Tollusiek
Dołączył/a: lipiec 2013
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal zniszczył Mendesa: check
Pedri zgnoił Vitinhe: check
Barca ośmiesza osłabione PSG: check
Rambla gówniany Midas: check
0
@barcelonaLM on to chyba raczej nigdy
1
@Lionel_Messi10 część mnie chciałaby oglądać ale inna część nie chce wstawać późno, poza tym sam widzisz ich grę, totalna padaka z Leo na czele
1
@Lionel_Messi10 po grze Interu widać że raczej będzie lipton, jeszcze ten karny zmarnowany i zaraz jak na złość brama w plecy, idę spać rano zobaczymy czy słuszna decyzja
0
@Guillegavira ostatnio jakoś z PSG ją wywalał z ligi mistrzów i chyba nic mu się nie stało :)
1
@Frimpong po co płacić 80zł jak można 7 EUR i mieć wszystkie kanały PL?
1
@Transu96 zamówione, jako prawowity członek ambasady ARG kupowałem EA Play pro na rok za argentyńskie peso (2 lata temu za 120 zł wychodziło, rok temu za 40 zł XD), ale w tym roku już nie działa. Wjechały hrywny ukraińskie i wyniosło 240, ale wciąż bez tragedii
3
@mekston ten jakiś młody (ofc) z ARG co ma przejść może zdążyć do 28-08 żeby zagrać? Bo chyba zapowiada się w miarę na wzmocnienie
2
@mekston ehh czyli albo ława albo w ogóle go nie będzie (bo to, że zagra od początku to raczej niemożliwe), ale lipton nie można się nacieszyć goatballem tylko co rusz jakiś problem
3
@Lionel_Messi10 @mekston @Lanosss niby po meczu schodził z jakimś dyskomfortem, łysy na konferencji jeszcze nie wiedział szczegółów, ciekawe czy to nic takiego, czy może jednak za szybko go wpuścili
1
@Lionel_Messi10 akurat siedzę ostatni dzień na nocce to mogliby coś pograć to nieee, będą grać jak trzeba będzie o 8 wstawać xd
1
@NeroTFP1 no chyba że przyjdzie mu grać z Argentyną, to wtedy psycha sitting
0
@Lanosss swoją droga 7k, no prawie 8k funtów dla osób zarabiających w tej walucie czy nawet w EUR, USD to nie byłaby jakaś zaporowa cena, te 8k w złotówkach bym był stanie dać
//edit
o kurde, są koszulki za 1700 funciaków xd
1
@Lanosss tam nawet nie ma co kupić bo wyprzedane xd
4
@macio_944 Leo właśnie schodzi, gasimy już
1
@mrboom ale nikt nie mówi o wysokim poziomie, jedynie sam coś wspominasz. Chyba, że jesteś jak ten jeden atencjusz z Iniestą w avatarze i przeszkadza ci, że ludzi interesują losy amigosów w Interze (albo przede wszystkim poczynania Leo) to xD
2
@mekston beka z tego typa, on takie wysrywy produkuje, łasy na atencję a się pruje do osób co sobie śledzą losy Leo i Ronaldo i o tym piszą XD
2
@Lionel_Messi10 liczba Argentyńczyków musi się zgadzać (za RdP)? Czy będzie o 1 większa (Cuti)?
1
@Lionel_Messi10 Leo i tegoroczny zdobywca Złotej Piłki, klasa
2
@Lionel_Messi10 założenie na ten mecz: nie dostać więcej niż 5, fajnie jakby z dobrym meczem Leo i będę zadowolony xD
6
@Lionel_Messi10 beka bo jeszcze jakiś czas temu większość pisała że pociąg z Barceloną odjechał i już nie chcą go tu widzieć, a wychodzi teraz na to, że ten pociąg zawrócił i mu jeszcze czerwony dywan rozłożyli XD tyle warte są te puste frazesy
0
@mekston niech wygra lepszy, Inter (Lautaro) - spoko, PSG (Dembouz) i raczej ZP dla niego + giga ból dupy tutaj na stronie, czemu nie
1
@Lionel_Messi10 ja tysz nocki ten tydzień, ale tym razem leciał sobie meczyk Interu w tle i było warto. Jakbym miał wolne i bym oglądał, to pewnie dostaliby w pałkę xd
2
@Lionel_Messi10 Suarez w obecnej formie to mógłby od razu tam przejść sobie pokopać xD
1
@gadzian mam od stycznia i polecam, zazwyczaj zmieniałem co parę lat jakieś Xiaomi Redmi Note'y, a po przesiadce czuć różnicę na korzyść OnePlusa, ja dorwałem za 1650
1
@michelos chyba precyzję wylewania kielonów do przełyku
0
@mekston wywalą w końcu tego łysola na ławce czy raczej przedłużą mu kontrakt?
1
@Lionel_Messi10 i jak tam, worth? xD
@MirusAmisz wiadomo że o poziom nie chodzi, tylko o fakt że jakby nie było tych spotkań w karierze do rozegrania Leo ma coraz mniej, dlatego jak dla mnie warto spojrzeć póki jeszcze można
0
@adamek20151 ja się skutecznie wyleczyłem z oglądania w tym sezonie, nawet gdybym mógł zarwać nockę. Mecz o 22/23 to jest max na co można się poświęcić i obejrzeć xD
2
@Lionel_Messi10 na zagranicznych stronach biorą go z pocałowaniem ręki, ale tutaj klasyczne zesranie Dibu xD