Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jaki wniosek? Lepiej miec psa niz dziewczyne :)
30
1000 powiadasz.. To wymien chociaz 200 cwaniaku. Czekam.
0
Mamy za soba przerwe z tego powodu samego co ty opisales.. Wrocilismy do siebie tez z tego samego powodu. Jestesmy razem.
0
Kurcze.. Wrocilem do swojej tez niedawno, bylismy w identycznej sytuacji jak twoja.. Mam nadzieje ze nie skonczy sie tak samo.
0
W takich sytuacjach sie odmawia :) przynajmniej ja tak zrobilem jak mialem przyjsc malowac co :)
1
Niemożliwe.. Po prostu mniej pracy jest. A tak ogolnie to ludzi w zakladzie brakuje wiec nie ma co sie bac :)
7
Nie ma to jak skonczyc robote o 14 i dowiedziec sie ze kierownik daje ci urlop do konca tygodnia :)
14
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/41933163_10155776156983837_4422737981735960576_n.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=9205dfb9506840fa30e832df959d4aba&oe=5C14742C
Hehe:)
6
Zeby nie wiedziec jak kury robia... Masakra. Panicz z miasta pewnie..
0
Dobrze żołnierzu
0
Od kogos ty jest?
0
Juz powinienes podać a nie pisac ze mozesz podac :)
0
Tajne :D
1
Posiada ktoś aparature do pędzenia bimbru? Pędzi ktoś sam w domu?
1
Lodziarz karmelaż
0
A czy ja ci mowie zebys nie pil energetykow? Ja tylko mowie co Jest np szkodliwe. A ze nie wiesz jakie działanie ma na organizm to twoj problem.
5
Pilem. Mi to polaczenie smakuje jak winogrono.
0
Teobromina np
24
Bohater narodowy.
1
Jak chcesz to pij a za pare lat sam sie dowiesz..
0
Najlepszy w czym? Wyżeraniu mozgu?
0
Dramat
0
Ale pisze jakby widział go na boisku :) "xd".. Masakra..
0
Ty tez nie widziales :)
0
Chyba nie ogladales ostatniego sezonu prison break.. :)
0
Tak. Borja Mayoral nie strzelil karnego.
2
W takim razie stawiam dom.
2
Zluzuj majty dziadek :
2
Gosciu przecież to jedna z najlepszych serii filmow jak i ksiazek jakie powstaly. Dzieci kochaja to ogladac.
0
Polska 0:1 wyspy Owcze...
Polacy sie nadaja chyba tylko do tarcia chrzanu.