Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę fan gangbangów.
0
Kup zwykłą flaszkę i niech nie wybrzydza.
3
Może to brat Ibisza?
1
https://www.fullmatchesandshows.com/2019/05/01/barcelona-vs-liverpool-highlights-full-match/
0
hen0x musi się nauczyć że ten kto wyzywa to się tak samo nazywa. Nie żebym coś sugerował.. wcale.
1
To nie znaczy że Polacy mają patrzeć na innych bo tak. To może mamy zalegalizować homosiów od razu bo tak jest gdzieniegdzie za granicą?
0
Tak najlepiej ograniczać się jednej formy i basta.
1
Są wyjątki ale nadal nikomu krzywda się nie dzieje. Warunki są równe dla obu drużyn.
1
I komu to szkodzi że przerwie na 3-4 minuty mecz?
1
I tak ten dym po paru minutach ucieka i nic się nikomu nie dzieje.
1
Ten dym robi Ci krzywdę? Już bez przesady i tak po paru minutach ucieka i wszystko gra. Od razu zadyma bo przecież krzywda się dzieje komuś prawda? Wyluzuj.
1
Gole to może są piękne ale bardziej dla tych przed tv a nie tych co na trybunach. Nigdy nie próbowałaś pewnie to nie wiesz o co chodzi.
1
No nie raz odpalalem race w swoim mieście i trochę nawdychalem ale to już za mną. Teraz czasu nie ma za bardzo na to. Priorytety się zmieniły z czasem. Lepiej się ty ogarnij i zmień myslenie bo przecież ludzie idą na stadion z tymi racami kogoś zabić no nie? Race są przepiękne czy ci się to podoba czy nie.
1
Jak nie wiesz co jest piękne dla kibiców to się nie wypowiadaj bo się ośmieszasz. Nie każdy jest jak ty z chipsami przed tv.
0
Nie skomentuję tego nawet.
1
Co ty porownujesz. Stało się coś komuś od tych rac?
0
Stało się coś komuś od tych rac? Wielkie halo.
2
Od razu patola. Widocznie nie wiesz co jest piękne dla kibiców.
0
Obstawilem dzisiaj 3 mecze. Lechia szczęśliwie weszła zostało jeszcze Chelsea (remis zwrot, kurs 1,73) i Valencia (remis zwrot, kurs 2,67).
2
Tottenham to odrobi jeszcze.
0
Liverpool FC: Alisson Becker - Joe Gomez, Joel Matip, Virgil van Dijk, Andrew Robertson - James Milner, Fabinho, Naby Keita - Sadio Mane, Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum
4:3:3
6
Rok 2007
Oficjalnie znamy sklady:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/59380739_10156253914183837_163684407696162816_n.png.jpg?_nc_cat=106&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=5b62496176161837f325cb0e1a302b1c&oe=5D2A341E
1
Chyba jest jakiś limit. Żeby bez limitu trzeba się zalogować.
0
A były tam w ogóle?
0
Żubróweczka
0
Piwo jest dobre dla młodych żeby ciągle latali do kibla. Jak pić to konkret.
0
Można tam znaleźć bardzo dużo linków przed meczem do wielu meczów w tym LM. Niech sobie wszyscy zapisz ta strona żeby bez sensu nie wypytywac przed każdym meczem i zebrac o link na 2 minuty przed.
0
Pracowałem za tyle przez 1,5 roku i po tym czasie się zwolnilem. Można znaleźć spokojnie coś lepszego.
0
Żeby nie było jak z tym filmem
11
Weź im to powiedz, zrownaj ich z ziemią a nie żal się na forum.