1

@nowy19pl to by oznaczało skrajny brak profesjonalizmu u Flicka a alurat tego mu nie można zarzucać

0

Pierwszy raz o gościu słyszę, ale widać, że jakiś łeb — emocjonalny wysryw bez grama merytoryki, gdzie nawet nie kryje negatywnego nastawienia do klubu. 'Tu dźwignia, tam dźwignia' xD. Przypominam, że to agent Nico skontaktował się z Barceloną, więc można odwrócić narrację: jak on mógł, skoro chłopak ma ważny kontrakt? W jakiej sytuacji stawia swój klub?

1

Dla mnie powinien dostać szansę pokazania się w ekipie Flicka, tak jak na przykład Garcia. Zresztą — w przeciwieństwie do Ronalda — jego charakterystyka jest bliższa Indigo. Po prostu potrafi grać piłką, a przy tym stylu gry uważam, że jeden taki obrońca na murawie to za mało.

0

Wiecie, tak sobie myślę, że on ma takie ego top, że serio wierzy, że to miejsce w bramce wywalczy. I być może właśnie dzięki temu doszedł tam, gdzie jest. I nawet niech sobie je wywalczy, jeśli ma to iść w parze z top formą.
Ale zmierzam do tego, że on nie odejdzie :P Nie da się mu w żaden sposób zakomunikować, że nie będzie grał, bo do niego po prostu nie dociera, że ktoś może być lepszy.

3

@Herbert Umiesz czytać ze zrozumieniem? xD Ma kontrakt na 2 lata, którego nie chce przedłużać, i ucina wszystkie rozmowy z innymi klubami. To znaczy, że stawia klub w sytuacji, że albo sprzedadzą go do Barcelony, albo będą mieli zawodnika na chwilę, który odejdzie lada moment za darmo. Przykladowe 50 mln > 0 mln to jednak jest jakiś argumet

0

Nie, liczby nie przemawiają za najlepszymi piłkarzami. Jeżeli do tej pory tego nie zauważyłeś, to daruję sobie przykłady, ale myślę, że pomyliło ci się z tym, że drużynę ocenia się po wynikach, za to zawodnika po tym, jaką jest wartością dla drużyny i jak wpisuje się w jej charakterystykę.
Ps . Jak cos tez wole Diaza :p

0

@PerroHerro Nawet ci trochę zazdroszczę takiego zero-jedynkowego spojrzenia na świat, musi ci być dużo łatwiej :3

1

@SnieguPlock Stary, zastanawiasz się, piszesz komentarze, powątpiewasz snujesz teorie spiskowe xD a znalezienie tej informacji to jakieś 40 sek... Tak, piłkarze aktywni zawodowo podlegają WADA cały rok i mogą być poddani kontroli w każdej chwili. Tak samo muszą informować o wszystkich lekach, jakie biorą w trakcie urazu, aby właśnie nie podejrzewano ich o stosowanie dopingu.

3

@KondiCules To twój komentarz jest tak mierny, że aż nie wiem, jak go skomentować.

1

@torondirn Skąd pewność ze nie posadzi Raphini na ławie ?

3

@Hasszz Stary, błagam cię… to nie działa tak, że zestawiasz sobie dwie tabelki w Excelu i masz nagle "lepszego piłkarza". Na to składa się masa rzeczy — forma, rola w zespole, poziom rywali, styl gry drużyny. Twój argument można równie dobrze odbić jak kolega wyżej.

0

@xavi890 Za to ty kompletnie nie masz zdolności do oceny umiejętności zawodnika ani jego potencjału… To tylko taka rada — na wypadek, gdybyś nie chciał się dalej kompromitować.

Nikt nie zostawia tyle serca na boisku co on — walczy, presuje, nie myśli o sobie. A dla ciebie to tylko maskotka...

0

Karierowicz i tyle ;p

44

Nie same wyniki, ale właśnie takie gesty jak ten, których w trakcie sezonu było mnóstwo, sprawiają, że jestem dumny z tej DRUŻYNY!

3

Niepoprawna opinia i próbka jest mała, ale moim zdaniem on wnosi więcej na prawej niż Koundé. Okej, tamten lepiej biega, jest silniejszy fizycznie itd., ale z piłką to totalne drewno. Boki Barcelony są kluczowe w grze kombinacyjnej, a Eric doskonale pokazuje, co dają nam techniczni zawodnicy z wysokim iq boiskowym na tej pozycji. Ja to widzę trochę jak zastąpienie Araújo przez Inigo — niby przepaść w fizyce, a jednak jego technika daje więcej niż szybkość co rok temu było by nie do pomyślenia

0

Biorąc pod uwagę obecną formę Raphinhi (tak, wiem, liczby się zgadzają) i zakładając, że Fati utrzyma formę z poprzedniego meczu, nie mam żadnych obaw. Mam też nadzieję, że Pau Víctor wreszcie dostanie sensowne minuty, bo jest cholernie niedoceniany przez Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?