Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox Tym czasem nvidia... ok 3.5 razy większa niż wszystko tu razem wzięte ;D
0
@Kinginiesta 2.500 ;D Ja mieszkam pod Szczecinem, bilet na 12-14 grudnia z Berlina mam łącznie za ledwo ponad 100 euro w dwie strony, nocleg od osoby znalazłem za 59 euro za noc w jakimś hotelu blisko centrum.
A jak bym chciał lecieć np w lutym z Berlina, to są bilety po 20/30 euro :)
Także wolę organizować taki wyjazd prywatnie ;D
0
@Peniu właśnie doczytałem, że trzeba czekać na otwarta sprzedaż.
Dzięki za odpowiedź :)
0
@Kinginiesta No dobra, a o co chodzi z tymi biletami? Na oficjalnej stronie, jest do wyboru „bilet vip” i „tylko członkowie” pewnie socio? Nie da się kupić po prostu biletu? A przy kasie? Chodzi o mecz z Osasuna 13 grudnia - miejsca pewnie beda na taki mecz.
0
Gdzie kupujecie bilety na mecze Barcy ?
footballticketnet.com to legitna strona?
1
@ousmanedembele10 Raczej Martin jako środkowy obrońca, a Eric z Olmo i Ferminem w pomocy.
1
@Godlo To, że Barca jest w gorszym stanie niż mówią "politycy" to na pewno, pytanie jak bardzo ;D
0
@Pedri16Future To koncert? Chłop przez te pół minuty powiedział kilka słów, reszta playback :D
0
@krycha2201 Może się po prostu nie podobać jego brzmienie? Tak jak podoba mi się j. Hiszpański czy Francuski, a Ukraiński nie.
1
@kanver_ Najlepsze chyba rozwiązanie.
Odpisał mi C+
@michal26 Chyba masz tylko do końca miesiąca.
|"na chwilę obecną opcja Eleven Sport nie jest możliwa do zakupu. Trwają rozmowy z Eleven Sport o naszej dalszej współpracy. Kanały są obecnie u nas dostępne do końca miesiąca dlatego też wstrzymana jest sprzedać tych kanałów."
0
@michal26 Ja niby mogę dokupić, ale w sumie to nie mogę, bo przełącza mi nie tam gdzie powinno jak klikam rozszerz ofertę :) Caly czas mi cos z tym canal plus się dzieje.
Kupione osobno eleven na ich stronie, nie chce Mi sie denerwować :)
2
@Criss18Barca Ale jednak znalazłem, włączam eleven i wyskakuje poszerz ofertę, ale nie przełącza do okna kupna tej oferty tylko do moich do okna "miło Cię widzieć..." ;D Żart jakiś z tymi meczami za te ceny, a i tak nie ma wszystkiego.
0
W pakiecie Canal + super sport za 69zł, nie ma już kanałów eleven ? Właśnie kupiłem i nie widzę, a coś chyba czytałem ostatnio, że mieli coś zmieniać.
1
@MesQueUnClub_87 Taktyczny :)
2
@Kgorecki2500 Tez czytalem MK, a żeby było śmiesznie, książkę pożyczyła Mi koleżanka żydówka :)
Książkę miał jej ojciec.
12
Nie wiem czy glupszy jest ten artykuł czy ludzie wierzący w takie bzdury :D
0
@Eklerek Zacne grono poszkodowanych ;D
4
@macio_944 a z drugiej strony, całkowicie się wyklucza możliwość, że biedni Ukraińcy mogliby nam robić cokolwiek. Oni tak samo jak Rosjanie prowadzą swoją propagandę i małe wojenki z nami.
dwie skrajności.
0
@tbas Wiem, ale to:
„to ten sam co mówił że to nie oni race wrzucili i tylko podstawieni kibice :) „ - nie jego słowa, nie manipulujmy niczym tv :p
A tymczasem cieszmy się z pogromu Maltańskich gigantów ;D
0
@tbas Nie wnikam w resztę, znam wywiad :p Tylko mówię, że troszkę przekręciłeś słowa :)
0
@tbas przekręcasz jego słowa troszkę :)
1
@marcin62 Lenia ? :D Nie trzeba byc leniem, żeby mieć większą ochotę posiedzieć na dworze lub w domu niż na często głupich lekcjach.
1
@heniusss Pozdrów Panià Babcie od grzecznych chłopców z Rambli ;D
1
Tylko mnie wk.rwia sto bezsensownych powtórek jak juz dawno trwa akcja? :D
4
Obrona to jakis zart w tym sezonie :D
4
Fermin to nastuka liczb w tym sezonie :D
Potężny progres zaliczył.
2
Komu owca uciekła?
1
@kempnou Faulu nie widziałem, ale jak ktoś wpie.dala sie z premedytacja w nogi to czemu przesada? Przecież zdają sobie doskonale sprawę czym takie wejście może skutkować.
2
@blakkudium
Tył: Fioletowe 1-0 Czarne
Przód: Fioletowe 0-1 Czarne. Mamy remis
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RosjaninBut "można zadać sobie pytanie czy sensowne jest jakiekolwiek zaufanie do nich w sytuacji teraźniejszej" - Przecież każdy państwo ma swoje interesy i nie będzie patrzeć na inne, jeśli się to nie będzie opłacać. Więc nie ma, tym bardziej jeśli to tak "potężny" sąsiad.