1

To był dzik.

0

Za to ty będziesz pamiętał wszystkie okoliczności i w jakich minutach co się działo. Szacunek należy się Zidanowi za to co zrobił i nie wiem jak ktoś może mieć wątpliwości.

0

Ok

1

Ten przeciętny trenerzyna jako pierwszy trener w historii wygrał 2 razy LM. Powiem więcej zrobił to 3 razy pod rząd co się wydaje nieprawdopodobne. Zero szacunku do legend futbolu.

0

Czlowieczku wiesz kim jest Zidane dla Realu w ogóle? Legenda. Ma klub w sercu i logiczne że w trudnych chwilach chce pomóc. Czas zweryfikuje jak sobie poradzi. Nie teraz to oceniać.

2

Prędzej kibice Barcy narzekali na ten styl wrzutek że to działało i przynosiło sukcesy.

6

A tu za chwilę informacja że kilku piłkarzy Ajaxu było na dopingu i wyrzucają Amsterdam z LM .

2

Normalka. Gorzej jakby Solari był tam niżej.

0

Podałeś informacje ze źródeł które są bardzo mało sprawdzające się.

0

Jeden ruszy głową i się domyśli o co chodzi a drugi nie. W tym problem. Wystarczy ruszyć głową a nie szukać dziury w całym.

0

Nie trzeba być filozofem by wiedzieć w jakim znaczeniu napisałem "bukmacher".

0

Bez odbioru. Szkoda gadać.

13

Każdy może pisać co chce. A to chyba nie dziwne że codziennie ktoś pyta bo codziennie są inne mecze i inne kursy przede wszystkim. Więc wracaj do dziupli i siedź cicho. Trzeba było pominąć mój komentarz A nie spinasz się jak gacie w kroku. Na pewno wiele osób interesuje jakie ciekawe kursy są na dzisiaj.

9

Nie trzeba być filozofem żeby się domyslic podstawowych rzeczy. Żeby od rana szukać spiny o byle pierdole to trzeba chyba lewa noga wstać. Ogarnijcie się. Każdy może pytać tutaj o co chce i jak chce A jak komuś nie pasuje kogoś wypowiedz to niech pomija A nie zaśmieca komentarzami bez sensu.

0

Komentarz usunięty

1

Ojeju przepraszam ze urazilem Cię;* zle postapilem :(

25

Nie trudno się domyślić że napisałem "bukmacherzy" w nieco innym znaczeniu niż twoje rozumowanie więc bez sensu twój komentarz. :)

3

Co dzisiaj obstawiacie bukmacherzy?

0

Masakra. Żeby szpitale nie miały prądu w tych czasach. Do czego to doszło że garstka ludzi decyduje kto jest siewcą życia... Bo zapewne jak potrwa to dłużej to dzieciaki poumieraja.

0

Nie ma to jak składać życzenia kobietom na forum piłkarskim gdzie ponad 90 % to płeć męska.

1

Kurde... mógł kolega to wczoraj wstawić.. ;)

1

Striptiz i lody. Ideolo po zerwaniu. ;)

0

Sezon się kończy jak zdecyduje że chce odejść w czerwcu to szejk go nie zatrzyma. Ale wszystko się okaże.

0

Nie zdziwiłbym się jakby sam Mbappe chciał odejść.

1

Tak w ogóle wracając do sytuacji z meczu Real - Ajax gdzie przy 3 golu dla Amsterdamu piłka wyszła czy nie wyszła na aut, według mnie powinny być kamery ustawione wzdłuż linii. Bo z takich ujęć jak podczas meczu były pokazywane to nie da się ocenić. Jeszcze ten VAR nie jest dopracowany do perfekcji. Jeszcze są ciągle wątpliwości w niektórych sytuacjach. A nie powinno ich być. Ciekaw jestem czy doczekamy się futbolu bez kontrowersji, bez błędów arbitrów. Niech wygrywa piłka nożna a nie szczęście bo sędzia źle interpretuje jakąś sytuację tym bardziej bramkową jak we wspomnianym meczu.

0

Tak. Pisałem jakiś miesiąc temu ale wtedy jeszcze się ułożyło i było coraz lepiej A tu nagle tydzień temu się skończyło i nie miałem siły już się starać nawet. Odpuściłem. Bo szkoda się męczyć. Była strasznie niestabilna uczuciowo. I lepiej dla mnie jak dam sobie spokój z nią.

0

Szczerze to na razie nie chce żadnej. Wolę poświęcić czas kolegom bo przez ostatnie 3 lata ich zaniedbalem przez nią. A właściwie dla niej. Głupi byłem.

0

Nie chce problemów;)

0

Wiesz Jak jest. To było ponad 3 lata temu. Byłem głupi. Pierwsza miłość. Zauroczenie.

0

Minął ponad tydzień od mojego rozstania z dziewczyną a się dowiedziałem że już sobie znalazła innego. Już mu współczuję. Skoro odeszła ode mnie z dnia na dzień to czemu ma tego nie zrobić nastepnemu? Zresztą dla mnie też odeszła od innego praktycznie z dnia na dzień. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?