Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie.
0
Mam znajomego który często chodzi z wykrywaczem i ma pokaźną kolekcję.
4
A wcześniej zapewne nawet nie słyszał że ktoś taki istnieje jak większość kibiców w tym i ja.
0
Niektórzy na urlopie nawet jak są to na wypłatę wezmą więcej niż niektórzy co pracują cały czas.
2
Ehh... procenty.. moje niedopatrzenie.
0
Komentarz usunięty
0
Valencia ratuje mi pierwszy mecz na kuponie.
39
Cengiz Under
3
Ousmane Dembele zrobił dzisiaj kupę 7 minut wcześniej niż wczoraj. [Ibanez]
1
Tymczasem River Plate blisko 3 miejsca na Klubowych Mistrzostwach Świata. Prowadzi z Kashima Antlers 2:0 na nieco ponad 10 minut przed końcem.
0
Jak ja brałem to też od razu nie zweryfikowali więc spokojnie. Potrwać to może 2-3 dni góra.
1
Zgłaszam sie
0
Posiada ktoś Samsung Galaxy A7? Co sądzicie o nim?
0
Doradzam koledze tylko że lepiej na Reddit szybko coś znaleźć niż w ogóle kanał zagraniczny.
1
Lepiej na Reddit niż wcale.
0
Reddit soccer streams - odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące linków do meczu zamiast szukać po kanałach.
1
Ja miałem niedawno mate 10 i powiem że średni.
0
Jest opcja wylogowania sie ze sklepu play? Jak to zrobic?
0
Taki mam problem. Pracuje w zakladzie przez firme zewnetrzna. Przez taka firme zarobki srednie lecz praca mimo ze ciężka to sprawia przyjemność. Umowe mam do konca biezacego roku. Co zrobić? Przedłużyć umowe? Czy poszukac innej i wrocic tam za pol roku na umowe lepsza z lepszymi zarobkami. Bo nie mozna przejsc od razu tylko po czasie w tym przypadku pol roku. Pracuje ktos przez firme zewnetrzna? Doradzi co najlepiej zrobić?
2
W południowym Szanghaju.
2
Zapytal ja czy lubi twerkowac.
0
Mniej wiecej od 19 do polnocy
0
Robia robote ale to robota redakcji moim zdaniem.
0
Oho. Na La Rambli nie mozna miec swojego zdania bo jest sie zjedzonym od razu.
3
@Theodore_Bagwell
Zyciowy przegryw. Chociaz zlota pilke moglby sobie wpisac do CV.
0
Dokładnie
2
Wedlug mnie tej calej zlotej pilki Fcbarca nie powinien dostac zaden Barcainfo. Niby informacje wypisuje ale od tego jest redakcja strony a nie uzytkownicy.
PS. To tylko moja opinia.
0
Ale wiesz ze na reddit linkow masz i tak multum. :D
4
Pamieta ktos sezon w ktorym Real gral tak beznadziejnie? Kompletnie nie widac pomyslu na gre.
0
Orientuje sie ktos czemu w meczu LM piłki recznej Wisla Plock - Ademar jest tak wysoki kurs na Hiszpanow? Na Ademar 4,98 aktualnie a na Wisle 1,27. A o ile aie orientuje to Ademar jest mocny i w Hiszpani wygral 27:24.