Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kogo bys dal za niego
0
Mam znajomego ktory szuka. I uzbieral juz niezla kolekcje naboi, pocisków, orzelkow, guzikow itp. Wszystko z 1 wojny swiatowej. Mieszka akurat w okolicy gdzie przechodzil front wschodni.
0
A czy ja napisalem ze nie gralem w bete? :D po prostu pytam tylko o premiere.
0
Orientuje sie ktos o ktorej godzinie powinna wejsc premiera FM'a 19?
7
Po ptokach...
0
Tys nie slyszal brzydkich slow chyba.
1
Ty to pewnie masz dziewczyne na 1 miejscu i pantoflem jestes.
1
Jak kto woli
1
I tak nie zaru***sz
0
Wszyscy wiedza co zrobil Zidane po Benitezie. A Rafa wtedy niewiele lepiej sobie radzil.
1
Real to chyba gra pod zwolnienie Julena.
0
Aa to dlatego sie przyczepiles... Sory to tylko awatar. Nic z tego nie bedzie. I nawet nie pisz na priv.
1
No nareszcie. Juz myslalem ze jakiegos gejucha mi przyszlo spotkać. Bez odbioru.
1
Przyczepiles sie do mnie jak nie powiem co do czego juz... Odwal sie gosciu. Masakra.
0
Gran Derbi Europy to inne okreslenie El Clasico. Jak ktoś tak powie to od razu wiadomo ze to cos wielkiego na skale Europy i nawet świata.
1
Jeszcze coś paniczu?
1
Wielkie dzieki za odpowiedz na moj poprzedni komentarz... Sami abstynenci na tej La Rambli.
1
Skoro nie jestes w temacie alkoholu to po co odpisujesz na moj komentarz. Bez sensu. Nara.
1
Ty wiesz ile pije lepiej niz ja sam :D problem w tym ze widze powodzi ci sie. Nie to co innym. Ale nie musisz sie z tym tak unosic jak kogucik.
1
Go**o ci do tego :D nie kazdego stac na zlote gory jak ciebie. Panicz od siedmiu boleści.
1
Bo ty wiesz ze ja chlam w opor... Od czasu do czasu pije jedno panie dojrzaly.
2
Kolejny panicz. "ą", "ę"...
0
No to nieźle masz.
32
Ty pewnie wielki panicz z miasta pijesz same kraftowe :D
0
Idealny nastepca Suareza :D
0
Tatra, Leżajsk czy Żubr?
1
Moze Peszko juz swietuje na trybunach.
0
Mi osobiscie ostatnio posmakowalo EB
0
To inna sprawa :D
2
Masakra.. Nigdy wiecej nie tkne alkoholu...