Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho Chciałbym zobaczyć go jutro od początku.
0
@Popitek12 nowa droga:
2
@Popitek12 To nigdy nie jest dobry pomysł :)
3
Po hałasie i można iść spać ;D
0
@Walker Opowieść o dwóch siostrach. Piękne zakończenie :D
0
@Rafalloxfcb Oo i to jest lista filmów :)
Te całe zniknięcia fajnie się zaczynały, później trochę żenująco się to oglądało ;d
0
@Karol145 Dobrze, wybacz szefie, że odzywam się nie pytany :D
0
@Karol145 Nie chodzę na wybory od jakiegoś czasu.
3
@comtedurgell Malo tego, to, że ludzie nie mają wpływu na działa rządów to oczywistość, same rządy również nie mają takiego wpływu na swoje działa jak to ludziom się wydaje.
2
@Karol145 Masz wpływ, na drobne, kosmetyczne sprawy, na nic bardziej poważnego wpływu nie masz.
1
@Encore Tutaj też świetne miejsce na odpalenie petard i świec :D
0
@Gaucho Ale już nie w Barcelonie :)
1
@Karol145 Niedziela, 12:00 - Polityka :D
Idźcie się przewietrzyć po świętach ͡(❛ ͜ʖ ͡❛)
1
@Lionel_Messi10 Skoro Pezet, to Eldo pewnie też znany. Coś cicho na social wiec się powtórzę ;D Wiecie, że Pan Leszek wraca z nową płytą? ;)
0
@urbipl Ja to mam nadzieję, że Bernal odpali i zajmie tą pozycje na długie lata.
0
@bartekvisca "Majątek Taylor Swift jest szacowany na około 1,6 miliarda dolarów (stan na 2024/2025), co czyni ją najbogatszą piosenkarką na świecie"
Dobra duszyczka widać. Niech się wiedzie ;)
14
@urbipl na szczęście zdanie jakiegoś żyda gówno ludzi interesuje
3
@BORO_12 Ale to jak La Masia uratowała ten klub przed wieloletnim kryzysem sportowym, to tylko się cieszyć z takiego szczęścia :D
0
@BzyczekkJa to bardziej nie rozumiem fenomenu tych gal.
Ale za jajko dostał w mordę :D
2
Weteran wraca na scenę.
1
@Bolton Chłop sobie zrobi kiedyś krzywdę :D
3
@AmigoBlancos Bóg jest największym wymysłem ludzkości, można zamknąć dyskusję ;D
0
W piz.e niech sobie wsadzą te kamery niskie
0
Dro znowu 10 min, Yamal 80 ? :D
0
Tylko skład rredakcji ma dzisiaj prawo bytu :)
Czemu kuzyni nie są powołani?
1
@bleble123 można się tak przerzucać filmikami na okrągło. Jak by tylko Barca albo Real cierpiała na błędy sędziów.
0
@PioteK Kuzyni mogliby zostać powołani chociażby. Albo chociaż sam Toni
0
Kiedy gra Barcelona B, że nie jest powołany nikt inny niż Ci co zwykle plus Tommy?
2
@RumbleDelivery Haha :) idź popłacz w poduszkę że inni mają, a Ty nie.
0
@LOPEZ16 Ty też przyklaskujesz takiej rozrywce - piłka nożna - napędzając ten mechanizm.
To, że połowo ludzkości walczy o życie to znaczy, ze ta druga co? Ma udawać, że ma jeszcze gorzej skro nie ma i przestać korzystać z tego co daje im szczęście ? Czy ma zrzucić się na tą drugą połowę ?
(Już pomijając co daje te szczęście, bo zwykle to głupoty)