21

1. Tv i laptop
2. Tv i komputer
3. Tv i telefon
4. Laptop i komputer
5. Laptop i telefon
6. Komputer i telefon
Tylko kilka przykładów tak na szybko :)

0

Ale i tak moim zdaniem Celta się utrzyma i skończy sezon wyżej niż Valladolid. Mogę się nawet założyć.
Zresztą jest wyżej Valladolid to fakt ale na ten moment o ile się nie mylę to różnica 1 punktu. Valladolid gra w tej kolejce jeszcze z Eibarem więc może powiększy dorobek ale koniec końców skończą niżej niż Celta.

0

Ja porównuje grę we wczorajszym meczu do wcześniejszych Realu. Np w poprzednim meczu z Valladolid Real pozwolił stworzyć rywalom mnóstwo sytuacji groźnych. Powiedzmy sobie szczerze Valladolid jest slabiutki A Celta to Celta mimo słabej formy mają piłkarzy solidnych. I jak na pierwszy mecz Zidana to widać poprawę gołym okiem. Grali spokojniej i gdyby byli skuteczniejsi mogli wygrać 4,5:0. Celta tylko w pierwszej połowie coś potrafiła zagrać i jedyna sytuacja gdzie mogli strzelić gola to główka Maxi gomeza ale świetnie wybronił Navas. A z czasem pewnie będzie tylko lepiej. Ale czas pokaże. Poczekajmy na następne mecze.

1

Ja będę oglądał i trzymam kciuki za Wisełke:D
Unia Tarnów & Wisła

1

Oglądałem mecz Realu i wczoraj widać było zupełnie inny Real niż we wcześniejszych meczach gdy trenerem był Solari czy Lopetegui. Wczorajszy Real przypominał ten który wygrywał 3 razy LM. Już w tym meczu było widać rękę Zidane'a. Oni mogę wygrać wszystkie mecze do końca ligi na spokojnie z taką gra jak wczoraj. Szczególnie w 2 połowie.

0

O kurde.. To przepraszam. Jakbym ja znał takich to bym sobie wpisał to do CV.

0

Ta ciekawostka o łokciu kompletnie bez sensu według mnie bo równie dobrze można napisać że przeciętny człowiek nie jest w stanie dotknąć językiem nie wiem.. np swoich pleców. I też będzie to oczywiste.

3

Chyba nudne masz życie że takie rzeczy cie cieszą.

0

Ale kontra Swansea na 2:0 :O

0

Akurat do złotej piłki nie ma co się przyczepić bo wygrał LM A poza tym w najważniejszej imprezie czyli MŚ ciągnął średnią Chorwację aż do finału.

5

Tymczasem gol Karola Linettego. Jego Sampdoria prowadzi do przerwy z Sassuolo 3:1.

2

Akurat Modric w formie jest świetny. Ale latka robią swoje.
Ja nie wie. Jak można to uważać za przereklamowanego.

0

Akurat dzisiaj może to być 442 z Isco na lewej i Asensio na prawej A z przodu Benzema i Bale.

0

Tylko że teraz w Realu mało kto ma formę. Poza tym parę kontuzji.

0

Może nie działa bo wziąłeś Ibuprom zamiast Apapu.. Hmm

1

Coś tam przy % czasem posłucham.

2

Unia z Tarnowa życzy powodzenia!
Wisła & Unia
:D

25

O będą wkladane jajca do chochli.

0

Juve - Barcelona
United - City
Liverpool - Porto
Tottenham - Ajax
Tak będzie.

0

Jakie było?

0

Tylko w większość są to żeńskie imiona.

32

Jak podeslesz zdjęcia to ci powiem.

0

Valencia gra z Krasnodarem. *

0

A kto powinien byc według ciebie?

0

Gra ktoś w FM Mobile 2019? Niedawno weszła aktualizacja składów po zimowym okienku transferowym.
I nie wiem czy ja ślepy jestem ale w tej grze w ogóle zapomnieli o Arkadiuszu Recy bo ja go nie widzę w Atalancie. Zresztą przed aktualizacją tez go nie było.

4

Si senior.

5

Sherlock Holmes przy tobie się chowa.

0

Pewnie oglądasz mecze Porto i wiesz jak on gra?

1

Footybite.com

1

Nie wyprzeć tylko staram się dbać o pamięć legend takich jak Zidane. Bo co niektórym się w d***ch poprzewracało. I tak, mało kto będzie pamiętał za parę lat w jakich okolicznościach kto co wygrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?