0

Ciekawe kogo bys dal za niego

0

Mam znajomego ktory szuka. I uzbieral juz niezla kolekcje naboi, pocisków, orzelkow, guzikow itp. Wszystko z 1 wojny swiatowej. Mieszka akurat w okolicy gdzie przechodzil front wschodni.

0

A czy ja napisalem ze nie gralem w bete? :D po prostu pytam tylko o premiere.

0

Orientuje sie ktos o ktorej godzinie powinna wejsc premiera FM'a 19?

7

Po ptokach...

0

Tys nie slyszal brzydkich slow chyba.

1

Ty to pewnie masz dziewczyne na 1 miejscu i pantoflem jestes.

1

Jak kto woli

1

I tak nie zaru***sz

0

Wszyscy wiedza co zrobil Zidane po Benitezie. A Rafa wtedy niewiele lepiej sobie radzil.

1

Real to chyba gra pod zwolnienie Julena.

0

Aa to dlatego sie przyczepiles... Sory to tylko awatar. Nic z tego nie bedzie. I nawet nie pisz na priv.

1

No nareszcie. Juz myslalem ze jakiegos gejucha mi przyszlo spotkać. Bez odbioru.

1

Przyczepiles sie do mnie jak nie powiem co do czego juz... Odwal sie gosciu. Masakra.

0

Gran Derbi Europy to inne okreslenie El Clasico. Jak ktoś tak powie to od razu wiadomo ze to cos wielkiego na skale Europy i nawet świata.

1

Jeszcze coś paniczu?

1

Wielkie dzieki za odpowiedz na moj poprzedni komentarz... Sami abstynenci na tej La Rambli.

1

Skoro nie jestes w temacie alkoholu to po co odpisujesz na moj komentarz. Bez sensu. Nara.

1

Ty wiesz ile pije lepiej niz ja sam :D problem w tym ze widze powodzi ci sie. Nie to co innym. Ale nie musisz sie z tym tak unosic jak kogucik.

1

Go**o ci do tego :D nie kazdego stac na zlote gory jak ciebie. Panicz od siedmiu boleści.

1

Bo ty wiesz ze ja chlam w opor... Od czasu do czasu pije jedno panie dojrzaly.

2

Kolejny panicz. "ą", "ę"...

0

No to nieźle masz.

32

Ty pewnie wielki panicz z miasta pijesz same kraftowe :D

0

Idealny nastepca Suareza :D

0

Tatra, Leżajsk czy Żubr?

1

Moze Peszko juz swietuje na trybunach.

0

Mi osobiscie ostatnio posmakowalo EB

0

To inna sprawa :D

2

Masakra.. Nigdy wiecej nie tkne alkoholu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?