Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A gdzie się podziały kobiety która szanują się i nie dają d*py na prawo i lewo? Ciężko spotkać w tych czasach naprawdę fajna dziewczynę. W tych czasach gorzej zachowują się dziewczyny niż mężczyźni.
1
Ajax miał farta bo trafił na Real kompletnie bez formy.
0
Nie. Pracuje jako rzeznik a z zawodu jestem kucharzem.
0
Od kwasków.. ;)
0
Słyszałem że zakola się robią od lizania ci*ki. ;)
3
Real wygra.
2
Jest może z 5 % szans że Real odpadnie.
0
Jak ja robiłem to na pierwszym spotkaniu w ośrodku szkolenia był lekarz. Nie trzeba było osobno chodzić po lekarzach.
0
Co by się tutaj działo jakby to Ramos wyjaśnił w ten sposób Np Messiego czy Dembele.
6
To do budy psie bo ci łańcuch skrócę;)
1
Kusi dzisiaj kurs na Juventus z Napoli ponad 3.
0
Kto wie co się wydarzy.
1
Ale jednak jak Real wygra Ligę Mistrzów znowu to zwycięzca ligi hiszpańskiej będzie w cieniu. Jednak to najbardziej prestiżowe rozgrywki w Europie.
1
Ja posiadam A7 z Orange i nie narzekam.
0
Pauzował z Levante. I będzie pauzował w lidze mistrzów.
0
Łatwo powiedzieć jak poświęciłem cały swój czas jej i nie utrzymywalem kontaktu z koleżankami czy ograniczylem z kolegami dla niej.. głupi byłem.
0
A w jaki sposób to najlepiej zrobic? Ma ktoś sprawdzone sposoby z doświadczenia?
0
Niedawno pisałem tutaj o rozstaniu z dziewczyną. Wiadomo ciężko jest ale już lepiej niż wcześniej. Dzisiaj dowiedziałem się od kogoś że ona poznała już 3 czy 4 nowych powiedzmy kolegów. I to pokazało mi jaka ona jest naprawde mimo obietnic nie wiadomo jakich wcześniej. Dlatego nie żałuję tego co się stalo a to co zostało to może przyzwyczajenie?
0
Mi ostatnio do gustu przypadł Blauer. Ale cena wyższa niż 30.
0
Jak klasyk to tylko klasycznie ;>
0
Kiedyś już pisałem tutaj że była taka sytuacja że zerwała ze mną A po tygodniu się odezwała i sama się starała. Mówiła jaki to ja jestem ważny dla niej i że chce być że mną do końca. Jest naprawdę fajna dziewczyna ale ma wahania co do uczuć i ja już i tak nie chce mieć z nią nic wspólnego. Niech ona żałuje tego co zrobiła.
0
Jestem z Małopolski. ;)
0
Nie da. Starałem się jak głupi A jej źle było więc niech spada.
0
Teraz to i tak mi wszystko jedno. Byle zapomnieć te 3 lata.
0
No w sumie to odpuscila.
0
Powaznym to pierwszym ale miała kiedyś gościa którego nie wspomina dobrze powiedzmy.
0
Zerwała wiadomością i jeszcze dopisała że może mi to samo powiedzieć na spotkaniu jakbym chciał.
0
Ma 20. A byłem z nią ponad 3 lata.
19
Szkoda że tego kwiatu trzy czwarte g**no warte.
1
Może ten striptiz za jakiś czas bo mam na razie dość kobiet...