0

1.4 Citroen i Skoda. Hyundai nieaktualny:D

0

A co mam prawko se w ramkę oprawić i na ścianę?
Poza tym te podane są tanie. Między 4000 a 4800.

0

Citroen c3 rocznik 2004, Hyundai getz rocznik 2005, czy Skoda Fabia rocznik 2001?

0

Ok szefie

3

Nie majątek ale w końcu coś weszło
https://zapodaj.net/e9c73c3aa3b5d.jpg.html

0

No w sumie to byłoby ciekawe gdyby objął drużynę z polskiej ligi. Jak by ona grała itp.

0

O 15 Polska u-21 gra z Serbami. Skład Polaków:
Drągowski – Gumny, Wieteska (C), Jończy, Stolarski – Dziczek, Żurkowski, Piotrowski, Szymański, Jóźwiak – Buksa 
Rezerwowi: 
Loska – Wiśniewski, Jagiełło, Michalak, Kapustka, Łabojko, Gąska, Wdowiak, Zawada, Świderski, Klimala, Fila

4

Zastępca Frenkie de Jonga w Ajaxie ma byc podobno rumuński piłkarz Standardu Liege Razvan Marin.

0

A jeszcze wczoraj podobno chciał walki z Anthonym Pettisem.

0

Kurczę ja zdałem prawo jazdy dzisiaj ale jak tak sobie pomysle że podchodzilbym 44 razy to chyba bym się załamał.

0

To wiem :)

61

Właśnie jestem po zdanym egzaminie na prawo jazdy. :)

0

Teoretycznie Finlandia i Bułgaria.

0

Raz na jazdach zapomniałem o światłach, instruktor tez nie zauważył tego, jadę a z naprzeciwka policja mi mruga światłami i się skapnalem wtedy dopiero.

5

O ty wariacie :D

0

Od kilku dni pracuje nad stresem wlasnie.

0

A może ktoś mi nie daje spokoju w wiadomościach prywatnych i mnie to rozprasza ;D

11

Ludziska, jednym z moich postanowień na ten rok było w koncu zrobić prawo jazdy. Zabrałem się do tego od razu w styczniu. Dzisiaj nadszedł dzień egzaminu państwowego. Troche jest stres. Pamiętam że nawet się nie stresowalem tak w szkole na egzaminie zawodowym. Jakieś rady macie jak podejść do tego i jak to zdać za 1?

0

To jest ignorowanie. A zablokować się da? Bo w profilu są opcje "ignorowani" tak jak napisałeś i "zablokowani". Więc skoro jest opcja taka i taka to jak zablokować?

0

Poradzi mi ktoś jak tutaj można zablokować jakiegoś użytkownika? Bo szukam tej opcji i nie mogę znaleźć A chyba jest taka opcja.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Masakra z wami ludzie...

1

Szpakowski zasłużony komentator ale powinien ustąpić innym.

1

Nie rozumiem ludzi którzy mając do wyboru mecz polskiej reprezentacji i inny mecz wybierają inny. Ludzie reprezentacja gra "kilka" spotkań w roku a i nie rozumiem jak można jej meczu nie oglądać bo akurat jest jakiś inny w tym czasie. I nieważne jak ta kadra gra i z kim obowiązkiem powinno być ogladniecie jej meczu jeśli tylko ma się możliwość.

5

No to transfer do Espanyolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?