0

Tymczasem Rosja już prowadzi z Kazachstanem 4:0

3

Ale ci Walijczycy "gryzą trawe".. aż się chce oglądać takie drużyny.

34

Noo, A ta zabawna sytuacja?

4

Ja za bardzo się nie znam ale De Ligta porownalbym do Van Dijka A Militao do Marquinhosa.

0

To postaw a może akurat Ci się uda.

0

Jak postawisz to pewnie jedna z tych drużyn będzie mieć jakiegoś karnego na samym początku.

0

Dlatego napisałem "podobno". Warto czytać ze zrozumieniem.

6

Podobno Milik chory na świńska grype, którą zaraził się od kolegi z Napoli Fabiana Ruiza.

0

Który mecz bardziej warto obejrzeć? Kazachstan - Rosja czy Walia - Słowacja?

0

Jest tu ktoś odważny kto postawi dzisiaj na Rosję w meczu z Kazachstanem?

1

Pytanie do tych co oglądają streama na strims World. Też wam się włączył pornos po 1 rundzie walki Janikowskiego? Dopiero włączyłem i nie wiem czy tak po każdej jest czy jak.

0

Casillas
Lahm
Maldini
Roberto Carlos
Makelele
Xavi/Modric
C.Ronaldo
Messi
Ronaldo
Heynckess
Takie moje zdanie.

3

Zjedz snickersa.

0

Mam link ale jestem ujem i nie dam.

0

Footybite.com

0

A oprócz Wernera do Bayernu w lecie przyjdzie Jann Fiete Arp z Hamburgera SV.

1

Wątpię żeby tacy gracze jak Malcom czy Coutinho chcieli być wiecznie rezerwowymi zamiast grać w pierwszej "11".

1

Powinna być tam transmisja. Linki powinny być przed meczem.

0

Skoro uważasz że był śmieszny to świadczy o tobie.

0

Hmm.. może tu że większość osób przeczytała "nie zyje"?

0

Izrael: z niezłych grajkow na szybko można wymienić Natkho, Zahavi, Dabour, Kayal, Tawatha, Solomon
Ze Słowenii: Oblak, Mevlja, Zajc, Ilicic, Verbic
Pewnie mało ich kojarzysz A są bardzo solidni. Także pokory troche. Oprócz wymienionych jeszcze paru by się znalazło oczywiście.

6

Trzeba mieć coś z głową żeby takie żarty sobie robić..

0

Słowenia i Izrael do najsłabszych nie należą.

71

Czy tylko ja przeczytałem na początku "nie żyje.. "...?

0

Tak ale pić trzeba umieć a po Jacku jak wypije za dużo to pewne że zaliczy figurowa jazdę na ryju. Ja odradzam wszystkim wynalazki typu whisky.

1

Kolega wyzej lubi pić widocznie wynalazki. Nie ma to jak czysta.

0

Orać i młucić trza umieć to nie takie hop siup.

0

A z czego ten egzamin?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?