Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Potwierdzone, czyli część tych ostatnich plotek jest prawdziwa. Świetną atmosferę mają, kto by się spodziewał :)
12
Świetnie się czyta jak jest zaangażowany w mentoring Joana i wsparcie innych młodych piłkarzy.
0
@draxidox A to z Ukraińcami mamy podobną wspólną historię jak z USA? No chyba nie bardzo
1
@Gandalf55 Panie drogi... jakim składem by nie grali, nie możliwe są 4 porażki w 5 ostatnich meczach :D
0
@Elvisek Żaden spalony, nawet z tej kamery widać, że prawy obrońca Valencii łamie linie
2
@NeroTFP1 Przeklęte masz nazwisko, ewidentnie ma to pozostać tajemnicą.
1
@PerroHerro Ah te wasze głupoty... zarabiajo miliony to maja biegac za piłką 120 min co mecz, 100 meczy w sezonie, bez kontuzji, bez gadania, bez depresji, bez wymówek :D Kto to widział w ogóle.
1
@Lionel_Messi10 Z niego taki kociak jak z Ferrana rekin ;D
Ale oby jednak nie, gdyby przyszedł :)
43
Real za Jose to był istny zwierzyniec na boisku, aktualna kadra ma mega potencjał na dorównanie tamtym kretynom.
4
@Zoker te wpłaty zwrócą im się szybciej niż doszedł przelew na zbiórkę ;D
0
@Kgorecki2500 rekord Guiness to było ok 50mln ;D
1
@Bogan Nie doczytałem, że był to materiał dostępny tylko z preorderem. Ale jest na płycie kawałek "w moim świecie" z muzyki emocjonalnej i trochę mnie to zmyliło co jest co :D
w każdym bądź razie, płytka fajna. Mam nadzieję, że to nie ostatnie kawałki Pezeta w starym stylu :)
0
@mmaciass @Bogan Nie jestem pewny, ale nie wszystkie te kawałki ukazały się kiedyś chyba.
3
Słuchał ktoś tego Pana 15 lat temu? :)
To wydali stare/nowe kawałki... Jest klimat zza małolata :)
2
@michaleu Te wszystkie gwiazdeczki wyglądają tak samo sztucznie, jak juz kolega napisał, kopiuj - wklej. Większość kobiet mijanych na ulicy jest ładniejsza.
0
@urbipl Normalne podanie dla chłopaka… :D
0
@esem91 o czym mowa? Co za muzyka ?
Dobra. Już wiem :)
3
@nikemercurial Chlop przespał rewanże ;D
0
@tomek8756 Zawsze mnie zastanawia jak mocno trzeba mieć łeb zjebany, żeby cieszyły kogoś wieczne żarty o kut,.ch, ci.,ach, robieniu loda, i inne nt seksu i narządów płciowych
Byłem w stanie to zrozumieć w gimnazjum, ale niektórzy cały czas jedno i to samo ;D
2
@AssisMoreira Czytałem Mein kampf, spotkałem się z opinią, że nie powinno się czytać takich książek chyba, że jesteś nazistą. Ludzie mają nasrane w głowach. To samo tej Rosji i Izraela.
Mein kampf pożyczyła mi dawna koleżanka... żydówka :)
0
@MichuZ44 Przeczytałeś cały post czy po prostu go nie zrozumiałeś ? :)
1
@BorzyKrzys No nie wiem czy bait. Do mnie chłop dzwoni przed świętami, że ma do remontu stary dom, elektrykę położyć od nowa by chciał, całą. Pojechałem zobaczyć, mieszkanie ok 150m, 3 pokoje kuchnia łazienka i strych, nic tam nie było, stary strych. Mówi, że chce tam 2 pokoje kuchnie i łazienkę, na koniec z nim gadam i mówi, że jak do 5 k się zmieścimy z materiałem to można wchodzić :D Mówię, że nie ma opcji, w domu policzyłem, zadzwoniłem i mówi, że musi jednak jakoś inaczej sobie to zrobić bo tyle to nie.
Sam materiał to ponad 5k :)
0
@Starrk Rozejm na 10 dni, odblokowana cieśnina i rynek zareagował. Ale to tylko ok 1.25% na SP, co innego krypto. tam bardziej widać, że coś się wydarzyło.
1
@Kaamilos87 mówisz masz :D
0
Ale atmosfera na Wanda ;D
1
@Quahoo Chyba ile razy wejdzie w strefę w której powinien się znajdować cały mecz ;D
0
Wpierdol Atleti będzie smakować dzisiaj podwójnie.
Albo i porażka Barcelony :)
1
@PIWOSZ89 Manite biorę w ciemno
0
@LeoMessiiBarcaPepa Sny czasami to jest jakiś kosmos :D Piękny świat :D
1
@novy1899 wszyscy wyciągnęli wnioski, kto lepsze to okaże się jutro ;D