Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
1. Tv i laptop
2. Tv i komputer
3. Tv i telefon
4. Laptop i komputer
5. Laptop i telefon
6. Komputer i telefon
Tylko kilka przykładów tak na szybko :)
0
Ale i tak moim zdaniem Celta się utrzyma i skończy sezon wyżej niż Valladolid. Mogę się nawet założyć.
Zresztą jest wyżej Valladolid to fakt ale na ten moment o ile się nie mylę to różnica 1 punktu. Valladolid gra w tej kolejce jeszcze z Eibarem więc może powiększy dorobek ale koniec końców skończą niżej niż Celta.
0
Ja porównuje grę we wczorajszym meczu do wcześniejszych Realu. Np w poprzednim meczu z Valladolid Real pozwolił stworzyć rywalom mnóstwo sytuacji groźnych. Powiedzmy sobie szczerze Valladolid jest slabiutki A Celta to Celta mimo słabej formy mają piłkarzy solidnych. I jak na pierwszy mecz Zidana to widać poprawę gołym okiem. Grali spokojniej i gdyby byli skuteczniejsi mogli wygrać 4,5:0. Celta tylko w pierwszej połowie coś potrafiła zagrać i jedyna sytuacja gdzie mogli strzelić gola to główka Maxi gomeza ale świetnie wybronił Navas. A z czasem pewnie będzie tylko lepiej. Ale czas pokaże. Poczekajmy na następne mecze.
1
Ja będę oglądał i trzymam kciuki za Wisełke:D
Unia Tarnów & Wisła
1
Oglądałem mecz Realu i wczoraj widać było zupełnie inny Real niż we wcześniejszych meczach gdy trenerem był Solari czy Lopetegui. Wczorajszy Real przypominał ten który wygrywał 3 razy LM. Już w tym meczu było widać rękę Zidane'a. Oni mogę wygrać wszystkie mecze do końca ligi na spokojnie z taką gra jak wczoraj. Szczególnie w 2 połowie.
0
O kurde.. To przepraszam. Jakbym ja znał takich to bym sobie wpisał to do CV.
0
Ta ciekawostka o łokciu kompletnie bez sensu według mnie bo równie dobrze można napisać że przeciętny człowiek nie jest w stanie dotknąć językiem nie wiem.. np swoich pleców. I też będzie to oczywiste.
3
Chyba nudne masz życie że takie rzeczy cie cieszą.
0
Ale kontra Swansea na 2:0 :O
0
Akurat do złotej piłki nie ma co się przyczepić bo wygrał LM A poza tym w najważniejszej imprezie czyli MŚ ciągnął średnią Chorwację aż do finału.
5
Tymczasem gol Karola Linettego. Jego Sampdoria prowadzi do przerwy z Sassuolo 3:1.
2
Akurat Modric w formie jest świetny. Ale latka robią swoje.
Ja nie wie. Jak można to uważać za przereklamowanego.
0
Akurat dzisiaj może to być 442 z Isco na lewej i Asensio na prawej A z przodu Benzema i Bale.
0
Tylko że teraz w Realu mało kto ma formę. Poza tym parę kontuzji.
0
Może nie działa bo wziąłeś Ibuprom zamiast Apapu.. Hmm
1
Coś tam przy % czasem posłucham.
2
Unia z Tarnowa życzy powodzenia!
Wisła & Unia
:D
25
O będą wkladane jajca do chochli.
0
Juve - Barcelona
United - City
Liverpool - Porto
Tottenham - Ajax
Tak będzie.
0
Jakie było?
0
Tylko w większość są to żeńskie imiona.
32
Jak podeslesz zdjęcia to ci powiem.
0
Valencia gra z Krasnodarem. *
0
A kto powinien byc według ciebie?
0
Gra ktoś w FM Mobile 2019? Niedawno weszła aktualizacja składów po zimowym okienku transferowym.
I nie wiem czy ja ślepy jestem ale w tej grze w ogóle zapomnieli o Arkadiuszu Recy bo ja go nie widzę w Atalancie. Zresztą przed aktualizacją tez go nie było.
4
Si senior.
5
Sherlock Holmes przy tobie się chowa.
0
Pewnie oglądasz mecze Porto i wiesz jak on gra?
1
Footybite.com
1
Nie wyprzeć tylko staram się dbać o pamięć legend takich jak Zidane. Bo co niektórym się w d***ch poprzewracało. I tak, mało kto będzie pamiętał za parę lat w jakich okolicznościach kto co wygrał.