Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Patrzę na te wyniki i wysoko nie przegrywają. A np remis na wyjeździe w Kazachstanie to jak na Łotwę świetny wynik.
Ale liczą się przede wszystkim punkty zdobyte a takimi meczami jak wczoraj w Wiedniu wygrywa się awanse na turnieje.
8
Nasi kolejni rywale Łotwa przegrała na wyjeździe z Macedonią.
Macedonia 3:1 Łotwa A niżej składy i najważniejsze statystyki z meczu.
Bramki: 11. Alioski (Pandev), 29. Elmaz, 90+3. Elmaz (Alioski) – 87. Isajevs
Kartki: 60. Ciganiks (LAT) ,90+1. Ciganiks (LAT) (Czerwona kartka)
Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
Strzały na bramkę: 8:4. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 12:1. Spalone: 3:1. Faule: 9:20.
Macedonia: Dimitrievski – Ristovski, Musliu, Velkovski, Alioski – Trajkovski (83. Markoski), E. Bardhi, Nikolov, Hasani (23. Elmaz) – Nestorovski, Pandev (C) (71. Ristevski).
Rezerwowi: Iliev, Šiškovski – Toševski, Bejtullai, Ristevski, Zajkov, Čurlinov, Markoski, Velkoski, Elmaz.
Łotwa: Vaņins (C) (33. Steinbors) – Gabovs, Dubra, Ošs, Maksimenko – Tarasovs, Isajevs, Ciganiks, Rakels – Karašausks (68. Tobers), Šabala.
Rezerwowi: Ikstens, Steinbors – Kurakins, Rugins, Laizāns, J. Ikaunieks, Žuļevs, Savaļnieks, Jagodinskis, Černomordijs, Tobers, Uldriķis.
PS. Tak wiem, Macedonia to od jakiegoś czasu Macedonia północna czy jaka tam ale każdy to wie.
PS2. Piszcie czy chcielibyście takie statystyki ze składami z innych meczów wczorajszych, ewentualnie jakich. No i czy w ogóle.
12
U-21 Anglia - Polska 1:1
Piękny gol Sebastiana Szymańskiego.
1
Marcin Kamiński.
0
Mam nadzieję ze przejdzie samo.
1
Fifty fifty
0
Atak paniki raczej nie bo mi się to wczoraj przydarzyło np jak siedziałem sobie spokojnie w parku.
0
W ogóle nie pije kawy chyba że cappuccino, ani energetyków bo właśnie po nich mam tak. Kiedyś się już przekonałem i odstawilem kawę i energetyki.
0
Muszę zacząć się uspokoić i od dzisiaj odstawiam alkohol A przynajmniej ograniczam... strasznie uciążliwe to jest.
0
Masakra z tym jest. Trwa może kilka minut góra ale strasznie uciążliwe to i boję się że np kiedyś wyjdę gdzieś na miasto i odlece nagle.
0
No w sumie kaca nie mam ale alkohol pije praktycznie codziennie po 1 piwku. I w ostatnich tygodniach mam dużo stresu z różnych powodów.
Po 1 piwku tak już z rok szczerze mówiąc. Czasem zdarzy się i więcej.
0
No to tutaj sie wystraszyles nagle a mi chodzi o cos takiego ze siedzisz sobie spokojnie a nagle serce ci bije szybko i prawie odlatujesz. A po chwili mija.
1
Miał ktoś kiedyś nagłe przyspieszenie bicie serca ? Czego to objawy? Może to być spowodowane stresem? Miał ktoś coś takiego czy podobnego? Oczywiście to bicie serca nagłe bez jakiegoś większego wysiłku wcześniej.
0
No to wrócą hokejowe wyniki w meczach Rayo i pewnie spadek.
0
Masz prawo do takiego zdania. Życzę Ci tylko żebyś się nie obudził z ręką w nocniku.
0
Widocznie dostał takie pytanie o kasę więc odpowiedział czym pewnie zaskarbil sobie sympatię kibiców Realu. Nadal nie widzę w tej wypowiedzi nic nadzwyczajnego. Jak napisałem jeden woli Real drugi Barca i trzeba uszanować wybór.
0
Przecież w cytacie napisane jest tylko o jego wyborze i uzasadnil dlaczego wybrał Real. Czas pokaże który projekt jest lepszy. Bo niektórzy już są pewni że Barca ma lepszy projekt. To jest buta. Trzeba być cierpliwym i czas pokaże kto ma rację.
3
Normalna wypowiedź. Działa to w 2 strony. Jedni wolą Real inni Barce i tyle w temacie.
33
"Pociąg.
W przedziale ja, Pan Dziadek, który na oko skończył milion lat i para.
Ona się czepia. Wszystkiego.Kanapki chłopak zrobił złe. Zamiast gruszki wziął jej jabłko. Nie pomyślał o sałatce dla niej.
Dziadek z nostalgią zauważa, że jego żona też miała takie zachcianki w ciąży. Dziewczyn upomina pana, że nie jest w ciąży. Obrażona idzie do WC.
Dziadek do chlopaka:"Uciekaj. Nie dość że wredna to jeszcze gruba".
Kurtyna."
0
No też patrzyłem właśnie i trzeba bulić... szkoda
0
A szybki Grosicki bardziej przydałby sie na podmeczonego rywala.
0
Akurat Zieliński w tym sezonie gra cofniety bardziej.
0
Przecież pisze że Milik zagrały cofniety ewentualnie Lewandowski bo rozegrać potrafi dobrze.
3
A gdyby tak zagrać z Austria:
Szczęsny - Bereszynski, Glik, Bednarek, Kędziora - Krychowiak - Zieliński, Klich - Milik - Lewandowski, Piątek
Ustawienie 1-4-1-2-1-2 czyli takie zmodyfikowane 4-4-2.
Ewentualnie ze słabszą Łotwą.
0
No jak jestes zadowolony z takiego modelu to najlepsze wyjście.
0
To zależy od Ciebie czy jestes zadowolony z obecnego i za ile chciałbyś kupić nowy.
0
Mnie wyniosło to około 300 zł dokladnie nie pamiętam.
0
Kto wie
https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjs9oS3y47hAhV4xcQBHYC-DesQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fwww.meczyki.pl%2Fnewsy%2Fmotta-chce-wprowadzic-rewolucje-formacja-2-7-2-juz-niedlugo-w-pilce-noznej%2F97644-n&psig=AOvVaw3mTJ6YjBSNjkLHNz7Mjd9A&ust=1553098102852168
2
Graziano Pelle był świetny. Jeszcze oglądałem go jak grał w Feyenoordzie.
8
Chciałeś napisać Tuska z fanem.