0

@Gaucho Chciałbym zobaczyć go jutro od początku.

0

@Popitek12 nowa droga:


2

@Popitek12 To nigdy nie jest dobry pomysł :)

3

Po hałasie i można iść spać ;D

0

@Walker Opowieść o dwóch siostrach. Piękne zakończenie :D


0

@Rafalloxfcb Oo i to jest lista filmów :)
Te całe zniknięcia fajnie się zaczynały, później trochę żenująco się to oglądało ;d

0

@Karol145 Dobrze, wybacz szefie, że odzywam się nie pytany :D

0

@Karol145 Nie chodzę na wybory od jakiegoś czasu.

3

@comtedurgell Malo tego, to, że ludzie nie mają wpływu na działa rządów to oczywistość, same rządy również nie mają takiego wpływu na swoje działa jak to ludziom się wydaje.

2

@Karol145 Masz wpływ, na drobne, kosmetyczne sprawy, na nic bardziej poważnego wpływu nie masz.

1

@Encore Tutaj też świetne miejsce na odpalenie petard i świec :D


0

@Gaucho Ale już nie w Barcelonie :)

1

@Karol145 Niedziela, 12:00 - Polityka :D
Idźcie się przewietrzyć po świętach ͡(❛ ͜ʖ ͡❛)


1

@Lionel_Messi10 Skoro Pezet, to Eldo pewnie też znany. Coś cicho na social wiec się powtórzę ;D Wiecie, że Pan Leszek wraca z nową płytą? ;)

0

@urbipl Ja to mam nadzieję, że Bernal odpali i zajmie tą pozycje na długie lata.

0

@bartekvisca "Majątek Taylor Swift jest szacowany na około 1,6 miliarda dolarów (stan na 2024/2025), co czyni ją najbogatszą piosenkarką na świecie"
Dobra duszyczka widać. Niech się wiedzie ;)

14

@urbipl na szczęście zdanie jakiegoś żyda gówno ludzi interesuje

3

@BORO_12 Ale to jak La Masia uratowała ten klub przed wieloletnim kryzysem sportowym, to tylko się cieszyć z takiego szczęścia :D

0

@BzyczekkJa to bardziej nie rozumiem fenomenu tych gal.
Ale za jajko dostał w mordę :D

2

Weteran wraca na scenę.


1

@Bolton Chłop sobie zrobi kiedyś krzywdę :D

3

@AmigoBlancos Bóg jest największym wymysłem ludzkości, można zamknąć dyskusję ;D

0

W piz.e niech sobie wsadzą te kamery niskie

0

Dro znowu 10 min, Yamal 80 ? :D

0

Tylko skład rredakcji ma dzisiaj prawo bytu :)
Czemu kuzyni nie są powołani?

1

@bleble123 można się tak przerzucać filmikami na okrągło. Jak by tylko Barca albo Real cierpiała na błędy sędziów.


0

@PioteK Kuzyni mogliby zostać powołani chociażby. Albo chociaż sam Toni

0

Kiedy gra Barcelona B, że nie jest powołany nikt inny niż Ci co zwykle plus Tommy?

2

@RumbleDelivery Haha :) idź popłacz w poduszkę że inni mają, a Ty nie.

0

@LOPEZ16 Ty też przyklaskujesz takiej rozrywce - piłka nożna - napędzając ten mechanizm.
To, że połowo ludzkości walczy o życie to znaczy, ze ta druga co? Ma udawać, że ma jeszcze gorzej skro nie ma i przestać korzystać z tego co daje im szczęście ? Czy ma zrzucić się na tą drugą połowę ?
(Już pomijając co daje te szczęście, bo zwykle to głupoty)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?