Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@novy1899 wszyscy wyciągnęli wnioski, kto lepsze to okaże się jutro ;D
0
@TR3YWAY Po co pokazywać takich ludzi i robić im rozgłos ?
10
@Kubajnos345 równie dobrze może sie to rozstrzygnąć po 60/70 min. To nie jest 5-0, że musem jest gol w pierwszym kwadransie. Najlepiej by było, wiadomo. Ale z 2-0 zrobili 2-4 w pół godziny.
1
@Rifek Tak wiem, rozumiem to ucinanie bo mają transmisje, ale i tak... obejrzał by człowiek co sie dzieje chwile po meczu :)
Choć czasami nie mają, a i tak ucinają bo reklamy :)
1
@directedbyfcb Można dodać, że w pierwszym składzie wyszło 6 wychowanków, ale podobne liczby La Masii w wyjściowej 11 to w sumie norma :)
23
To, ze canal plus, inni w sumie też, ucinają transmisje kilka sekund po gwizdku to nieśmieszny żart :D
0
@Merton Tylko, że oni odpuścili LL, a Barcelona musiała zdobyć dzisiaj trzy punkty. Co nie zmiana faktu, że powinna większość odpoczywać. Ale nie wierze, że ktoś tam odpuścił ligę mistrzów. Przecież to nie jest 5-0 żeby tak myśleć.
3
Nie rozumiem czemu nie Espart, Roony, po co dalej gra Pedri, Yamal, Garcia…
Ale pewnie Hansi się lepiej zna ;D
0
@beneck Wierzysz w to, że odpuścili ligę mistrzów :D ?
0
@Xonar Tu nie chodzi o formę, bo obydwaj są w formie. A o ryzyko kontuzji przed meczem, w którym będę musieli gryźć trawę możliwe, że 120 minut.
16
Yamal i Pedri dzisiaj to jakiś żart.
0
@Kgorecki2500 Temu to wszystko obojętnie jest, zostanę przy protonie :D
0
@Kgorecki2500 najlepszy i najbezpieczniejszy to jest proton. Konta bankowe, giełdy czy inne ważne strony i aplikacje - tylko proton.
0
@Filipem Pedri i Yamal dzisiaj nie mają prawa zagrać, wystawienie ich dzisiaj to będzie sabotaż Ligi mistrzów :D
0
Pedri szedł, czyli Hansi chyba bardziej nastawia się na rewanż, a dziś nie stracić gola i niech się dzieje wola niebios ;D
1
@Mow_mi_Douglas Śmiesznie jest przynajmniej na forach typu La Rambla jak ludzie piszą, a nie mają pojęcia co piszą, tylko powtarzają medialną papke :)
Nie tylko z krypto tak jest :)
7
@draxidox Większe auta i busy dostawcze myślą ze mają wyjątkowe prawa na drogach ;d
Wczoraj Szczecin. Zaparkowałem pod żabką, były ze dwa wolne miejsca, stoje w żabce, wchodzi kurier dpd, po chwili ludzie trąbią na zewnątrz, wychodzę, a tam bus stoi zaparkowany na środku drogi, na swoim pasie, zatrzymał się, wysiadł i stoi w kolejce żeby paczki zostawić :) Ludzie i czekają aż łaskawie Pan odjedzie, ruchliwa droga w szczecinie, nie dało się wyminąć, niesamowici niektórzy są :)
0
@barcafan1789 Też mam tipa, dajcie im spokojnie żyć ;D Macał się po ptaszku będziesz pod zdjęciem które zrobisz sobie z Pedrim? ;D
4
Tylko ja do kadry podchodzę zupełnie bez emocji ? :D Przeważnie nawet nie oglądam, a dzisiaj obejrzałem może z 15 minut. Bardziej emocjonują mnie mecze towarzyskie Pana Flicka i jego poprzedników :D
0
@Czyhrynski Wiadomo, że to odklejeni ludzie, ale piszecie czasami jak by to oni sami mogli decydować o wszystkim i podejmować decyzje :D
Przecież to tylko "twarze" tych decyzji.
@tbas Nie był by, pojawiliby się inni :)
0
@BulaKG Nie tyle ;D
@Rifek to i tak najmniejszy wymiar kary :)
1
@RosjaninBut Organizm organizmem... ale, że jej psychika nie rozsypała się na kawałki po takim tripie... :D
1
@Chimera Panie, mleko to było zanim trafiło do sklepowych kartonów :D
1
@Karol145 No tak, trochę uprościłem swoją myśl dla dramaturgii komentarza :D
0
Śmiesznie to wygląda, że w Europie oprócz Bayernu, nikt nie ma więcej strzelonych goli w tym sezonie, a jednym z dwóch głównych problemów w Barcelonie to... skuteczność :D
3
@sokot Świat był by Lep...inny, gdyby zniknęły kacapy wszelkiej maści, wariaci od pana allaha(inne religie też do zaorania) i Ci z czapkami na głowach. Wiem wiem, pojawiły by się inne "niechciane rzeczy" :)
1
@Frimpong No jak dzieci. Nie dotykaj bo gorące... i palec poparzony :D
8
@NeroTFP1 Dorośli ludzie ;D Pracowałem kiedyś z trzema chłopami w wieku ok 40-50 lat, ich żarty kręciły się tylko wokół seksu, narządów itp. nie wiem jakie procesy zachodzą w głowach, że ludzie uważają to za zabawne :D
0
Dobre wieści dla Frankiego, dla Barcelony nie koniecznie :)
0
@MagFCB Tak jak piszesz...ropa może tu być ostatnim klockiem układanki do recesji, ale nie bezpośrednią przyczyną Jeśli gospodarka była by stabilna, ceny ropy jej nie wywrócą. Coś jak zapałka podpalająca suchy las... z tym, że las już był wysuszony :) Dlatego stwierdzenie, ze sam Trump był by temu winien to spore uproszczenie.