Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nie?
5
Dzisiaj skończył się mój związek z dziewczyną z którą kiedyś miałem kryzys o którym pisalem nawet tutaj. Starałem się jak głupi. Jeszcze parę dni temu mówiła że kocha, rozmawiała o przyszłości i byliśmy szczęśliwi A dzisiaj PISZE że nie kocha i się jej znudziłem. Dlatego już nawet odpuściłem starania. Bez sensu to było wszystko. Tak pisze żeby to z siebie wyrzucić. Jakoś lżej się zrobi.
1
Gość w tydzień zarobi więcej niż przeciętny Polak przez większość swojego życia. To jest chore.
0
Przecież napisałem że fenomenem dla mnie jest wrzucanie informacji w innym języku niż polski. Nie chodzi konkretnie o angielski ale też inne. Akurat ty napisałeś po angielsku i odpisałem co o tym myślę.
A akurat słowo Nick w Polsce znane jest chyba każdemu i tłumaczyć nie trzeba. To tylko jedno słowo.
0
Inna sprawa czy sami zawodnicy będą chcieli grać skoro są praktycznie podstawowymi graczami dorosłej kadry.
0
Co ma piernik do wiatraka jeśli chodzi o moj Nick? Nazwiska tez tlumaczysz?
0
Pojawi się zawsze jakiś panicz co mysli że każdy zna języki obce i używa ich na codzień może jeszcze.
4
Taa.. na mongolski od razu.
6
Zawsze dla mnie fenomenem były informacje wrzucane w języku innym niż polski na polskiej stronie...
1
Zależy ilu bramkowy remis.
0
Grywa ktoś w FM Mobile 2019? Orientuje się ktoś czy będzie aktualizacja składów po zimowym oknie transferowym? Jeśli tak to mniej więcej kiedy?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
2
1
Zapewne większość osób chciałaby mieć takie problemy jak ty.
0
Też poproszę jeśli takowa istnieje.
0
Za to ty jesteś bardzo obiektywny.
0
Po prostu gościu pisze jakby Vidal był nie wiadomo jaki. A na twarzy Vidala tez usmiechu nie widzialem. Ciekawe dlaczego. Może bał się Ramosa? Kolego mozna tak wymieniać po kolei w nieskończoność więc komentarz kolegi wyżej bez sensu.
2
Kolego troche sobie wmawiasz żeby się dowartosciowac chyba:)
1
Ja pracowałem na rzeźni bydła i wiem jak to wygląda od środka. W każdym razie widziałem sam wiele rzeczy które na pewno nie chcieliby żeby wyszły na światło dzienne.
0
Właściwie to powiedziała że spotkała się z kimś na kawę ale trwało to może 10 minut i wyszła. I na pewno nie kłamała.
0
Kolego nie znasz mnie ale zapewniam Cię że bucem nie jestem :)
0
Skoro odwala mi coś takiego 3 raz w ciągu 3 lat w międzyczasie mówiąc rzeczy naprawdę budujące chłopa mówiąc coś zupełnie innego niż teraz co mi pisze to chyba ona jest jakaś niestabilna. A ja nie jestem z tych co mają na mysli tylko jedno.
0
Próbuje cały czas ale uparta jest. Czasem robi nadzieję A za chwilę napisze że to bez sensu. Na spotkanie na razie szans nie ma bo nie zmusze jej do tego.
0
Nie robi tak pierwszy raz. Prawdę mówiąc to chyba 3 raz już coś takiego odwala. Poprzednie razy dobrze się kończyły. Ale teraz mam wątpliwości co robić. Pisałem powyżej że nawet zerwała kiedyś ale wróciła po około tygodniu.
2
Ku**a najgorsze że to zaje****a dziewczyna z którą tyle przeszedłem i teraz się czuje beznadziejnie... 3 lata to kawał czasu i tego się nie da zapomnieć z dnia na dzień.
3
Mało to kogo obchodzi pewnie ale kiedyś pisałem tutaj że dziewczyna chciała zerwać że mną. Teoretycznie zrobiła to ale po około tygodniu chciała się spotkać i mówi że kocha i że chce być ze mną do końca. Wczoraj znowu NAPISALA że chce zerwać bo tak. Że nagle niby uczucie przemija. Nie wiem czy jest sens to ciągnąć, czy dac jej czas czy jest sens się starać? A jestesmy/byliśmy razem ponad 3 lata.. jakoś zawsze jest lepiej jak się z kimś podzieli takim przeżyciem dlatego to tutaj pisze.
3
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1431739043628908&id=950030035133147&anchor_composer=false
Pio Pio
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams_other
Wystarczy znaleźć ta m i wybrać link.
4
Gol Mariusza Stepinskiego.
https://media.giphy.com/media/jlcqsBoxgRUXnTVWpg/giphy.gif
2
Empoli-Chievo 0:1 asysta Pawła Jaroszynskiego przy golu Emanuele Giaccheriniego.