Titi900
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Gacu95 Twardziel jak sie spłakał z za klawiatury xD
1
@4Fabregas4 Chyba nie zrozumiałeś treści artykułu. Nie jest on o tym, że Erick jest lepszym technicznie zawodnikiem niż De Jong, bo nie jest. Chodzi o to, jak uzupełnia skład swoją charakterystyką, atutami, których De Jong nie ma. Tym właśnie jest ten „działający mechanizm”. Co z tego, że De Jong więcej widzi, robi fajne kółeczka i lepiej prowadzi piłkę, skoro brakuje mu agresji, doskoku, pressingu, powrotów i zabezpieczania. My nie potrzebujemy „drugiego Pedriego”, tylko kogoś od brudnej roboty, z wystarczającą techniką i przeglądem gry. Nie chodzi o to, kto jest lepszym DM, tylko o to, który daje więcej drużynie.
0
@martool2 Niesamowicie wysoko zawieszasz poprzeczkę jak na 9 w topowym klubie…
„Nie przeszkadzał” serio? To na plus ? xD Twoją logiką to można było tam wstawić Szczęsnego, też by stał w polu karnym, nie przeszkadzał, a siłą rzeczy obrońcy musieliby go kryć.
Co ci daje statyczna 9 wyłączona z gry, kiedy przeciwnik gra defensywnie z niskim blokiem, a ty nie grasz wrzutek, tylko cierpliwy atak pozycyjny? Absorwuje tych 2 ale odcinają go od pilki 2 bloki kolejnych...
12
Tu nawet nie chodzi o jego umiejętności, bo coś tam zostało, tylko o profil, który absolutnie nie pasuje do tego, jak gra reszta drużyny. To się ewidentnie gryzie i widać to boisku. To nie drużyna gra źle, bo mu nie daje wrzutek, tylko on nie pasuje do tego, jak gra drużyna w ataku pozycyjnym. Gramy z nim w 10, bo po prostu brakuje kogoś, kto zagra na małej przestrzeni, przyjmie piłkę, obróci się, rozegra, wejdzie dynamicznie w pole karne albo wyciągnie z niego obronę będąc przy tym opcją do rozegrania. A gadanie o tym, że Robert absorbuje obrońców, to są takie brednie. A co innych bo odpuścili? Kryli by każdego ofensywnego gracza, jaki by tam nie stał, i mniejszą uwagę zwracali by na wbiegających obrońców. Tak działa piłka, a nie jakaś legenda Lewandowskiego xD i co że tam stoii ? Jest przewidywalne i nie groźny z piłką jeżeli ta nie jest mu juz wystawiona na strzał.
2
@Henszy Bez kitu ma typ obsesję, mam wrażenie, że on by się bardziej cieszył z porażki, gdyby on zawinił przy bramce, niż z mistrzostwa, byle napisać a nie mówiłem xD. Swoją drogą, nie chcę myśleć, jakby ten nasz ostatni kryzys wyglądał bez gościa, co obskakuje trzy pozycje.
0
@xavi890 Znów nie dałeś się rady powstrzymać przed czepianiem Ericka xD. Ciekawe, czy kiedyś jakiś twój komentarz będzie miał sens.
0
@T^L Moje odczucie jest takie, że Twój zarzut nie miał nic wspólnego z treścią artykułu.
1
@T^L Lepeiej powiedz w którym miejscu jest napisane ze Yamal presował xD
0
@Greenalley Problem jest w tym, że Flick nie patrzy, jakich ma piłkarzy. Nie obchodzi go, że ma gorszą drużynę, mają dominować, że nie ma komu wyprowadzać piłki... z przodu Lewy, De Jong nieważne, mają biegać jak Caicedo… To się sprawdza, ale w lidze ze średniakami..
0
Bawi mnie, jak pod skrajnie wysokim presingiem my usilnie staramy się rozgrywać od tyłu, mając Araujo, Kounde czy Baldé czyli low IQ i Chubarsiego bez formy. A jak już jakimś cudem uda nam się przenieść piłkę do środkowej tercji, to ustawiają się jak drużyna grająca bezpośrednie „piłka na wolne”: stoją wysoko, szeroko, odległości między liniami spore, a oni dalej starają się grać krótko, przez co kończy się na wycofaniu do bramkarza i kolejnym karykaturalnym wychodzeniu spod presingu xD.
4
Jak poprawił jak dopiero co nie było zastrzeżeń... oj Flick nie ładnie tak kibiców traktować...
0
@xavi890 Ale ty jesteś przyjebany xD. Co wzmianka o Ericku, to deprecjonujesz jego umiejętności, tylko że jedyne, co jesteś w stanie pokazać, to to, że jesteś do niego uprzedzony, bo twoje argumenty to jakieś dziecinne docinki i zero merytoryki. Te zainteresowanie nim topowego klubu tylko potwierdza, jak się błaźnisz.
0
Nie bez powodu płatki śniegu są białe
0
@kibic1899 Jak ty byś miał chociaż ćwierć mózgu, nie pisałbyś takich zjebanych komentarzy.
