2

A gdzie się podziały kobiety która szanują się i nie dają d*py na prawo i lewo? Ciężko spotkać w tych czasach naprawdę fajna dziewczynę. W tych czasach gorzej zachowują się dziewczyny niż mężczyźni.

1

Ajax miał farta bo trafił na Real kompletnie bez formy.

0

Nie. Pracuje jako rzeznik a z zawodu jestem kucharzem.

0

Od kwasków.. ;)

0

Słyszałem że zakola się robią od lizania ci*ki. ;)

3

Real wygra.

2

Jest może z 5 % szans że Real odpadnie.

0

Jak ja robiłem to na pierwszym spotkaniu w ośrodku szkolenia był lekarz. Nie trzeba było osobno chodzić po lekarzach.

0

Co by się tutaj działo jakby to Ramos wyjaśnił w ten sposób Np Messiego czy Dembele.

6

To do budy psie bo ci łańcuch skrócę;)

1

Kusi dzisiaj kurs na Juventus z Napoli ponad 3.

0

Kto wie co się wydarzy.

1

Ale jednak jak Real wygra Ligę Mistrzów znowu to zwycięzca ligi hiszpańskiej będzie w cieniu. Jednak to najbardziej prestiżowe rozgrywki w Europie.

1

Ja posiadam A7 z Orange i nie narzekam.

0

Pauzował z Levante. I będzie pauzował w lidze mistrzów.

0

Łatwo powiedzieć jak poświęciłem cały swój czas jej i nie utrzymywalem kontaktu z koleżankami czy ograniczylem z kolegami dla niej.. głupi byłem.

0

A w jaki sposób to najlepiej zrobic? Ma ktoś sprawdzone sposoby z doświadczenia?

0

Niedawno pisałem tutaj o rozstaniu z dziewczyną. Wiadomo ciężko jest ale już lepiej niż wcześniej. Dzisiaj dowiedziałem się od kogoś że ona poznała już 3 czy 4 nowych powiedzmy kolegów. I to pokazało mi jaka ona jest naprawde mimo obietnic nie wiadomo jakich wcześniej. Dlatego nie żałuję tego co się stalo a to co zostało to może przyzwyczajenie?

0

Mi ostatnio do gustu przypadł Blauer. Ale cena wyższa niż 30.

0

Jak klasyk to tylko klasycznie ;>

0

Kiedyś już pisałem tutaj że była taka sytuacja że zerwała ze mną A po tygodniu się odezwała i sama się starała. Mówiła jaki to ja jestem ważny dla niej i że chce być że mną do końca. Jest naprawdę fajna dziewczyna ale ma wahania co do uczuć i ja już i tak nie chce mieć z nią nic wspólnego. Niech ona żałuje tego co zrobiła.

0

Jestem z Małopolski. ;)

0

Nie da. Starałem się jak głupi A jej źle było więc niech spada.

0

Teraz to i tak mi wszystko jedno. Byle zapomnieć te 3 lata.

0

No w sumie to odpuscila.

0

Powaznym to pierwszym ale miała kiedyś gościa którego nie wspomina dobrze powiedzmy.

0

Zerwała wiadomością i jeszcze dopisała że może mi to samo powiedzieć na spotkaniu jakbym chciał.

0

Ma 20. A byłem z nią ponad 3 lata.

19

Szkoda że tego kwiatu trzy czwarte g**no warte.

1

Może ten striptiz za jakiś czas bo mam na razie dość kobiet...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?