomnieć sobie jak grał w Tottenhamie.
0
Dystanse raczej nie duże. Większe może tylko od czasu do czasu.
0
Warto kupić w tych czasach diesla czy lepiej benzyna? Jakie są plusy i minusy diesla? Pytam bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach a szykuje się do kupna 1 auta.
2
Można wypłacić w obie strony każda kwotę.
0
Ja tam widzę Jędrule, Romka i Filipa.
5
Irytujące są te odstępy w twoim komentarzu.
3
Przecież napisał w historii, A on napisał "11" z tych których pamięta...
0
Nie da no to De Ligta tez nie będzie bo wątpię żeby ktoś z trójki Pique Lenglet, Umtiti chciał siedzieć na ławie:D
1
Logiczne że skoro nie wydawali dużych sum przez kilka okienek to teraz mogą mieć dużo kasy. A z tego co wiem to te 500 mln ma byc włącznie że sprzedażą Bale'a i być może Kroosa.
1
Ale wiesz Real od dawna nie przeprowadził większego transferu, za większą sumke więc z ostatnich kilku okienek się uzbierało. I teraz mają.
2
Trochę stracił na wartość na wartości bo nie grał długo. Więc 100 mln w górę to przesada i nikt tyle nie da.
0
Komentarz usunięty
1
Polska
Wlochy
Hiszpania
Urugwaj
Holandia
Hiszpania/Holandia
0
Tak ogólnie jeśli byś musiał obstawiać co lepsze po prostu.
0
Tak w ogóle to twoim zdaniem lepszy diesel czy benzyna?
0
Też bardziej mnie ciągnie do Citroena :D
0
Z budżetem nie jest źle :D
0
Benzyna