33

Pamiętacie, jak jeszcze jakiś czas temu były komentarze w stylu, że Suarez się brzydko zestarzał piłkarsko, Lewy jest profesjonalistą, ma zdrowie, dyscyplinę i będzie grał na wysokim poziomie ładnych parę lat dłużej? Jest rok młodszy i w sumie dosyć szybko dopada go czas, w porównaniu do tego, jaką maszyną był.

59

@clyde nie rozumiesz, musiał się pochwalić XD

1

Nie poddawaj się, Almerio ma

0

@Ptasior grali z trudniejszym przeciwnikiem niż Barcelona

0

Shark mentality proszę państwa

0

@ranger3120 pewnie narobił w nachy jak to on

1

@Trojanek23 @mekston wstyd przyznać, ale ja przestałem oglądać jak były karne, kazałem się zawołać po zakończeniu, już przy dogrywce ledwo wysiedziałem xD

3

@Comentateiro gdyby tak się stało, do dziś bym siedział w jaskini i nie wiem czy bym kiedykolwiek wylazł

0

@Firestone ad. 1
Cieszenie się wynikało z troski o twoje zdrowie, ta strona chyba zbyt wiele dla ciebie znaczy i przerwa to był taki swoisty odwyk.
ad.2
Nie pamiętam o kogo chodziło, podlinkowałbym tego ziomka jakbym tylko ten nick skojarzył (kojarzyłem z avataru, chyba że go zmienił) :/

0

@DaPidejpi masz obsesję na punkcie tego typa?

2

@jacobFCB jest coś takiego jak "bluzokoc", czyli taka bluza ale na długość aż do stóp i bodajże w środku ocieplana, jeżeli będzie siedzieć, to może się podkulić i zmieścić cała wewnątrz takiego bluzokocu

1

@FCB_dimiC może ma tak jak u mnie, za przepracowany dzień na weekendzie odbierasz dzień wolny w tygodniu (wybierasz sobie albo pracodawca decyduje).

2

@Lionel_Messi10 płaczący Ronaldo w tunelu, piękne to było ujęcie nie zapomnę go nigdy

0

@Mixtape @HighestInTheRoom polecicie co tam macie za sprzęty? Z tego co widziałem no to całkiem inne koszta niż trenażer, za niego to z ~2300 trzeba rzucić, średnio mi się widzi choć fajna opcja z tym Zwiftem jest. Rrowerek tańszy, w zasadzie kupisz, złożysz i śmigasz, tylko właśnie pytanie który wybrać

2

@Mixtape @HighestInTheRoom jak to jest z tym rowerem stacjonarnym bo też by pasowało na zimie coś pokręcić, myślałem właśnie nad takim rowerem albo trenażerem (droższa opcja, nie wiem czy sam bym dał radę zamontować rower). Rower stacjonarny wg. Wykopu służy tylko i wyłącznie jako wieszak na ubrania xD

4

@Lionel_Messi10 ale zesranie się łebków bo coś się komuś podoba, co byś nie napisał to i tak jest kwik no bo jak tak można XD

6

@Lionel_Messi10 nieustanny incydent kałowy w ich wykonaniu XD

2

@Lionel_Messi10 a hejterzy dupa cicho

1

@Lionel_Messi10 ten ziomek obok w białej koszulce adidasa trochę jak Luisito, już niebawem :D

0

@Rl9k1nG pssst, a co jeżeli powiem ci, że w sklepach odzieżowych też można zamawiać przez paczkomaty i zwroty są darmowe?

1

@BorzyKrzys chyba z "mocnym" rywalem ale ligowym, w lidze mistrzów szybko taki naprawdę mocny rywal wyjaśni barcę

2

@Lionel_Messi10 oby szybko zleciało do nowego sezonu MLS

7

Argentyńczyk z golem, słychać trzaski

0

@zeko0 usuniesz komentarz pewnie bystrzaku, co?

0

@FCB_dimiC właśnie parę kasztanów pospadało z drzewa, tak jakby trochę przyjemniej teraz

0

Donnarumma czerwo, oby PSG dostało na łeb

4

@escarabajo nie dość że smutny to jeszcze z wybujałą wyobraźnią (patrz wpis wyżej)

3

@Rewolucja123 Pedri powiedział Cancelo " Ej ej ej, jesteśmy w Barcelonie, TU sie nie nie gryzie trawy!".

7

Ambasada Mających Obsesje Na Punkcie Ambasady Argentynśkiej
- codzienne wpisy żeby tylko kogokolwiek złapać do dyskusji (otrzymywanie atencji, której w realnym życiu brak) ✓
- przewlekły ból dupy since 18-12-2022 ✓

0

@marcin62 nie no ta ilość nowych kart co parę dni jest zatrważająca, ja w sumie pykałem sobie tylko battlesy, uzbierałem 2mln, sprzedaję coinsy i ten tryb zostawiam, można się całkiem skupić na wirtualnych klubach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?