Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
#LopeteguiOut
0
Znacie jakies gierki na androida typu dream league soccer?
0
Mecz Frankfurt - Dusseldorf
Wszyscy pisza o Joviciu a nikt nie pisze i Hallerze ktory w tym meczu strzelil i asystuje. No ale przeciez "gole to nie wszystko".
0
Ja postawilem na nich. Do tego wlasnie weszlo CSKA i lokomotiv - rostow 1.5+
0
No super! Dzieki! Tylko nie sama La Rambla czlowiek zyje. Moze komentarze pod artykulami mnie tez interesuja? Za kazdym razem mam dopisywac "mobile"..?
0
Obudz sie. Nie jestes sam na tej stronie.
0
O tym mowie :D Hello! Od paru dni nie moge wlaczyc wersij mobilnej. Chyba czesc uzytkownikow ma tak samo.
3
Na wersij komputerowej na telefonie beznadziejnie sie czyta komentarze. O pisaniu nie wspomne.
6
Alarm na La Rambli! SOS! SOS! Ktos smial zartowac z Messiego!
1
Beda baraze.
1
Tymczasem nasza kadra do lat 20 przegrywa do przerwy z Holendrami 0:4...
1
Duszenie
0
Conor czy khabib?
Materla czy Janikowski?
Bedorf czy De Fries?
Jakie typy?
0
Ale obecny Real tez nie ma formy nie wiadomo jakiej
1
Gdzie napisalem ze bogaty? Chodzi o popularnosc goscia.. Kazda moze miec wiec po uja by mial gwalcic. Wymysly kogos kto chce miec swoje 5 minut.
0
Na logike bierze sie takie doniesienia :)
0
Nie jest.
0
Na pewno Ronaldo zgwalcilby jakas.. On moze miec kazda. Wspolczuje tym co wierza w takie wiadomosci.
0
Jak ktos chce linka to pw
1
"Niech ci ziemia lekką będzie".. Koniec cytatu.
0
Byl ktos w kinie na Predatorze? Jakie opinie?
10
Zapewne ty
0
Wspomnień czar
0
Besiktas, lazio, Dynamo Kijow, Marsylia, Milan
1
Za robote sie wez a nie glupotami zajmuj w robocie.. Masakra. Jak ja bym chcial tak "pracowac"..
1
A co? Mieli go wygwizdac?
0
Co chwile podkresla ze siatkowka jest dla inteligentmych i jaka to ona nie jest.. Denerwuje mnie to np nie wiem jak innych..
1
Czy tylko dla mnie ostatnio Michal Kubiak robi z siebie pajaca w mediach?
0
Jakie znaczenie ma gdzie wykupisz jak i tak kasa trafi do Solorza...
1
Flappy bird