33

No oglądałoby się taki angielski klasyk Liverpool - United.

2

To je Polsat. Tego nie ogarniesz.

3

Kierowniku nie naduzywaj swojej "wladzy".

4

Jestem takim ujem że napisalbym gdybym oglądał ten serial.

2

Bez sensu płacić 40 zł żeby oglądać 2 mecze w tygodniu.. lepiej streama już znaleźć nawet po wietnamsku.
Footybite.com

0

Ukamieniowac od razu.

0

Bo ile Ronaldo meczów opuścił w tym sezonie?

5

Porównanie bez sensu.

0

Prison break

0

Widzę w lidze rosyjskiej "grad" bramek... dzisiaj 2 mecze i wyniki 0:0. A ja się głupi dziwie że tam kurs na 1,5 bramki sięga niekiedy 1,7...

15

A to nowość.

0

No to spróbuje kupić inny kabel. Jakby co to radio normalnie działa.

0

Korzysta ktoś w samochodzie z Auxa? Mam kabel Jack Jack tylko po podłączeniu niewyraźnie odtwarza muzykę. Czy to problem z kablem, radiem, anteną? Nie znam się na tym za bardzo i nie wiem co może być odpowiedzialne za to. Miał ktoś taki problem kiedyś?

0

Niedługo Kellerman :

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Footybite.com
Czy każdemu z osobna trzeba pisać te stronę?

24

To juz dlugo nie pozyje bo w 5 sezonie zastrzelą go...

7

Składy na Ajax - Juve:

Ajax: Onana – Veltman, de Ligt, Blind, Tagliafico – Schoene, F. de Jong – Ziyech, van de Beek, Neres – Tadić. 
Rezerwowi: Valera – Kristensen, Sinkgraven, Huntelaar, Magallán, Dolberg.

Juventus Turyn: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Rugani, Aléx Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi, Mandžukić, Ronaldo. 
Rezerwowi: Perin – De Sciglio, S. Khedira, Dybala, Costa, Kean, Spinazzola.

0

Aha.

0

A co miał powiedzieć że się boi i sra w gacie?

0

Juventus to jest pewniak dzisiaj.

0

Liverpool - Porto 4:1
Tottenham - City ciężko wytypować bo City potrafi przegrywać takie ważne mecze nawet cały mecz przeważając A równie dobrze mogą wygrać 4:0 i zamknąć dwumecz.

6

Co za różnica jaka taktykę obierzesz jak i tak zawsze jeden mecz Ci nie wejdzie.

5

Transfer do Tottenhamu kwestia godzin.

2

A oglądałeś mecz Realu? W drugiej połowie miał dużo okazji do gola ale nie trafiał. Właściwie te 2 gole co strzelił to z trudniejszych pozycji niż te których nie wykorzystał. Więc mogli tak napisac i nic w tym dziwnego nie widzę.

42

Jak chcesz 2 razy więcej przerżnąć to możesz stawiać.

37

"Jak drużyna wytrzymuje presję gry o ósemke?"
Stolarczyk (trener Wisły Kraków):
"Wszyscy są teraz w kabinach hiperbarycznych. Żony trzymają je za ręce. Po południu mają spotkania z psychologami. Wieczorem będą słuchać kolęd."
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?