Tollusiek
Dołączył/a: lipiec 2013
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 na zagranicznych stronach biorą go z pocałowaniem ręki, ale tutaj klasyczne zesranie Dibu xD
3
@Lanosss no to teraz czas na jakiś nowy miot latynosów (najlepiej argentyńczyków)
1
@mekston jeżeli te remisy/porażki mają się przyczynić do jakichś zmian, niech kontynuują tę drogę
1
@Lionel_Messi10 ale że masz mnie zablokowanego, ja szok
0
@Lionel_Messi10 szkoda, powinien ten Obando pograć więcej, może byłoby coś z niego
3
Dembouz musisz, ale będzie trzask pękających dup tutaj
5
@Lionel_Messi10 Isak come to Inter Miami
2
@Comentateiro a przed meczem masa komentarzy "jak ma grać jak w pierwszym meczu to niech gra, będzie osłabieniem", tymczasem Lautaro gol i wywalczenie karnego, Rambla gówniany midas po raz kolejny
1
@Lionel_Messi10 myślałem że to zdjęcie Leo z kolegami z drużyny, poziom prezentują podobny
1
@mekston dobrze, że nie zostałem na drugą połowę, znaczy zostałem, ale po szybkich dwóch bombach poszedłem spać. Oby zwolnili łysego, fajnie sobie krzyczy przy linii boiska, ale niech więcej już nie trenuje xd
0
@Firestone wypad stalkerze XD
1
Mmm stara dobra Barca XD
1
@Lionel_Messi10 chciałbym, ale fajnie by było jakby też drużyna pomagała a nie Leo ogarniał awanse za każdym razem, a powiedzmy sobie szczerze, z tym trenerem i z tymi (w większości) zawodnikami to mało prawdopodobne xD
2
@mekston irytują te transfery latynosów, którzy delikatnie mówiąc, mało prezentują, na trenerce to samo, nie chce mi się wierzyć, że Leo nie ma w tym udziału. A potem gra wygląda jak wygląda, ale za to większość rozmawia po hiszpańsku więc jest przytulnie xD
2
@Adran360 widowisko prima sort... ostatnie 2 mecze w normalnych porach przypomniało mi, czemu odpuszczam te mecze o 1, 2 itp. tym bardziej że nawet grą GOATa nie idzie się nacieszyć zbytnio
1
@Lionel_Messi10 wreszcie poważna piłka
1
@mekston ciekawe jakby Inter chodził z normalnymi skrzydłami i jakimś mobilniejszym napadem... abstrakcja jakaś, lepiej mieć drużynę w 90% statyczną, co pójdzie nie tak (ja wiem że to MLS no ale mimo wszystko)
0
@maxi186 zwykła pajacerka jak dziury w getrach
0
@Kapitan hawk ten komentarz powinien być przypięty na samej górze, nic dodać nic ująć, Raphinia się najwidoczniej przejęzyczył, zamiast "pieprzyć ich" miał powiedzieć "pieprzyć nas", najwidoczniej nie jest najostrzejszym ołówkiem w piórniku
1
@Lionel_Messi10 chyba jednak wypadł, info sprzed minut
1
@Lionel_Messi10 Brawo Julek, ty to jesteś kocik
1
@Lionel_Messi10 czyli kima, dziękuję Pan Mascherano
5
@clyde to twój chyba 10 komentarz o alvarezie, wszystko dobrze?
2
@mekston widzi pan doskonale
2
@mekston a więc śpimy tej nocy, mówi się trudno :D
1
@Lionel_Messi10 dla większego realizmu powinien ochroniarz Leo kręcić się z nimi xD
1
@Messibestplayerintheworld liczyła bidulka że antyambasadziarze go poherbują a to jednak jego komentarz nikogo nie obchodzi xD
1
@Lionel_Messi10 to ja noce następny tydzień, ale z chaty, gra Inter wtedy może?
1
@Lionel_Messi10 uuu kto wrócił na osiedle, kto?
1
@Danny Gaucho no właśnie, jedyne pewne info jest takie że jeden gra w Al-Nassr a drugi w Interze Miami xD