Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1.4 Citroen i Skoda. Hyundai nieaktualny:D
0
A co mam prawko se w ramkę oprawić i na ścianę?
Poza tym te podane są tanie. Między 4000 a 4800.
0
Citroen c3 rocznik 2004, Hyundai getz rocznik 2005, czy Skoda Fabia rocznik 2001?
0
Ok szefie
3
Nie majątek ale w końcu coś weszło
https://zapodaj.net/e9c73c3aa3b5d.jpg.html
0
No w sumie to byłoby ciekawe gdyby objął drużynę z polskiej ligi. Jak by ona grała itp.
0
O 15 Polska u-21 gra z Serbami. Skład Polaków:
Drągowski – Gumny, Wieteska (C), Jończy, Stolarski – Dziczek, Żurkowski, Piotrowski, Szymański, Jóźwiak – Buksa
Rezerwowi:
Loska – Wiśniewski, Jagiełło, Michalak, Kapustka, Łabojko, Gąska, Wdowiak, Zawada, Świderski, Klimala, Fila
4
Zastępca Frenkie de Jonga w Ajaxie ma byc podobno rumuński piłkarz Standardu Liege Razvan Marin.
0
A jeszcze wczoraj podobno chciał walki z Anthonym Pettisem.
0
Kurczę ja zdałem prawo jazdy dzisiaj ale jak tak sobie pomysle że podchodzilbym 44 razy to chyba bym się załamał.
0
To wiem :)
61
Właśnie jestem po zdanym egzaminie na prawo jazdy. :)
0
Teoretycznie Finlandia i Bułgaria.
0
Raz na jazdach zapomniałem o światłach, instruktor tez nie zauważył tego, jadę a z naprzeciwka policja mi mruga światłami i się skapnalem wtedy dopiero.
5
O ty wariacie :D
0
Od kilku dni pracuje nad stresem wlasnie.
0
A może ktoś mi nie daje spokoju w wiadomościach prywatnych i mnie to rozprasza ;D
11
Ludziska, jednym z moich postanowień na ten rok było w koncu zrobić prawo jazdy. Zabrałem się do tego od razu w styczniu. Dzisiaj nadszedł dzień egzaminu państwowego. Troche jest stres. Pamiętam że nawet się nie stresowalem tak w szkole na egzaminie zawodowym. Jakieś rady macie jak podejść do tego i jak to zdać za 1?
0
To jest ignorowanie. A zablokować się da? Bo w profilu są opcje "ignorowani" tak jak napisałeś i "zablokowani". Więc skoro jest opcja taka i taka to jak zablokować?
0
Poradzi mi ktoś jak tutaj można zablokować jakiegoś użytkownika? Bo szukam tej opcji i nie mogę znaleźć A chyba jest taka opcja.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Masakra z wami ludzie...
1
Szpakowski zasłużony komentator ale powinien ustąpić innym.
1
Nie rozumiem ludzi którzy mając do wyboru mecz polskiej reprezentacji i inny mecz wybierają inny. Ludzie reprezentacja gra "kilka" spotkań w roku a i nie rozumiem jak można jej meczu nie oglądać bo akurat jest jakiś inny w tym czasie. I nieważne jak ta kadra gra i z kim obowiązkiem powinno być ogladniecie jej meczu jeśli tylko ma się możliwość.
5
No to transfer do Espanyolu.
2
Mafia
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/55905124_10156172512598837_1702057477404622848_n.png.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=d39a22107d56e5f3033acd7e3aa3a511&oe=5D053DFD