0

Wie.

0

Mam znajomego który często chodzi z wykrywaczem i ma pokaźną kolekcję.

4

A wcześniej zapewne nawet nie słyszał że ktoś taki istnieje jak większość kibiców w tym i ja.

0

Niektórzy na urlopie nawet jak są to na wypłatę wezmą więcej niż niektórzy co pracują cały czas.

2

Ehh... procenty.. moje niedopatrzenie.

0

Komentarz usunięty

0

Valencia ratuje mi pierwszy mecz na kuponie.

39

Cengiz Under


3

Ousmane Dembele zrobił dzisiaj kupę 7 minut wcześniej niż wczoraj. [Ibanez]

1

Tymczasem River Plate blisko 3 miejsca na Klubowych Mistrzostwach Świata. Prowadzi z Kashima Antlers 2:0 na nieco ponad 10 minut przed końcem.

0

Jak ja brałem to też od razu nie zweryfikowali więc spokojnie. Potrwać to może 2-3 dni góra.

1

Zgłaszam sie

0

Posiada ktoś Samsung Galaxy A7? Co sądzicie o nim?

0

Doradzam koledze tylko że lepiej na Reddit szybko coś znaleźć niż w ogóle kanał zagraniczny.

1

Lepiej na Reddit niż wcale.

0

Reddit soccer streams - odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące linków do meczu zamiast szukać po kanałach.

1

Ja miałem niedawno mate 10 i powiem że średni.

0

Jest opcja wylogowania sie ze sklepu play? Jak to zrobic?

0

Taki mam problem. Pracuje w zakladzie przez firme zewnetrzna. Przez taka firme zarobki srednie lecz praca mimo ze ciężka to sprawia przyjemność. Umowe mam do konca biezacego roku. Co zrobić? Przedłużyć umowe? Czy poszukac innej i wrocic tam za pol roku na umowe lepsza z lepszymi zarobkami. Bo nie mozna przejsc od razu tylko po czasie w tym przypadku pol roku. Pracuje ktos przez firme zewnetrzna? Doradzi co najlepiej zrobić?

2

W południowym Szanghaju.

2

Zapytal ja czy lubi twerkowac.

0

Mniej wiecej od 19 do polnocy

0

Robia robote ale to robota redakcji moim zdaniem.

0

Oho. Na La Rambli nie mozna miec swojego zdania bo jest sie zjedzonym od razu.

3

@Theodore_Bagwell

Zyciowy przegryw. Chociaz zlota pilke moglby sobie wpisac do CV.

0

Dokładnie

2

Wedlug mnie tej calej zlotej pilki Fcbarca nie powinien dostac zaden Barcainfo. Niby informacje wypisuje ale od tego jest redakcja strony a nie uzytkownicy.
PS. To tylko moja opinia.

0

Ale wiesz ze na reddit linkow masz i tak multum. :D

4

Pamieta ktos sezon w ktorym Real gral tak beznadziejnie? Kompletnie nie widac pomyslu na gre.

0

Orientuje sie ktos czemu w meczu LM piłki recznej Wisla Plock - Ademar jest tak wysoki kurs na Hiszpanow? Na Ademar 4,98 aktualnie a na Wisle 1,27. A o ile aie orientuje to Ademar jest mocny i w Hiszpani wygral 27:24.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?