Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@saintmarcel_ 24h pisania przez media, myślisz, że kontakty podane przez media były pierwszymi ? :D
1
@macio_944 w ciągu jednego dnia ;D ludzie myślą że czytając x albo inne portale, są na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w klubach :)
14
Jeśli jest jak się mówi i chłop jest kozakiem w pressingu, to Hansi ładną wybieganą maszynę szykuje :D Jestem więc w stanie zrozumiem transfer Juliana jeśli by ruszyli po niego.
0
@Szmulek Plus za nimi Fermin albo Gavi którzy oddadzą życie na boisku, a i razem też mogą zagrać. Hansi tworzy wybieganego potwora :D
0
@AmigoBlancos Ja to się dziwie, ze ktokolwiek by chciał tam iść w aktualnej sytuacji :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 To nie jest tak źle z tym zestawem, ale fastfoody już dawno odleciały z cenami, tanio to już nie jest :D
1
@Kgorecki2500 Te wszystkie kfc mcdonaldy i inne wynalazki to jakiś żart :D nie jadam tam, ewentualnie czasami jakiś hamburger na szybko w drodze, ale ostatnio mnie podkusiło, mcroyal, podwójny mcroyal,, kawa mrożona... 71 zł :D
Chińczyk - kurczak z ryżem, porcja taka, że się objem na pół dnia, 32 zł :)
1
@michal26 Zawsze będzie mnie to bawić i zastanawiać czemu ludziom to tak siedzi w głowach, bo polityka to jeden wielki teatrzyk...Ale nie o tym miało być. Nie zależnie od pory dnia w sumie, niedziela, 13:00, ładna pogoda, czas odpoczynku, relaksu... a ludziom chce się myśleć o tym politycznym gównie :D Polityka od samego rana, polityka w niedziele, zawsze w głowach polityka :)
0
Cortes z Tommym ławka, Esparta nawet nie ma, nikogo innego z B również. W sumie obejrzę, ale się trochę odechciało.
0
Dla mnie winny jest ewidentnie Hansi, kontuzja mogła wydarzyć się na treningu wiadomo, ale po co oni grają pierwszym składem kilka tygodni przed mistrzostwa świata :D
1
@RozowaPantera Ja jestem wdzięczny za swój organizm, w ciągu 12/13 lat, rok temu w lutym byłem chory aż trzeci raz :D
1
Ale tam jest syf ;D
1
@AmigoBlancos Ogólnie to "żałosny" jest synonimem realu.
2
@Bernard777 Za to atak mają zacny.
0
Pedri, daj koszulkę
3
Dzieciaki ze szkółki robiące majastra drugi raz z rzędu , za rywala mając Real naszpikowany gwiazdami i Atleti wydające krocie… nie mogą się cieszyć ;D
0
Mecz meczem, ale obecna kadra. Kadra trenerska itp jest moją ulubioną od wielu wielu lat :D Ale tam atmosfera jest.
0
Po co symbol ue przy wyniku? ;D
1
Nie mieszamy polityki ze sportem… chyba że opaska UE która będzie przysłaniać opaskę kapitańska to wtedy spoko :D
0
@La Pulgaa Mam wiele strumyków, ale nigdy im nie ufam, kupuje bo nie chcę się denerwować jak coś wywali w trakcie meczu :D
1
Jak ktoś nie ma c+, to żeby nie łamać regulaminu... można podpytać Gemini o alternatywy, nie jest taki zamknięty jak gpt i chętnie podpowie co zrobić, żeby obejrzeć mecz :)
0
@Dankho94isback Uwielbiałem elegancję Henry'ego :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 Oo Panie :D Ciężki nokaut. Mam nadziej, że szczęka będzie nie do poskładania, dla nauczki,
4
@Foton Wy na prawdę nie macie ciekawszych myśli o 6:50 ? ;D
4
Niektórzy się śmiali, jak mówiono, że ta szatnia nie wytrzyma ego niektórych piłkarzy i tylu dzbanów pod jednym dachem... :)
7
i bardzo dobrze jak by został. Marc to wierny żołnierz, zostawi tu serce i płuca. Oby forma wróciła.
8
Manita na rozbicie morali szatni będzie tym bardziej piękna :D
21
Potwierdzone, czyli część tych ostatnich plotek jest prawdziwa. Świetną atmosferę mają, kto by się spodziewał :)