1

@xavi890 Czyli to jednak nie był sarkazm… Jestem pod wrażeniem.

7

@xavi890 Chcę wierzyć, że napisałeś to sarkastycznie xD

0

Ferran, jakby miał lepszą skuteczność, to byłby zaraz za Messim, jeśli chodzi o gole xD.

0

Niech sobie obłoży lodem… a nie, czekaj, cały wyjebał xD

0

Moją pierwszą myślą był red flag, ale po chwili namysłu takiego kogoś brakowało mi w piłce. Dzieciak ma psychę i idzie po swoje, wszystko albo nic. Jak spełni swoje zapowiedzi, będzie legendą, a jak nie, memem. Wolę to niż żeby był jak każdy.

10

Żałosne koniec końców chodzi o sport wyżej w tabeli powinna być drużyna, która wygrywa mecze nawet na orliku. Co to za sukces być wyżej w tabeli przez jakieś kruczki prawne czy niedopatrzenia zarządu? Absolutne zero ambicji. Jaką satysfakcję może dawać jakaś przewaga nie wywalczona na boisku, czy to kibicom, czy piłkarzom? Niech zaczną grać w piłkę zamiast płakać.

0

@partymaker A ty czytasz ze zrozumieniem? Piszę wyraźnie, że Pedri marnuje okazje na dobre podania, bo bezsensownie holuje piłkę. Szczególnie widać to po wygraniu pojedynku 1 na 1, gdzie te opcje się otwierają dzięki przewadze. Ferran i Raphinha, co by o nich nie mówić, harują bez piłki. Problem w tym, że w tej strefie, blisko bramki, okno na podanie jest bardzo wąskie. Da się to zauważyć, tak jak ich frustrację, za każdym razem, kiedy jest już za późno, bo ktoś nie patrzy nawet w ich stronę, zajęty dryblingiem. Więc tak, problemem jest Pedri, bo albo ich nie widzi, albo nie chce widzieć.

0

@Gall Ja ogólnie uważam, że dwóch graczy odpowiedzialnych za kreację w tym systemie i przy tym profilu zawodników to za mało – potrzebna jest dziesiątka albo dziewiątka, która wspiera pivotów, ale nie będę udawał, że znam się lepiej od Flicka na trenerce. Po prostu tak mi się wydaje.

11

Wiem, że narażam się na lincz, ale uważam, że problemem jest to, jak obecnie gra Pedri. Kiedy ostatnio widzieliście, żeby grał na jeden kontakt i próbował podać między linie? On za każdym razem, kiedy ma piłkę, zaczyna ją holować, wdawać się w drublingi. Co gorsza, kiedy wygra jeden pojedynek i zrobi przewagę, to nie wykorzystuje opcji, które się pojawiają, tylko pakuje się w kolejny, zaczyna kręcić, żeby na koniec podać do tyłu albo na bok. Obserwuję od dłuższego czasu, jak w trakcie, kiedy holuje piłkę, zamykają się dobre opcje na podania. Kiedyś drygował, potrafił być niezauważalny, teraz od tych pochwał bierze całą grę na siebie, ale dyrygent musi być wszechstronny, a on stał się przewidywalny. Do tego nie ma wsparcia drugiego piwota, bo De Jong robi to samo, tylko gorzej. Jeden drugiego w żaden sposób nie uzupełnia, a kiedy odetnie się ich od podań i pozwoli robić kółeczka, to nasza gra wygląda jak wygląda. Co gorsza, podobnie zaczął grać Yamal, który zapomniał, jak się podaje.

19

@danijacek Nie ma szans że przeczytam tu dzisiaj głupszy wpis xD

0

Pedri katastrofa, 99% podan do bocznych obrońców, ogólnie cała ta połowa tak wygląda, sp do bo az do straty.

