Tom0VeB
Dołączył/a: maj 2023
Brzesko
9 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xofcbxo a proszę spróbować, ja długo szukać nie musiałem haa ;)
1
@MesQueUnClub_87 Tak, wszystko to odpada, a razem z nimi krewetki itd. Wiem, że trzeba się przełamać, ale to nie trzeba być "tyfusem" jak ja :D.
1
@xofcbxo A no jest :D
0
@Vahn o jej cycki.
6
@MesQueUnClub_87 na myśl o jakimkolwiek surowym mięsie w moich ustach, oprócz tego kobiecego mam odruch wymiotny
0
@SeeleyBooth smacznego a i żeby kupa była zdrowa.
1
@xofcbxo ahhh te baby!
1
@xofcbxo No właśnie, bo za dużo :D
1
@xofcbxo Śmiało możemy się wymienić :).
0
@malicinho Zweryfikuj swoje informacje, potem je powielaj. No tak, bo kofeina którą ty pijesz, jest nieszkodliwa, a każda która jest w energetykach powoduje śmierć xD.
0
@msmsms Człowieku, otwórz oczy i sprawdź u poważnych zweryfikowanych źródeł, a nie podpieraj się czyimś "zdaniem" bo nie masz pewności czy nie jest wyssane z palca.
A widzisz, mnie targało jakiś czas temu serce i to ostro, czasami miałem wrażenie, że zaraz zejdę. Udałem się na badania i okazało się, że to jakieś skur*ałe powikłania pogrypowe. Więc no. Dziwnę, że ja nie mam odczuć, po piciu energetyków, a pierwszego wypiłem pewnie jakieś 5/6 lat temu.
0
@malicinho @Piotr,1985 @SeeleyBooth Oczywiście, nie mam zamiaru Was przekonywać do picia energetyków, czy porzucenia yerby (która oczywiście również ma jakieś tam skutki uboczne). Ale zachowujecie się jak kiedyś moja mama "Nie pij tego bo umrzesz"
Przykład na swoim organizmie, no okej jestem w stanie to zrozumieć, teraz pytanie. Wiedziałeś jakie energetyki pijesz? Piłeś, bo miałeś, czy piłeś bo potrzebowałeś go wypić? Spora społeczność "energofanów" pije je, żeby zaspokoić pragnienie (co jest totalną omylnością, bo energetyki praktycznie nie zaspokajają pragnienia).
@SeeleyBooth Jako skutek uboczny energetyka, podałeś między innymi moczopędność, którą oczywiście yerba jak i mnóstwo innych produktów powoduje. A czy to skutek uboczny, to nie wiem, nerki dobrze przepłukać.
"Tak na szybko: chemiczne substancje, większa dawka kofeiny niż na etykiecie"
"Składniki:
woda, sacharoza, glukoza, kwas (kwas cytrynowy), dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulator kwasowości (węglany sodu, węglan magnezu), kofeina (0,03%), witaminy (niacyna, kwas pantotenowy, B6, B12), aromaty, barwniki (karmel, ryboflawina)"
A oto masa substancji chemicznych, dobrego energetyka.
Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to chyba nie będę zbytnio komentował, bo pewnie sam nie wierzysz w to, że w tak znanych markach dorzucają coś poza etykietą.
Puenta. Energetyk i kawkę, walimy wtedy kiedy tego potrzebujemy. A nie każdego ranka, jeszcze na pusty żołądek, bo "jestem uzależniony"
O yerbie zbytnio nie chcę się wypowiadać, bo jeszcze nie używam, więc no.
0
@msmsms Świetny kontrargument przyjacielu.
0
@SeeleyBooth a kawa przy regularnym i długotrwałym używaniu nie powoduje problemów?
https://www.akademiadietetyki.pl/dietetyka/napoje-energetyzujace-co-to-takiego/
Nie widzę tu żadnych skutków ubocznych, zdrowotnych. oprócz tych które możemy miewać jedząc słodycze lub pijąc np. słodzoną kawę.
1
@msmsms Dobra wariacie, Maczeta w dłoń i za reprezentację.
0
@Cave to idź na siłownię, a monsterki to wal bez kalorii ;).
0
@SeeleyBooth jabłka też są moczopędne, a co niezdrowe mamy w dobrych energotykach?
0
@msmsms a co takiego jest syfem w tych energolach?
0
@Grzesior667 Miało być banan, sora.
3
@msmsms O człowieniu, nie dość, że musiałeś napisać nowy post, zamiast odpowiedzieć na tamten, bo liczyłeś na atencję, to jeszcze udowodniłeś swój poziom inteligencji robiąc z siebie totalnego ...
Jestem Polakiem, większość czasu spędzam w Anglii. Oczywiście, że oglądam mecze Polaków i cieszę się z ich sukcesów, reprezentacji Anglii nienawidzę, ale mogę mieć tutaj obywatelstwo, posługuję się ich językiem, aktualnie jest to dla mnie język główny. Jakbym się wyróżniał, to mógłbym grać albo tu, albo tu. Tyle samo łączy mnie z reprezentacją Polski co i Anglii, tylko jednych nienawidzę, a drugich lubię i szanuję.
Może przejdźmy do muzyki. Jak możesz lubić zagraniczne kawałki, SKORO JESTEŚ POLAKIEM TU SIE WYCHOWAŁEŚ, GŁÓWNY JĘZYK - POLSKI, JAK BYŚ ŚPIEWAŁ TO ŚPIEWAŁ BYŚ PO POLSKU, JAK MOŻESZ ŚPIEWAĆ PO ANGIELSKU CZY NIEMIECKU!? JESTEŚ POLAKIEM!
0
@dawidz4 Ewentualnie ban?
0
@PJ777 Nie przekonałeś mnie wcale, ale nie o to tutaj chodzi. Sam nie wiem komu bym kibicował w takiej sytuacji, ale rozumiem autora postu.
0
@PJ777 a którego z polskich piłkarzy poznales?
0
@Misugi14 No to jak wiesz kto, to czemu pytasz? Zawsze możesz sprawdzić w profilu, kto udzielił Ci tak zacnej rady.
0
@Misugi14 Podać numer konta czy jak? :)
0
@Vxb93 A w przeliczeniu na same minuty, bo na godzinach się nie znam.
0
@Colon Prze kot, fajny tygrysek.
1
@D10SLEO O byku, kiedy przestanę się śmiać?
1
@zodiak_10 jaki kozak, haha :D
2
@Chwytliwy Chłopakowi może głupio, że cały czas dokuczają mu te kontuzje, więc pewnie też nie chciał mówić o kolejnym dyskomforcie, zapewne łudził się, że to chwilowe.