1

@Octane daj im być tymi inspektorami, nie zdajesz sobie sprawy jak wiele znaczy w ich życiu ta strona, a bez niej jeszcze może by sobie krzywdę zrobili. Niech piszą dalej.

0

@FabianekMrozek parę dobrych meczów i tutaj każdy jest top3, norma

2

@Lionel_Messi10 antyambasiadarze w ryk (albo w szczek)

1

@Lionel_Messi10 piesek już robi hau hau?

0

Chyba nie chcieli dzisiaj wygrać, to mają za swoje

3

Co Guzan wybronił w poprzednim meczu to w tym oddał xD

1

@Lionel_Messi10 czekamy czekamy

0

Komentarz usunięty

4

@Lionel_Messi10 przestań wrzucać ciągle te x'y o Messim spoceńcu, kwiiii

1

@mekston De Paul ze złotą piłką, Dibu również z nagrodą, czarny poniedziałkowy wieczór dla antyambasadziarzy

1

@D10SLEO było wykonywać sprinty w 120 minucie, a nie potem płacz że na 5 miejscu...

1

@mekston nie no bez przesady, będąc samozwańczym "męczennikiem w codziennej walce z rasizmem w futbolu", taki wpis w jego wydaniu był raczej kwestią czasu

1

@Lionel_Messi10 to tylko czekać na info czy Leo gra od początku i też się skuszę xD

1

@Lionel_Messi10 meczyk w nocy o 2:30 czy coś mi się powaliło? Będzie oglądane?

2

Kalendarz dzięki za te parę dobrych meczów ale mimo wszystko Inter musi znaleźć kogoś lepszego

1

@ikar34 chłop karierę Messiego w Barcy ubrał w słowa "był sukcesy i porażki", no trzymajcie mnie XD

2

Obrońca traci piłkę bo ona nagle staje w miejscu po czym napastnik drużyny przeciwnej biegnie z piłką i nagle ją gubi bo staje w miejscu xD

7

@Lionel_Messi10 niezła lawina info, widać że dzisiaj mecz, ale widziałem też że u antyambasadziarzy już klasycznie z incydentem kałowym

1

@Trojanek23 miałeś jedną rzecz i polazłeś do klasycznej kasy zamiast samoobsługowej? Przecież Auchan ma najlepsze samoobsługowe, miejsca na zakupy sporo, próg błędu wagi jest chyba tak duży, że nigdy nie trafił mi się komunikat, a jak masz coś do zatwierdzenia to zawsze jest pracownik przy swoim komputerku co zatwierdza, nie musząc podchodzić do każdego stanowiska. Sami sobie tworzycie problemy... no chyba że mówisz o jakimś Auchan Expresss no to okej, ale raczej chodzi ci o ten klasyczny wielkopowierzchniowy.

7

@PatrykBarca antyambasadziarzom wystarczy, że ktoś jest Argentyńczykiem. Oni nie są żądnym wyznacznikiem, to są ludzie z klapkami na oczach

2

@PatrychoO nie antyambasadziarzom

1

@Lanosss żeby tylko nie było soczystego 0:0, albo gorzej, wpierdzielu dla Miami ^^

2

@Lionel_Messi10 @Lanosss a nie gadajcie nic, mam na 6 do pracy... co prawda wstaję równo 6 no ale xD

2

@AFA jesień idzie, ale na tej stronie cały rok spadają

3

@Lionel_Messi10 kwiii strzela tylko ogórkom kwiii, czym się tak jarasz chłopie

3

@zodiak_10 antyambasadziarze w ryk

0

@Keson to sarkazm, tak?

1

@PiotrR musisz założyć ambasadę Egiptu na rambli xD

0

@JustJiff @Michal03 rok temu było tak, że VPN na Argentynę (TunnelBear używałem), karta MasterCard z Revoluta, no i przez przeglądarkę zakup na rok EA Play Pro, pobrało wtedy 120 zł, no i mija rok i na Revolucie wyskoczyło, że roczna subskrypcja będzie ponowiona i to było ogólnie coś koło 10400 peso, rok temu warte 120 zł, a w dzień, w który mi pobrało ponownie (coś pod koniec sierpnia) wyszło te 43 zł ^^ Nie wiem czy działa, jakby to spróbował od zera, na pepperze była dyskusja jak wpiszecie sobie EA Play to powinniście trafić, możliwe że jest tam jakieś przydatne info

5

@PatrychoO no jak po 85, 43 na cały rok (ale musisz być Argentyńczykiem jak ja i płacić w peso xd)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?