Tollusiek
Dołączył/a: lipiec 2013
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 z Ronaldo to fejur, w końcu wyszło że nie strzelił żadnego gola xD a krążyły wyniki 4:3 i 10:9 czy jakoś tak, z Messim nie wiem ale wątpię tak czy siak, chyba że to oficjalne info
1
@Lionel_Messi10 wszystkiego dobrego dla przewodniczącego ambasady, wyleczenia wodogłowia również
0
Komentarz usunięty
0
@Firestone rzuca w oczy (czyt. sprawdzasz mój profil i co piszę), no a z tą atencją co ja mogę ci napisać, serio mam sprawdzać statystyki naszych komentarzy? xD
0
@Firestone czyli chcesz powiedzieć, że znalazłeś mój komentarz napisany 13 godzin temu w zalewie innych komentarzy po takim meczu Barcy?
0
Julianik top, antyambasadziarze w ryk
0
@Mitch_Atleta myślałem że czepiasz się jak zawsze, ale faktycznie masz rację
1
@don'T.R.I.P.e ja ogólnie mam wrażenie że tutaj osobniki tej konkretnej płci są dosyć łase na atencje i zadają jakieś pytania / zmyślone historie aby tylko dyskusja się toczyła
2
@Lionel_Messi10 5pkt
@mekston 3 pkt
@AFA 1 pkt
pzdr mbsd
1
@Lionel_Messi10 dawać mnie ten goatball
4
@Lionel_Messi10 jak ma grać tyle co w Arabii to choć bardzo go lubię to nie wiem czy byłby sens, a też ciężko uwierzyć że nagle za pomocą czarodziejskiej różdżki przestanie łapać urazy
1
@Lionel_Messi10 Ten Messi zawsze robi coś do czego się można przyczepić, Ronaldo to by przetrzepał cale drzewo genealogiczne żeby na takie wręczenie medalu zabrać całą familię, aż niebo by się zakorkowało od ilości samolotów
4
@takisobiektos rzucili się w liczbie dwóch osób xD ale przysrywasz się dla zasady i w sumie z tego jesteś kojarzony więc wszystko na miejscu
2
@Lionel_Messi10 ale za to dobrze zagrali reprezentacji naszej ambasady
5
@Lanosss no fajnie że został, ale tak pierdzieli o tym jak tęskni a na 125-leciu to się nie chciało pojawić (polecam najnowsze komentarze w artykule z wywiadem Leo, niezłe raczysko)
3
@Kapitan hawk ale co wykonał sprint w dogrywce to jego
1
@Faro było (albo jest) coś takiego jak last.fm, przed laty mega popularne, tam pokazywało twórców i czas poświęcony na ich słuchanie, były rankingi itp
3
@Lanosss ehh nie dobijaj człowieka :/
3
@mekston z drugiej strony jak mają przegrywać w takich momentach a w turnieju z rezultatami jak ostatnie lata to jestem za
1
@Lionel_Messi10 póki co zdjęcia lepsze niż gra xd
20
@RomanGroza haha, no wiadomo, dla rambli młodzik co zagrał dobre 13 meczów w seniorskiej piłce i to większość w niepełnym wymiarze czasowym to już jest goacik na swojej pozycji, zawsze to samo XD
2
@Lionel_Messi10 gdzie jest hycel?! doggo uciekł
1
@Lionel_Messi10 kurde znowu się zerwał z łańcucha :/ weź się ogarnij i jakoś mocniej dopilnuj
3
@mekston jesień, prawie zima, kasztany spadają z drzew
2
Haha łysy co się z siatki nie mógł wygrzebać xDDD
6
@adamek20151 co za upoś xD
2
@adamek20151 mokre marzenia antyambasadziarzy
0
@626 coś w tym jest, ale poprawiłbym raczej że tnf jak 15-18 (ale to jest fejk tnf)
1
@Donnie_Darko on ambasadę "z góry na dół ciśnie" a ja widzę, że tylko nieudolnie szczeka, po czym i tak go każdy zlewa
0
@Thoms94 tnf, nike, jak jesteś ojcem mającym córkę to wówczas 4f