5

Jaki wniosek? Lepiej miec psa niz dziewczyne :)

30

1000 powiadasz.. To wymien chociaz 200 cwaniaku. Czekam.

0

Mamy za soba przerwe z tego powodu samego co ty opisales.. Wrocilismy do siebie tez z tego samego powodu. Jestesmy razem.

0

Kurcze.. Wrocilem do swojej tez niedawno, bylismy w identycznej sytuacji jak twoja.. Mam nadzieje ze nie skonczy sie tak samo.

0

W takich sytuacjach sie odmawia :) przynajmniej ja tak zrobilem jak mialem przyjsc malowac co :)

1

Niemożliwe.. Po prostu mniej pracy jest. A tak ogolnie to ludzi w zakladzie brakuje wiec nie ma co sie bac :)

7

Nie ma to jak skonczyc robote o 14 i dowiedziec sie ze kierownik daje ci urlop do konca tygodnia :)

6

Zeby nie wiedziec jak kury robia... Masakra. Panicz z miasta pewnie..

0

Dobrze żołnierzu

0

Od kogos ty jest?

0

Juz powinienes podać a nie pisac ze mozesz podac :)

0

Tajne :D

1

Posiada ktoś aparature do pędzenia bimbru? Pędzi ktoś sam w domu?

1

Lodziarz karmelaż

0

A czy ja ci mowie zebys nie pil energetykow? Ja tylko mowie co Jest np szkodliwe. A ze nie wiesz jakie działanie ma na organizm to twoj problem.

5

Pilem. Mi to polaczenie smakuje jak winogrono.

0

Teobromina np

24

Bohater narodowy.

1

Jak chcesz to pij a za pare lat sam sie dowiesz..

0

Najlepszy w czym? Wyżeraniu mozgu?

0

Dramat

0

Ale pisze jakby widział go na boisku :) "xd".. Masakra..

0

Ty tez nie widziales :)

0

Chyba nie ogladales ostatniego sezonu prison break.. :)

0

Tak. Borja Mayoral nie strzelil karnego.

2

W takim razie stawiam dom.

2

Zluzuj majty dziadek :

2

Gosciu przecież to jedna z najlepszych serii filmow jak i ksiazek jakie powstaly. Dzieci kochaja to ogladac.

0

Polska 0:1 wyspy Owcze...
Polacy sie nadaja chyba tylko do tarcia chrzanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?