1

@saintmarcel_ 24h pisania przez media, myślisz, że kontakty podane przez media były pierwszymi ? :D

1

@macio_944 w ciągu jednego dnia ;D ludzie myślą że czytając x albo inne portale, są na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w klubach :)

14

Jeśli jest jak się mówi i chłop jest kozakiem w pressingu, to Hansi ładną wybieganą maszynę szykuje :D Jestem więc w stanie zrozumiem transfer Juliana jeśli by ruszyli po niego.

0

@Szmulek Plus za nimi Fermin albo Gavi którzy oddadzą życie na boisku, a i razem też mogą zagrać. Hansi tworzy wybieganego potwora :D

0

@AmigoBlancos Ja to się dziwie, ze ktokolwiek by chciał tam iść w aktualnej sytuacji :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 To nie jest tak źle z tym zestawem, ale fastfoody już dawno odleciały z cenami, tanio to już nie jest :D

1

@Kgorecki2500 Te wszystkie kfc mcdonaldy i inne wynalazki to jakiś żart :D nie jadam tam, ewentualnie czasami jakiś hamburger na szybko w drodze, ale ostatnio mnie podkusiło, mcroyal, podwójny mcroyal,, kawa mrożona... 71 zł :D
Chińczyk - kurczak z ryżem, porcja taka, że się objem na pół dnia, 32 zł :)

1

@michal26 Zawsze będzie mnie to bawić i zastanawiać czemu ludziom to tak siedzi w głowach, bo polityka to jeden wielki teatrzyk...Ale nie o tym miało być. Nie zależnie od pory dnia w sumie, niedziela, 13:00, ładna pogoda, czas odpoczynku, relaksu... a ludziom chce się myśleć o tym politycznym gównie :D Polityka od samego rana, polityka w niedziele, zawsze w głowach polityka :)

0

Cortes z Tommym ławka, Esparta nawet nie ma, nikogo innego z B również. W sumie obejrzę, ale się trochę odechciało.

0

Dla mnie winny jest ewidentnie Hansi, kontuzja mogła wydarzyć się na treningu wiadomo, ale po co oni grają pierwszym składem kilka tygodni przed mistrzostwa świata :D

1

@RozowaPantera Ja jestem wdzięczny za swój organizm, w ciągu 12/13 lat, rok temu w lutym byłem chory aż trzeci raz :D

1

Ale tam jest syf ;D

1

@AmigoBlancos Ogólnie to "żałosny" jest synonimem realu.

2

@Bernard777 Za to atak mają zacny.

0

Pedri, daj koszulkę

3

Dzieciaki ze szkółki robiące majastra drugi raz z rzędu , za rywala mając Real naszpikowany gwiazdami i Atleti wydające krocie… nie mogą się cieszyć ;D

0

Mecz meczem, ale obecna kadra. Kadra trenerska itp jest moją ulubioną od wielu wielu lat :D Ale tam atmosfera jest.

0

Po co symbol ue przy wyniku? ;D

1

Nie mieszamy polityki ze sportem… chyba że opaska UE która będzie przysłaniać opaskę kapitańska to wtedy spoko :D

0

@La Pulgaa Mam wiele strumyków, ale nigdy im nie ufam, kupuje bo nie chcę się denerwować jak coś wywali w trakcie meczu :D

1

Jak ktoś nie ma c+, to żeby nie łamać regulaminu... można podpytać Gemini o alternatywy, nie jest taki zamknięty jak gpt i chętnie podpowie co zrobić, żeby obejrzeć mecz :)

0

@Dankho94isback Uwielbiałem elegancję Henry'ego :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 Oo Panie :D Ciężki nokaut. Mam nadziej, że szczęka będzie nie do poskładania, dla nauczki,

4

@Foton Wy na prawdę nie macie ciekawszych myśli o 6:50 ? ;D

4

Niektórzy się śmiali, jak mówiono, że ta szatnia nie wytrzyma ego niektórych piłkarzy i tylu dzbanów pod jednym dachem... :)

7

i bardzo dobrze jak by został. Marc to wierny żołnierz, zostawi tu serce i płuca. Oby forma wróciła.

8

Manita na rozbicie morali szatni będzie tym bardziej piękna :D

21

Potwierdzone, czyli część tych ostatnich plotek jest prawdziwa. Świetną atmosferę mają, kto by się spodziewał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?