0

Istnieje płyn chłodzący który można mieszać z innymi? Tzw uniwersalny? Można go używać bez problemu z innymi?

1

Także ten.. śmigus-dyngus %%

0

Stacje benzynowe są dzisiaj czynne?

34

Do kościoła gówniaku a nie komputry.

17

Bo z ekstraklasa jest jak z disco polo, nikt nie ogląda a każdy zna. :D

7

Pokaż mi gdzie napisałem coś oprócz składów.

4

Składy na Parma - Milan

Parma Calcio 1913: Sepe – Gazzola, Iacoponi, Alves, Gagliolo, Dimarco – Kucka, Scozzarella, Barillà – Ceravolo, Gervinho. 
Rezerwowi: Frattali, Brazão – Ciciretti, L. Rigoni, Siligardi, Sprocati, Gobbi, Bastoni, Pepín, Dezi, Štulac, Diakhatè.

AC Milan: G. Donnarumma – Conti, C. Zapata, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu – Suso, K. Piątek, Borini. 
Rezerwowi: Reina – Abate, Paquetá, Laxalt, Bertolacci, Castillejo, Musacchio, Cutrone, Caldara, Calabria, Biglia.

4

Po ptokach...

2

Komentarz usunięty

1

Taa na pewno kolega kierował te słowa do Hindusów.. z pewnością to przeczytają..

2

No ale pisząc to masz na myśli Polaków a katolicyzm jest wpisany jakby w historię naszego kraju.

20

Smutne że są takie czasy że trzeba sortować ludzi na katolików i innych..

0

To że jak chce być profesjonalistą na tym poziomie powinien wiedzieć z czym się to może wiązać. Nie ma tylko dobrych chwil.

1

Umtiti niby klasa światowa a faja mu mięknie jak słyszy o operacji kolana.

3

Footybite.com
Dasz radę.

0

Komentarz usunięty

3

Twój wujek że strony stryja babci twojej mamy.

32

0

Komentarz usunięty

19

No nieźle. Niektórzy będą mieć kompleks Ronaldo i tych 3 LM Realu nawet po zakończeniu jego kariery.

1

Klub który w takiej sytuacji kupi kaleke, który boi sie operacji na to kolano będzie idiotą roku.

16

Rakitic z Ajaxu.

0

Tak to wygląda jak napisałem.

0

Glupota jest taki tytul który na pierwszy rzut oka interpretowac można jakby się mecz już odbył.

0

Nie mam zamiaru patrzeć na innych. Walą mnie oni. Po prostu poziom redakcji to dramat i to nie pierwszy raz kiedy można się przyczepić o coś.

6

Czy tytuł artykułu na głównej nie wygląda wam jakby już było po meczu i Barca wygrała z 4:0? Zero pokory. Redakcja trochę poleciała. United to drużyna którą potrafi odrabiać straty jak pokazali z PSG. Ktoś powie że Barca to nie PSG . Ale czy rok temu ktoś dawał szanse Romie w rewanżu z Barca? Wątpię. A skończyło się blamażem.

0

Przed rewanzem Juventus - Atletico tez tak mówiłeś? (Hat trick Ronaldo)

23

A ile w tym prawdy to już inna sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?