Tollusiek
Dołączył/a: lipiec 2013
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO nie no daj spokój to wygląda jak kolekcja z Croppa albo House'a z 2011 roku xD
7
@HighestInTheRoom powiedział sajkofan Dibu
1
@Pawel13sz 1:30, jutro wolne, goacik gra, wszystko się łączy w jedną całość a więc można oglądać
1
@maroon jak na prawdziwego fachowca przystało - nigdzie xD
0
@ArterkHD nike zoom vomero 5
3
@AFA to jest rozpaczliwe wołanie o zwrócenie uwagi na siebie. Najwidoczniej chłop zmaga się z bardzo poważnym problemem naszych czasów, jakim jest samotność, a widok powiadomień na tej stronie daje mu ukojenie w tym całym cierpieniu (chwilowe, ale jednak). Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co on musi odczuwać.
//
Zapomniałem oznaczyć, @Stinger_ , łap chwilowe szczęście, ale pamiętaj, to minie, radziłbym się udać do jakiegoś specjalisty.
1
@mekston Inter to zaliczył, ale kolejną kontuzję tym razem środkowego obrońcy, no i ma po sezonie xD
1
@kuz bo to fejur, ale czego się spodziewać po użytkownikach tej strony xD
3
@PatrychoO gdyby nie ta cholerna Dania...
1
@Lionel_Messi10 to ja miałem jedynie halówki, a to jeszcze były czasy gdzie będąc dzieciakiem chodziło się w halówkach do szkoły, do kościoła, na piłeczkę, fajnie że wrócili z tym modelem
1
@Lionel_Messi10 o kurde f50, ale klasyczki wjechały
4
@PatrychoO liczył na poklask a został wyjaśnioned
1
@Lionel_Messi10 doggo już tam herbuje
6
@Lionel_Messi10 a tu klasycznie incydent kałowy, stare znałem
2
@Lionel_Messi10 ale że nikt nie szczeka? jak to?
2
@blakkudium ten Rojas to ma kopyto
0
Nie no, ale to powszechnie wiadomo, że jak na Erasmusa to tylko do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@mekston oby na kanadyjskim rejonie jednak było kolorowo, jest czekane
2
@mekston ale jak mu musiał chłop wejść na łeb że śledzi każdy jego krok i jak tylko wyczuje że coś gdzieś zrobił nie tak to musi to napisać xD zachowanie godne 10 latka, ale chyba i tak zawyżyłem
0
@szymonekk a co, wjechał w Gaviego sankami na treningu czy o co chodzi? Bo tak brzmi komentarz.
2
@Lionel_Messi10 następny? Ale do zgłaszania komentarzy to są pierwsi xD
1
Komentarz usunięty
5
@alone49 dokładnie, patrz mecz z Holandią na mistrzostwach świata i nieudane podanie do Moliny po którym nie padła bramka. A nie, czekaj
2
@Lionel_Messi10 praca od 8 także odpuszczam, powiadomienia jedynie włączone, oby ze zwycięstwem i niech Leo zapunktuje, miłego
4
@Lionel_Messi10 dawać już ten mecz bo trzeba obejrzeć goacika w akcji
3
@mekston pisze o spamie gość który o ile pamiętam co rusz sypał pierdami o siłowni, taka różnica że tamte interesowało może z 1,5 osoby, a tutaj po herbach jednak trochę więcej xd
1
Borussia Dortmund w strachu xD
2
De Jong - kolejny z piłkarzy Barcy dostający aplauz na stadionie Realu
1
@jedrek7000 trzeba szukać pozytywów, stracili w 2 minucie a zawsze mogli w 1 xD