2

Patrzę na te wyniki i wysoko nie przegrywają. A np remis na wyjeździe w Kazachstanie to jak na Łotwę świetny wynik.
Ale liczą się przede wszystkim punkty zdobyte a takimi meczami jak wczoraj w Wiedniu wygrywa się awanse na turnieje.

8

Nasi kolejni rywale Łotwa przegrała na wyjeździe z Macedonią.

Macedonia 3:1 Łotwa A niżej składy i najważniejsze statystyki z meczu.


Bramki: 11. Alioski (Pandev), 29. Elmaz, 90+3. Elmaz (Alioski) – 87. Isajevs


Kartki:   60. Ciganiks (LAT) ,90+1. Ciganiks (LAT) (Czerwona kartka)


Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.

Strzały na bramkę: 8:4. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 12:1. Spalone: 3:1. Faule: 9:20.


Macedonia: Dimitrievski – Ristovski, Musliu, Velkovski, Alioski – Trajkovski (83. Markoski), E. Bardhi, Nikolov, Hasani (23. Elmaz) – Nestorovski, Pandev (C) (71. Ristevski). 

Rezerwowi: Iliev, Šiškovski – Toševski, Bejtullai, Ristevski, Zajkov, Čurlinov, Markoski, Velkoski, Elmaz.

Łotwa: Vaņins (C) (33. Steinbors) – Gabovs, Dubra, Ošs, Maksimenko – Tarasovs, Isajevs, Ciganiks, Rakels – Karašausks (68. Tobers), Šabala. 

Rezerwowi: Ikstens, Steinbors – Kurakins, Rugins, Laizāns, J. Ikaunieks, Žuļevs, Savaļnieks, Jagodinskis, Černomordijs, Tobers, Uldriķis.

PS. Tak wiem, Macedonia to od jakiegoś czasu Macedonia północna czy jaka tam ale każdy to wie.

PS2. Piszcie czy chcielibyście takie statystyki ze składami z innych meczów wczorajszych, ewentualnie jakich. No i czy w ogóle.

12

U-21 Anglia - Polska 1:1
Piękny gol Sebastiana Szymańskiego.

1

Marcin Kamiński.

0

Mam nadzieję ze przejdzie samo.

1

Fifty fifty

0

Atak paniki raczej nie bo mi się to wczoraj przydarzyło np jak siedziałem sobie spokojnie w parku.

0

W ogóle nie pije kawy chyba że cappuccino, ani energetyków bo właśnie po nich mam tak. Kiedyś się już przekonałem i odstawilem kawę i energetyki.

0

Muszę zacząć się uspokoić i od dzisiaj odstawiam alkohol A przynajmniej ograniczam... strasznie uciążliwe to jest.

0

Masakra z tym jest. Trwa może kilka minut góra ale strasznie uciążliwe to i boję się że np kiedyś wyjdę gdzieś na miasto i odlece nagle.

0

No w sumie kaca nie mam ale alkohol pije praktycznie codziennie po 1 piwku. I w ostatnich tygodniach mam dużo stresu z różnych powodów.
Po 1 piwku tak już z rok szczerze mówiąc. Czasem zdarzy się i więcej.

0

No to tutaj sie wystraszyles nagle a mi chodzi o cos takiego ze siedzisz sobie spokojnie a nagle serce ci bije szybko i prawie odlatujesz. A po chwili mija.

1

Miał ktoś kiedyś nagłe przyspieszenie bicie serca ? Czego to objawy? Może to być spowodowane stresem? Miał ktoś coś takiego czy podobnego? Oczywiście to bicie serca nagłe bez jakiegoś większego wysiłku wcześniej.

0

No to wrócą hokejowe wyniki w meczach Rayo i pewnie spadek.

0

Masz prawo do takiego zdania. Życzę Ci tylko żebyś się nie obudził z ręką w nocniku.

0

Widocznie dostał takie pytanie o kasę więc odpowiedział czym pewnie zaskarbil sobie sympatię kibiców Realu. Nadal nie widzę w tej wypowiedzi nic nadzwyczajnego. Jak napisałem jeden woli Real drugi Barca i trzeba uszanować wybór.

0

Przecież w cytacie napisane jest tylko o jego wyborze i uzasadnil dlaczego wybrał Real. Czas pokaże który projekt jest lepszy. Bo niektórzy już są pewni że Barca ma lepszy projekt. To jest buta. Trzeba być cierpliwym i czas pokaże kto ma rację.

3

Normalna wypowiedź. Działa to w 2 strony. Jedni wolą Real inni Barce i tyle w temacie.

33

"Pociąg.
W przedziale ja, Pan Dziadek, który na oko skończył milion lat i para.
Ona się czepia. Wszystkiego.Kanapki chłopak zrobił złe. Zamiast gruszki wziął jej jabłko. Nie pomyślał o sałatce dla niej.
Dziadek z nostalgią zauważa, że jego żona też miała takie zachcianki w ciąży. Dziewczyn upomina pana, że nie jest w ciąży. Obrażona idzie do WC.
Dziadek do chlopaka:"Uciekaj. Nie dość że wredna to jeszcze gruba".
Kurtyna."

0

No też patrzyłem właśnie i trzeba bulić... szkoda

0

A szybki Grosicki bardziej przydałby sie na podmeczonego rywala.

0

Akurat Zieliński w tym sezonie gra cofniety bardziej.

0

Przecież pisze że Milik zagrały cofniety ewentualnie Lewandowski bo rozegrać potrafi dobrze.

3

A gdyby tak zagrać z Austria:

Szczęsny - Bereszynski, Glik, Bednarek, Kędziora - Krychowiak - Zieliński, Klich - Milik - Lewandowski, Piątek

Ustawienie 1-4-1-2-1-2 czyli takie zmodyfikowane 4-4-2.
Ewentualnie ze słabszą Łotwą.

0

No jak jestes zadowolony z takiego modelu to najlepsze wyjście.

0

To zależy od Ciebie czy jestes zadowolony z obecnego i za ile chciałbyś kupić nowy.

0

Mnie wyniosło to około 300 zł dokladnie nie pamiętam.

2

Graziano Pelle był świetny. Jeszcze oglądałem go jak grał w Feyenoordzie.

8

Chciałeś napisać Tuska z fanem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?