0

@Alfie Co za bzdura xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot Mógłbyś to uzasadnić? Fascynuje mnie, skąd taka pewność, skoro Eric w ani jednym meczu na tej pozycji nie wypadł gorzej od niego, ba, nawet w wielu aspektach był lepszy co potwierdza test oka jak i suche statystyki. Do tej pory jedyne, co usłyszałem, to że Koundé jest wybiegany i lepiej broni. xD Serio, to są wymagania na Ekstraklasę, a nie Barcelonę. Na bycie topowym piłkarzem składa się multum rzeczy, a nie to, że ktoś lubi biegać. Rozumiem, że teraz Eric grał, bo Koundé był zmęczony sezonem, a Flick nie jest gościem, który traktuje poważnie pierwszy mecz i dał odpocząć najlepszym zawodnikom?

1

Jak to było z Kounde, że nie ma szans, że Eric go wygryzie, że nie do ruszenia xD?

0

@SirChuck Z ciekawości w jakich aspektach Erick nie ma podjazdu ?

0

Koundé z piłką przy nodze i w kreacji wygląda tragicznie. Mam nadzieję, że Eric zostanie na stałe.

5

Dobrze, że to wrzucił, widać, że ten mecz odbił na nim piętno. Nie radzi sobie, widocznie ten filmik to dla niego pewna forma terapii. W dodatku na stronce Realu, pod postem, zlecą się tacy jak on ibędą mogli razem się wspierać w tych trudnych chwilach. Grupy wsparcia to świetna inicjatywa, nie powinniśmy go wyzywać, mimo wszystko trzeba pomagać słabszym, czyt. Real.

14

Dla niego zawsze wszystko było wzorowo xD

1

Ja tam nie widzę problemu. Jofre Torrents jest dużo lepszym grajkiem od Martina.

2

@19Macio93 Ale wiesz ze żeby tam grać trzeba płacić?

0

Jaki z tego Dro jest kozak!! xD gdzie on spowrotem do 4 ligi

5

Pierwsza połowa tragedia, zero chemii, każdy grał pod siebie. Druga jedenastka – za to widać, że szukała się nawzajem. Było dużo więcej kreacji, ruchu, dużo lepiej się to oglądało. Ten Jofre Torrents, jak i Balde, wyglądają świetnie, aż szkoda, że jedn musi grzać ławę

4

@addept Właśnie w tym tkwi problem ... nikt nie uważa Ferrana za wybitnego piłkarza, a mimo to, w przeliczeniu na minuty gry, zjadał Roberta w większości statystyk.

3

Idąc tą logika to Fermin tez grywał na lewej więc gdzie tu sens

0

@kejdzi A kogo to obchodzi ? XD

2

On ma 30 lat czy 13? Mamy być wdzięczni, że nie obijał się na rehabilitacji, czy naprawdę wierzyć, że robił to dla klubu, a nie dla własnego zdrowia i kariery?

1

Ja uważam, że przy obecnych opcjach jego wypożyczenie to świetny pomysł. Nie powinniśmy oceniać go przez pryzmat ostatnich lat w Man United, bo ten klub to mem — ile by nie wydali na zawodnika, to i tak wygląda w tej ekipie, jakby zapomniał, jak się gra w piłkę.

3

Absurd. Gavi jest niezbędny w nadchodzącej kampanii — nawet jeśli to rezerwowy, to elitarny. Kim byśmy mieli go zastąpić? Do tego De Jong jest podatny na urazy i nie zawsze się mu chce. Gavi się zrzyga z wysiłku, ale nie odpuści. Osobiście wręcz liczę, że w tym sezonie po kontuzji nie będzie śladu i wywalczy pierwszy skład.

2

Czym wy się tak emocjonujecie? To normalna sprawa — każdy wykonuje swoją pracę, tak wyglądają negocjacje, a mówimy przecież o grubych milionach. Rozumiem pewne obawy wynikające z tego, co działo się w ostatnich latach, ale w tym wypadku wszystko wskazuje na to, że Nico trafi do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?