2

Komentarz usunięty

3

@zodiak_10 GOAT przemówił

5

Argentyna remisuje z gospodarzami Igrzysk!

0

@Blanco16 naczelny wklejacz twitterów wrzucił 30 min temu, zjedź niżej

2

Miami z pierwszym golem, nie może być, wygląda na to że chyba sobie dzisiaj poradzą

0

@AlvaroHanso masz rację, z dupy jest, ale antyambasadziarze dokonali ponownie aktu defekacji (uprzednio nie zdejmując majtek ani spodni), po czym dostali paliwo do grilowania Argentyny na najbliższe 2 tygodnie.

4

@SmoothCriminal na yt FOXsports czy jakoś tak, rano sobie obejrzałem całe, mieli jakąś transmisje live

10

Nie dość że zaczną koło 3 to jeszcze przerwa między połowami będzie dłuższa bo występ Shakiry, a idźcie w ch xD

0

Nosz kurrrr, dopiero się rozgrzewają xD

1

@pt9 jakbym czytał o weselu na którym byłem dwa tygodnie temu, całe szczęście było minęło i nie zanosi się na kolejne póki co

6

@Kapitan hawk koniec świata, typ tworzący jakieś bezbeki warsztatowe ma czelność żalić się że ludzie na rambli piszą o tym albo o tamtym xD

7

Terrorysta z Rosario okrada z bramki Enzo

2

Ochroniarz co rzucił podanie xD

0

@Kubsoleon oj to to, + są bardzo dobrzy w zgłaszaniu komentarzy, topka na tej stronie

1

Komentarz usunięty

3

@mekston ciśnienie podnieśli tymi karnymi, no ale chociaż przeszli dalej. Brakuje takiego meczu co by się po kimś przejechali mocniej, może niespodziewanie to będzie półfinał? Albo finał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie dość że późna pora, mało bramek to jeszcze zamiast to chociaż zamknąć w 90 minutach to kupa na sam koniec, żeby chociaż te karne wygrali

2

@Lionel_Messi10 godzina ciężka, ale jutro wolne więc gwiazdy sprzyjają, trzeba obejrzeć xD

3

@mekston no Messi yes party

5

@Comentateiro miej odwagę i podejdź do zrobienia kawy drugi raz. Pokaż swój mental.

1

@Stinger_ te które miał strzelić strzelił, ten z Polską z perspektywy całego turnieju nie znaczył dosłownie nic.

4

@Lionel_Messi10 dobrze, że nie Drake bo wtedy to już kaplica xD

0

@4drian0 odpowiadam na mema, ale ja to jestem chyba jakiś dziwny bo mam taki lepszy wiatrak i mi wystarcza

1

@Lionel_Messi10 no nie no, ale jak wrzucasz link to chociaż do oryginału (ten z Tupakiem), zawiodłeś mnie

1

@Lionel_Messi10 ja poszedłem o 1 spać z zamiarem wstania o 3, a obudziłem się na gola Lautaro ale widzę że wiele nie straciłem xD także trzeba wracać spać i najwyżej wleci skrót

0

I humor popsuty

17

@Lionel_Messi10 klasycznie na jeden Twój wpis przypada co najmniej jeden incydent kałowy, ciągle ta sama pula userów

0

@mekston krótki urlopik od jutra także chyba się skuszę na meczyk ale śmierdzi mi to jakimś 1-0 dla Argentyny w 86 minucie

0

@MichuZ44 Yamal w przerwie między meczami na Euro śmiga w Formula 3?

2

@mekston wprowadza w życie plan budowania Lautaro na Copa, zobaczymy czy skuteczny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?