Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 Ja na zimno ostatnio zacząłem pić guayusa'e, kuzynka yerby, ale mniej gorzka, przyjemniejszy smak. Smakowe bez olejków są pyszne na zimno z miodem :)
4
@esem91 Chłop obok słucha i nie wierzy co słyszy ;D
0
@BorzyKrzys Za dużo tam azjatyckich produkcji. Nie podchodzą mi ich filmy w ogóle.
7
Doping w Barcelonie to jest jakiś żart. Jeszcze te 500 osób... :D na wyjazdy drugoligowców jeździ czasami więcej osób w Polsce :)
0
@Bilon87 Odwróć głowę w prawo ;D
1
@Bzyczekk Co to za dziwna szyja w ogóle ;D ?
edit. haha dobra, to ręka :)
1
@Aragorn33 Oglądam właśnie El Chapo - trzeci sezon już. Pytaj śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kessie Może i tak, ale współpracują razem :) Włosi (’Ndrangheta) " - która według szacunków włoskich organów ścigania i ekspertów ds. bezpieczeństwa kontroluje około 70–80% rynku kokainy w Europie, Ich przewaga wynika z bliskich i wieloletnich relacji z kartelami w Ameryce Południowej"
0
Bardziej ucieszył strzelec gola niz sama bramka. Bardzo liczę na Bernala.
2
@Arden To na pewno od zioła :D
0
@Faro Znam ten ból i znalazłem coś takiego jak głośnik rezonansowy, basowy. Przyczepiasz do ściany/sufitu/podłogi i zmienia ścianę w membrane :)
"Dla sąsiada dźwięk nie będzie dochodził z jednego miejsca (jak z radia postawionego przy ścianie). Będzie miał wrażenie, że cała ściana gra. To bardzo dezorientujące uczucie, bo dźwięk wydaje się być "wszędzie" w pomieszczeniu."
0
@Aragorn33 Nie powinno być kartek za takie podkręcanie atmosfery. Tylko też niech nie płaczą, że ktoś kogoś wyzywa. To część tego widowiska, brakuje tego w meczach :)
4
Gdyby nie płakał tak, że go ktoś wyzywa... było by wszystko spoko. Mi tam brakuje takich smaczków na meczach :D Po co ten płacz później skoro sam podkręca atmosfere :)
np. Pique pokazujący 5 trybunom, Fermin rozkładający ręce odwrócony do kibiców, stojąc na bandzie itp
1
@Zoker No jest, choć ostatnio gra co raz lepiej. Oby dalej się rozwijał, mocno mu kibicuje.
0
@Zoker Bernal też na początku się pokazał w sumie tylko na takich meczach.
1
@MesQueUnClub_87 Winniczki ;D Te duże ślimaki, zbierane w lokalnym lesie :D
Smażone, smakowały trochę jak kurczak :)
a jak byłem mały, to zjadałem pająki, pewnie dlatego się ich teraz boje.
14
Ambicja mu kazała walczyć tak długo o skład, być cierpliwym, żeby teraz miał odejść do Arabii? Nie widzę tego.
0
@arasz1819 w dupie mam trumpa i wszystkich ich innych, co ma boleć, jakiś polityk ? ;D
Jest, ale mi się nie kojarzy wszystko z polityką.
Miłego dnia.
0
@arasz1819 w tym problem, że ze wszystkim niektórym kojarzy się polityka. Chore.
0
@Bogan Niektórzy to chyba nie potrafią przestać myśleć o polityce. Jest 10 rano, a chłop w wywiad z piłkarzem wciska politykę. Nie jest to normalne ;D
0
@Popitek12
22
Nigdy nie miałem żadnej antypatii do klubów piłkarskich, W końcu to tylko futbol. Nie ze względu na kibicowanie Barcelonie, ale wyjątkiem jest Real. Obrzydliwy klub, obrzydliwi ludzie. Od bandytów pokroju Pepe, po telewizje klubową. Propaganda niczym "najlepsze" telewizje publiczne.
0
@MirusAmisz Gdzie kupiłeś? Oficjalna strona Barcy ?
0
@MirusAmisz Ile wcześniej się pojawiły bilety bez statusu socio ? Ile kosztował bilet na jaką trybunę?
1
@CurryTheGoat30 Piknik i brak grup dopingujących na Camp nou to jest żart.
Liverpool, Dortmund, Stambuł, Berlgrad i wiele wiele innych… nawet nasz Lech, Legia czy ktoś inny… taka powinna być atmosfera na największych stadionach.
0
@StevenGastonMartin99 Jakim kotem jest Joan, mówi to że absolutnie nikt nie ma do nie pretensji o tego goła.
No prawie nikt, ktoś się znajdzie na pewno.
0
@cymanski15 No druga wpadła chwilę po ewidentnym stemplu :)
1
Jaki moment odbicie od lewego? Przecież mu „podawał” zawodnik atleti, wytłumaczy to ktoś? ;D
1
@maroon Takie i inne scif będzie szybciej niż nam się wydaje :D
0
@K1ngKong7 nie żebym się czepiał, ale co to te kupki? :D
A jajecznica to tylko z szyneczką i cebulką :)