Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj kiedyś miałem raz tak o 4 rano w pracy dodatkowo po ostrym kebabie dzień wcześniej.. nie polecam.
0
Raczej jeszcze nie znajdziesz w Internecie.
0
A kto nie wie jak funkcjonuje karanie? Skoro zrobił to samo co Simeone to nie może dostać większej kary. Dla mnie to logiczne. Wystarczy obiektywnie spojrzeć A nie że to Ronaldo to od razu zawiesić na X meczów.
0
Co ty porownujesz faul z gestem? Bez przesady. A gest Simeone był spontaniczny? Wyglądał tak samo dokladnie. Czyli też kazał kibicom "gałe robic". Ten sam czyn. Ta sama kara innej opcji nie ma.
1
A myślisz że Simeone odczuł? Poza tym czemu ma odczuć to w ogóle? Pokazał gest w emocjach tak samo jak Simeone więc czemu ma byc ukarany jakby komuś coś zrobił conajmniej.. od razu ukamieniowac go za to.
3
Kara finansowa wystarczylaby już nie przesadzajmy.
0
Jak Ci wejdzie polowa z tego to będzie dobrze.
1
Przepraszam że wyrażam swoje zdanie. Wiecej nie będę miszczu
1
Wygląda jak pudernica przynajmniej na tym zdjęciu.
0
Wincyj tapety
12
Czy ja wiem. Poza tym ten mecz był na stadionie Atletico z tego co mi wiadomo.
3
Myślę że zagra Milik.
0
Ale lekko nie będzie. Tak czy siak.
11
Przecież napisał kolega "układ na dziś". I to jest fakt. Więcej goli ma Ronaldo i więcej zespołowych końcowych zwycięstw. Na teraz. O ile w golach może do końca kariery dogoni Portugalczyka to w zespołowych zwycięstwach może być ciężko.
0
Aleś się postarał.. wymieniłeś stadiony czołowych drużyn i tyle.
6
Arkadiuszoo gol.
0
Zdecydowanie Robert Knepper^^
5
Brawo Wisełka!
0
http://www.maniak.tv/kanal-6
Pińć złociszy
0
Melanż, melanż, melanż tocze ja i mijam przyjaciela
Który odbija się od ścian co za typ beka z gościa
Pije pije pije znaczy się pije pijemy jemy ;)
8
Wymienilbym się koszulka :3
0
Każdy ma swoje zdanie. Ja osobiście nie odważa się powiedzieć kto jest najlepszy w historii. Można tak w nieskończoność dyskutować ale ile ludzi tyle opinii.
0
Ambitne i wyczerpujące zestawienie.
Każdy jednak ma swoje zdanie. Dla mnie ciężko stwierdzić który jest lepszy. Ale oboje są genialnie.
0
Tak naprawdę to oboje są genialnie i najlepsi w historii. Oboje mają lepsze i gorsze chwile. Nie da sie stwierdzić który jest lepszy bo oboje wykrecaja statystyki nie z tej ziemi. Ronaldo w tym sezonie troszkę słabiej ale wiek robi swoje. Messi w wieku 34 lat tez już raczej zejdzie troszkę niżej. Organizmu się nie oszuka. Ale to wszystko czas pokaże do jakiego wieku będą grać na tym poziomie nieosiągalny dla reszty praktycznie. Tyle w temacie.
5
Widzę że jesteś dobry chłopak ale przede wszystkim skromny.
0
Z twojej wypowiedzi wygląda to jakbyś lubił i kibicował tylko drużynom pięknie grającym a słabsze Ci lataly.
1
Hehe
10
Przemysław Frankowski został piłkarzem meczu Chicago Fire - Seattle Sounders (2:4)
Tutaj z nagroda:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/53788228_10156157122288837_8642912901927010304_o.jpg?_nc_cat=102&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=160d7523ac82e05c3b8cce92521b542b&oe=5D05A7C1
3
To chyba nie wiesz co znaczy kibicować drużynie ze swojego miasta skoro tak uważasz.
7
Nie każdy jest "kibicem sukcesu" jak ty^^