21

Potwierdzone, czyli część tych ostatnich plotek jest prawdziwa. Świetną atmosferę mają, kto by się spodziewał :)

12

Świetnie się czyta jak jest zaangażowany w mentoring Joana i wsparcie innych młodych piłkarzy.

0

@draxidox A to z Ukraińcami mamy podobną wspólną historię jak z USA? No chyba nie bardzo

1

@Gandalf55 Panie drogi... jakim składem by nie grali, nie możliwe są 4 porażki w 5 ostatnich meczach :D

0

@Elvisek Żaden spalony, nawet z tej kamery widać, że prawy obrońca Valencii łamie linie

2

@NeroTFP1 Przeklęte masz nazwisko, ewidentnie ma to pozostać tajemnicą.

1

@PerroHerro Ah te wasze głupoty... zarabiajo miliony to maja biegac za piłką 120 min co mecz, 100 meczy w sezonie, bez kontuzji, bez gadania, bez depresji, bez wymówek :D Kto to widział w ogóle.

1

@Lionel_Messi10 Z niego taki kociak jak z Ferrana rekin ;D
Ale oby jednak nie, gdyby przyszedł :)

43

Real za Jose to był istny zwierzyniec na boisku, aktualna kadra ma mega potencjał na dorównanie tamtym kretynom.

4

@Zoker te wpłaty zwrócą im się szybciej niż doszedł przelew na zbiórkę ;D

0

@Kgorecki2500 rekord Guiness to było ok 50mln ;D

1

@Bogan Nie doczytałem, że był to materiał dostępny tylko z preorderem. Ale jest na płycie kawałek "w moim świecie" z muzyki emocjonalnej i trochę mnie to zmyliło co jest co :D
w każdym bądź razie, płytka fajna. Mam nadzieję, że to nie ostatnie kawałki Pezeta w starym stylu :)

0

@mmaciass @Bogan Nie jestem pewny, ale nie wszystkie te kawałki ukazały się kiedyś chyba.

3

Słuchał ktoś tego Pana 15 lat temu? :)
To wydali stare/nowe kawałki... Jest klimat zza małolata :)


2

@michaleu Te wszystkie gwiazdeczki wyglądają tak samo sztucznie, jak juz kolega napisał, kopiuj - wklej. Większość kobiet mijanych na ulicy jest ładniejsza.

0

@urbipl Normalne podanie dla chłopaka… :D

0

@esem91 o czym mowa? Co za muzyka ?
Dobra. Już wiem :)

3

@nikemercurial Chlop przespał rewanże ;D

0

@tomek8756 Zawsze mnie zastanawia jak mocno trzeba mieć łeb zjebany, żeby cieszyły kogoś wieczne żarty o kut,.ch, ci.,ach, robieniu loda, i inne nt seksu i narządów płciowych
Byłem w stanie to zrozumieć w gimnazjum, ale niektórzy cały czas jedno i to samo ;D

2

@AssisMoreira Czytałem Mein kampf, spotkałem się z opinią, że nie powinno się czytać takich książek chyba, że jesteś nazistą. Ludzie mają nasrane w głowach. To samo tej Rosji i Izraela.
Mein kampf pożyczyła mi dawna koleżanka... żydówka :)

0

@MichuZ44 Przeczytałeś cały post czy po prostu go nie zrozumiałeś ? :)

1

@BorzyKrzys No nie wiem czy bait. Do mnie chłop dzwoni przed świętami, że ma do remontu stary dom, elektrykę położyć od nowa by chciał, całą. Pojechałem zobaczyć, mieszkanie ok 150m, 3 pokoje kuchnia łazienka i strych, nic tam nie było, stary strych. Mówi, że chce tam 2 pokoje kuchnie i łazienkę, na koniec z nim gadam i mówi, że jak do 5 k się zmieścimy z materiałem to można wchodzić :D Mówię, że nie ma opcji, w domu policzyłem, zadzwoniłem i mówi, że musi jednak jakoś inaczej sobie to zrobić bo tyle to nie.
Sam materiał to ponad 5k :)

0

@Starrk Rozejm na 10 dni, odblokowana cieśnina i rynek zareagował. Ale to tylko ok 1.25% na SP, co innego krypto. tam bardziej widać, że coś się wydarzyło.

1

@Kaamilos87 mówisz masz :D

0

Ale atmosfera na Wanda ;D

1

@Quahoo Chyba ile razy wejdzie w strefę w której powinien się znajdować cały mecz ;D

0

Wpierdol Atleti będzie smakować dzisiaj podwójnie.
Albo i porażka Barcelony :)

1

@PIWOSZ89 Manite biorę w ciemno

0

@LeoMessiiBarcaPepa Sny czasami to jest jakiś kosmos :D Piękny świat :D

1

@novy1899 wszyscy wyciągnęli wnioski, kto lepsze to okaże się jutro ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?