10
@Barcelonista94 Ma 17 lat, ale widać, że to ten typ, co świetnie rozumie grę, może jeszcze nie na poziomie Pedriego, ale na pewno zbliżony profil zawodnika. Dużo widzi, świetne podanie i technika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Guillegavira Dokładnie mówię od dawna ze zasługuje na więcej minut nie tylko ze względu na kontuzje :3
3
Oczywisty jest spadek formy u niektórych, kontuzje, adaptacja rywali do stylu i linia spalonego szwankuje ale szczerze, nie uważam, żebyśmy grali coś innego niż rok temu na starcie sezonu. Wtedy pisałem o tym, że Flick gra tak, że albo 4 -1, albo 1- 4. Główna różnicą jest to, że dosłownie wszystko nam wpadało wyniki były hokejowe . Dzisiaj też mogło być 3- 0 po 30 min gry i mecz wyglądałby inaczej. Idę o zakład (obym się mylił), że Raphinia nie strzeli do końca gry w Barcelonie łącznie tyle bramek co w zeszłym sezonie. Jakby nie remontady, to byśmy przegrali ligę ze sporą stratą do Realu, a i te spalone rok temu też były często na cm. Ale właśnie taka jest piłka. Przy takim ryzyku jak u nas trzeba sie z tym liczyć.
0
@xavi890 A mimo to wypadł trzy razy lepiej od Koundé tylko potwierdzasz, że mam rację.
I tak jeśli chodzi o boiskowe IQ (co nie znaczy bycie bezbłędnym), to jeden z najlepszych graczy w La Lidze. Potwierdza to na każdym kroku, choćby potrafiąc obstawić kilka pozycji czy nadrobić tym braki w fizyczności.
0
Dlatego właśnie wolę Ericka na prawej obronie, ma wysokie IQ i potrafi rozgrywać pod presją. Kounde głównie potyka się o piłkę, a ten udany drybling przy pierwszej bramce ewidentnie się zakiwał sam ze sobą i ratował przed stratą, nie wiem kto był bardziej zaskoczony, on czy obrońca.
0
Jezu, przestańcie już tym zajechanym Pedrim pod każdym postem.80% komentarzy...każdy już to wie, naprawdę xD. A tak serio, nawet solidnie ten atak wygląda
0
@rodineusz xDxDxD
2
Aż ciekawy jestem, jakie fikołko zaraz zastosują tu obrońcy Lewego, że nie było wcale tak źle.
1
Wizja gry jednocześnie na wysokie posiadanie i szybko wertykalnie do przód brzmi fajnie, ale uważam, że trzeba to lepiej wypośrodkować. Obecnie cała gra jest oparta na piwotach. . Wszyscy z przodu atakują wolne przestrzenie, szukają sytuacji strzeleckich, ale to skutkuje tym, że 10 w bardzo małym stopniu wspiera rozegranie, a kiedy na boisku jest Lewy, to już całkowicie gra opiera się na tym, co Pedri wymyśli.
Ta taktyka działa, jeżeli przeciwnicy grają głęboko i pozwalają nam na rozegranie, ale kiedy pressują wysoko i odcinają Pedriego, zostaje nam biegać za piłką. I tu jest kolejny problem przy intensywności, jakiej wymaga Flick, musimy mieć wysokie posiadanie, żeby dojechać kondycyjnie do końca. W meczach, kiedy mamy niskie posiadanie, drużyna wysiada dosyć szybko.
Fajnie, że Flick ma taką filozofię, ale do tego trzeba mieć 11 graczy z żelaznymi plecami. Jeżeli nie, muszą bardziej szanować piłkę. Uważam, że Pedri potrzebuje wsparcia w postaci albo 10, albo fałszywej 9. Kreatywny skrzydłowy schodzący do środka też by nie zaszkodził. My mamy wrażenie, że staramy się wszystkiego naraz, przez co czasami to tak wygląda. A nie oszukujmy się te remontady z zeszłego sezonu, nie ujmując drużynie charakteru, to mieliśmy sporo farta.
0
Flick wystawił na bokach dwa „drewna”, jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki, na środku gościa, który nie umie podać prosto, i Cubarsiego bez formy. Przed nimi zmęczony Pedri i De Jong, Olmo bez formy i dwóch jeźdźców bez głowy na skrzydłach. O Lewym nie wspominam, bo chyba nawet jego najwięksi obrońcy nie zaprzeczą, że jeśli chodzi o przegląd gry i podania, to celne podanie zaliczy zwykle wtedy, jak źle przyjmie i mu odskoczy do kolegi...
I tak ta ekipa miała wyjść spod pressingu? Kto miał uspokajać grę? Kreować szanse? Trochę nie rozumiem.
0
@prestigiacomo ja wyłączyłem po 15 min ... zerkam tylko statsy i widzę ze nic nie straciłem
1
W debiucie, w wieku 17 lat, nie odstawał w niczym od przeciętnej formy zawodników pierwszego składu, którzy nieraz grali gorsze mecze. Do tego dorzucił solidne statystykia grał na jednej z najtrudniejszych pozycji , gdzie był jego strefie parking autobusów. Widzę niektórych minimum hat trick by dopiero satysfakcjonował..
1
Naraszcie Dro dostaje szansę jak dla mnie jest kozak :3
1
@turhiay Już ci tłumaczę :) Spójrz, ile jest komentarzy jak zagrzał ludzi. Gdyby tak nie bredził, dawno by o nim zapomnieli, a on ma za wielkie ego zeby siedzieć w cieniu
0
@goldensun nawet imponująco bym powiedział mając na uwadze wiek :3