0

Widzę fan gangbangów.

0

Kup zwykłą flaszkę i niech nie wybrzydza.

3

Może to brat Ibisza?

0

hen0x musi się nauczyć że ten kto wyzywa to się tak samo nazywa. Nie żebym coś sugerował.. wcale.

1

To nie znaczy że Polacy mają patrzeć na innych bo tak. To może mamy zalegalizować homosiów od razu bo tak jest gdzieniegdzie za granicą?

0

Tak najlepiej ograniczać się jednej formy i basta.

1

Są wyjątki ale nadal nikomu krzywda się nie dzieje. Warunki są równe dla obu drużyn.

1

I komu to szkodzi że przerwie na 3-4 minuty mecz?

1

I tak ten dym po paru minutach ucieka i nic się nikomu nie dzieje.

1

Ten dym robi Ci krzywdę? Już bez przesady i tak po paru minutach ucieka i wszystko gra. Od razu zadyma bo przecież krzywda się dzieje komuś prawda? Wyluzuj.

1

Gole to może są piękne ale bardziej dla tych przed tv a nie tych co na trybunach. Nigdy nie próbowałaś pewnie to nie wiesz o co chodzi.

1

No nie raz odpalalem race w swoim mieście i trochę nawdychalem ale to już za mną. Teraz czasu nie ma za bardzo na to. Priorytety się zmieniły z czasem. Lepiej się ty ogarnij i zmień myslenie bo przecież ludzie idą na stadion z tymi racami kogoś zabić no nie? Race są przepiękne czy ci się to podoba czy nie.

1

Jak nie wiesz co jest piękne dla kibiców to się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz. Nie każdy jest jak ty z chipsami przed tv.

0

Nie skomentuję tego nawet.

1

Co ty porownujesz. Stało się coś komuś od tych rac?

0

Stało się coś komuś od tych rac? Wielkie halo.

2

Od razu patola. Widocznie nie wiesz co jest piękne dla kibiców.

0

Obstawilem dzisiaj 3 mecze. Lechia szczęśliwie weszła zostało jeszcze Chelsea (remis zwrot, kurs 1,73) i Valencia (remis zwrot, kurs 2,67).

2

Tottenham to odrobi jeszcze.

0

Liverpool FC: Alisson Becker - Joe Gomez, Joel Matip, Virgil van Dijk, Andrew Robertson - James Milner, Fabinho, Naby Keita - Sadio Mane, Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum
4:3:3

1

Chyba jest jakiś limit. Żeby bez limitu trzeba się zalogować.

0

A były tam w ogóle?

0

Żubróweczka

0

Piwo jest dobre dla młodych żeby ciągle latali do kibla. Jak pić to konkret.

0

Można tam znaleźć bardzo dużo linków przed meczem do wielu meczów w tym LM. Niech sobie wszyscy zapisz ta strona żeby bez sensu nie wypytywac przed każdym meczem i zebrac o link na 2 minuty przed.

0

Pracowałem za tyle przez 1,5 roku i po tym czasie się zwolnilem. Można znaleźć spokojnie coś lepszego.

0

Żeby nie było jak z tym filmem

11

Weź im to powiedz, zrownaj ich z ziemią a nie żal się na forum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?