Tollusiek
Dołączył/a: lipiec 2013
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Lionel_Messi10 Martino tym składem mówi mi "idź spać bo wstajesz o 8, obejrzysz highlightsy rano"
11
@Lionel_Messi10 antyambasadziarze już incydent kałowy bo nie będą mogli wytykać kolejnego meczu bez gola xd
6
Leo czyżby hattriczek dzisiaj? Oby!
1
@AFA antyambasadziarze już zgłaszają zdjęcie
5
@zodiak_10 ocena 6.4, wszystko w normie
2
@Lionel_Messi10 w końcu wraca piłka nożna
2
Uff dobrze że to ten mecz z Kolumbią będzie w papę a nie poprzedni xD
30
Czy gol Ronaldo na wagę zwycięstwa w meczu Ligi Narodów UEFA Grupa A jest warty tyle samo co wygranie turnieju Copa America? Czy może dwóch turniejów?
6
@mekston rozjechany_kasztan*_przez_walec.jpg
*oczywiście taki z drzewa
0
@laikike1 tak jak mówisz, swoją drogą gdzieś koło 23:30 mignął mi jego tweet z filmikiem o rekordzie. Skubany szybki jest, obstawiam, że 99% piłkarzy wrzuciłoby coś tego typu nazajutrz, ale nie on xD
0
@SadeckiKocur rok temu była Argentyna (pzdr dla ambasady) i kosztowało coś koło 10499 pesos co dawało ze 120 albo 140 zł, jak się brało to przez Revolut to rok później można było dalej wznawiać subskrypcję jako roczna, no i pobrało znowu 10499 pesos ale tym razem to było właśnie 43 zł
0
@SadeckiKocur EA Play Pro kupione na rok za 43 zł więc grzech nie pograć, no ale wiadomo, płaczki narzekają że gra droga, trzeba ruszyć głową XD
1
@Messibestplayerintheworld trafi w 2025? Przecież według komentarzy tutaj ten Nico to jednak średni jest (po 4 meczach ligowych), a tak poza tym pociąg W I E L K I E J Barcelony już odjechał xD
0
@Aragorn33 dżizas, ale npc, przez chwilę myślałem, że to wycinek z nowej fify
1
@plesniak mordo, nikt nie straszy, po prostu czytać nie potrafisz
2
ale kłapie tym ryjem ten (znak specjalny przy wciśnięciu shift + 2 )
3
@Who_you_mam bo tu większość to są chorągiewy, teraz Nico już nie taki dobry po 4 meczach, a po Euro to każdy by dostał orgazmu gdyby jednak przeszedł xD
2
@Mistrzgry1 niestety turniej nie jest obsadzony samymi Valladolidami
0
@Alanekozw z Valladolid? To tak
6
@MichuZ44 o nie, nie strzelił gola w pierwszych 147 minutach, jak on śmie
2
@Lionel_Messi10 wreszcie coś o piłce
3
@mekston spokojnie, Dibu zaraz coś wpuści nie ze swojej winy i antyambasadziarze wyjdą z jaskiń
3
@AFA auć kasztan spadł z drzewa
0
@MesQueUnClub96 śmieszny jest ten typ, ktoś w komentarzu napisał, że według kogo jest taki rewelacyjny, jakieś raporty czy coś posiada, odpisałem mu że rewelacyjny wg. Bywalca Seniora a teraz mi o tym przypomniałeś i tatusiek zablokował xD niezła cenzura tam panuje
3
@Adran360 anty ambasadziarze w ryk
1
@Lionel_Messi10 ehhh nie ma piłki nożnej bez messiballa, niech wraca i potem gra jak najdłużej już bez urazów
0
@Mitch_Atleta przegrzało mu styki gdy musi napisać coś więcej niż wklejenie wpisu z X
1
@Lionel_Messi10 z rana już nawet szczekajo?
1
@szkutnik91 a za rok ten pociąg zawróci, podjedzie dokładnie pod miejsce gdzie stoi Nico i otworzy mu drzwi xD tym bardziej gdy nie będzie ciekawszych opcji na skrzydło
0
@Cule1234 tak tak, a za rok, jeśli do tego czasu nikt specjalny się nie pojawi nowy na skrzydle to wrócą grzecznie po Nico i jeszcze będą go prosić xD