Theodore_Bagwell
Dołączył/a: lipiec 2018
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem Rosja już prowadzi z Kazachstanem 4:0
3
Ale ci Walijczycy "gryzą trawe".. aż się chce oglądać takie drużyny.
34
Noo, A ta zabawna sytuacja?
4
Ja za bardzo się nie znam ale De Ligta porownalbym do Van Dijka A Militao do Marquinhosa.
0
To postaw a może akurat Ci się uda.
0
Jak postawisz to pewnie jedna z tych drużyn będzie mieć jakiegoś karnego na samym początku.
0
Dlatego napisałem "podobno". Warto czytać ze zrozumieniem.
6
Podobno Milik chory na świńska grype, którą zaraził się od kolegi z Napoli Fabiana Ruiza.
0
Który mecz bardziej warto obejrzeć? Kazachstan - Rosja czy Walia - Słowacja?
0
Jest tu ktoś odważny kto postawi dzisiaj na Rosję w meczu z Kazachstanem?
1
Pytanie do tych co oglądają streama na strims World. Też wam się włączył pornos po 1 rundzie walki Janikowskiego? Dopiero włączyłem i nie wiem czy tak po każdej jest czy jak.
0
Casillas
Lahm
Maldini
Roberto Carlos
Makelele
Xavi/Modric
C.Ronaldo
Messi
Ronaldo
Heynckess
Takie moje zdanie.
3
Zjedz snickersa.
0
Mam link ale jestem ujem i nie dam.
0
Footybite.com
0
A oprócz Wernera do Bayernu w lecie przyjdzie Jann Fiete Arp z Hamburgera SV.
2
Grunt to się ustawić.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=528795617647307&id=241974139662791&anchor_composer=false
1
Wątpię żeby tacy gracze jak Malcom czy Coutinho chcieli być wiecznie rezerwowymi zamiast grać w pierwszej "11".
1
Powinna być tam transmisja. Linki powinny być przed meczem.
0
Skoro uważasz że był śmieszny to świadczy o tobie.
0
Hmm.. może tu że większość osób przeczytała "nie zyje"?
0
Izrael: z niezłych grajkow na szybko można wymienić Natkho, Zahavi, Dabour, Kayal, Tawatha, Solomon
Ze Słowenii: Oblak, Mevlja, Zajc, Ilicic, Verbic
Pewnie mało ich kojarzysz A są bardzo solidni. Także pokory troche. Oprócz wymienionych jeszcze paru by się znalazło oczywiście.
6
Trzeba mieć coś z głową żeby takie żarty sobie robić..
0
Słowenia i Izrael do najsłabszych nie należą.
71
Czy tylko ja przeczytałem na początku "nie żyje.. "...?
0
Tak ale pić trzeba umieć a po Jacku jak wypije za dużo to pewne że zaliczy figurowa jazdę na ryju. Ja odradzam wszystkim wynalazki typu whisky.
1
Kolega wyzej lubi pić widocznie wynalazki. Nie ma to jak czysta.
14
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/54433560_10156167584403837_4332432398802223104_o.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b3783a8383fbb326c46da4dd74b25ec2&oe=5D117E89
Po golu Kolumbijczycy pozdrawiają Juana Quintero który odniósł poważną kontuzję.
0
Orać i młucić trza umieć to nie takie hop siup.
0
A z czego ten egzamin?