Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Każdy transfer to kot w worku. Tutaj mamy świetny gotowy "produkt". Nie sprzedaje się takich piłkarzy... On ma 22 lata.
0
@MagFCB Nie bronie Trumpa bo to wariat, ale zrzucanie recesji na jednego polityka to duże uproszczenie. recesje nie są "zero jedynkowe" i nie mają jednej przyczyny. To jest układ wielu naczyń połączonych. Są cykliczne. Ale nie chce mi tu się zagłębiać w działanie rynków.
1
@MesQueUnClub_87 Trup i kod nieśmiertelności - Topka.
Podoba mi się klimat filmów podobny do tego z Gyllenhaal'em
0
@MagFCB Trump trumpem, ale recesja była by nie zależnie od tego kto gdzie rządzi. Prędzej czy później zawsze jest.. i to się nie zmieni.
10
@rumilas z drugiej strony, podobna dla tych co postanowili zostać, spróbować i nie wyszło... a teraz w wieku 20 kilku lat nie są ustawieni do końca życia przez kontrakt który odrzucili z kataru czy innych arabów. Nie ma się co dziwić, że pomyśleli w ten sposób.
0
@Tigermaus z archiwum x to ja oglądałem na początku tego roku ;D
0
@MessiForeverTheBest Badasz konkurencje? :D
2
@Arden Ale alkoholu ludzie piją mniej :D
0
@Kgorecki2500 Guyausa&Yerba ( ͡• ͜ʖ ͡•)
No chyba, że dobra herbatka, nie ten syf w woreczkach z marketów.
3
@AlexDark00 "Człowieku samochód cofał i to ci piesi wchodzą pod koła."
Kobieta z dzieckiem idzie chodnikiem, a samochód na nich wjeżdża.
"Ominęli. Nie trzeba by było omijać jakby się pod niego nie wchodziło. Tyle i aż tyle."
Nie musieli by ominjać, jak by typ nie jedździł tam gdzie nie ma prawa jeździć.
Ty normalny chyba nie jesteś co ?
3
@4drian0 Chyba nikt się nie spodziewał, że wejdzie na taki poziom. Jeszcze śo
1
@bartekvisca 3/3. Inaczej być nie może, chyba że 2/3 , byle z awansem.
0
@Azi taktyczny dla ciekawości
1
Co się przejechali po anglikach :D
0
Świetnie zareagowali na wydarzenia na boisku po pierwszej połowie.
0
@AmigoBlancos Oprócz madryckiej miłości, coś mi się wydaje, że po cichu podkochujesz się w pięknej Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lionel_Messi10 Ta dziesiątka w nicku to chyba od daty urodzenia co?
0
@Lionel_Messi10 gdzie tu przekręt? wyciąga ręke do piłki która leci do siatki. Bernardo zachwował sie jak debil
0
@Nazio_87 Nadal wygląda to bardzo słabo.
0
@Szmulek Cancelo się łamie i znowu klęka z niczego ;D
0
Espart jest świetny. Powinien grać częściej.
0
@marcin62 Kto się bujał to się bujał ;D Nie no, znam kawałek. Może i trochę racji tu jest, ale wydaje mi się, że to były pojedyncze kawałki różnych wykonawców. Teraz jest od groma "artystów", którzy śpiewają tylko i wyłącznie takie rzeczy, jakieś fagaty, cypisy czy inne patologiczne wynalazki.
14
Wstydziłbym się pokazać swoją mordę na czymś takim, a ludzie tam bez żadnej ironii bawią się w najlepsze :D
Co to w ogóle za tekst jest :D
https://x.com/krulbijedame/status/1886057657074651250
1
@NeroTFP1 chłopak da dziewczynie dużo rozrywki w życiu :D
4
To, że Gerard zostanie kiedyś prezydentem nie ma wątpliwości. Ciekaw jestem Barcy pod tymi sterami.
0
Ciekawa wypowiedź z tą "psychologią kontuzji"
0
@Fido66Ja już półtora roku, po 15 latach palenia. Dalej czasami mam ochotę. może nie ochotę, a myśl żeby zapalić, ale stanie obok palącego mi nie straszne ;D Czasami mi się śni że pale i czuję duze rozczarowanie w śnie :D mózg przypomina co bym czuł jak zapale :)
1
@Kgorecki2500 klasyka :D
1
Jak ten człowiek dożył... ile by nie miał, jak ;D ?
1
@ProMILs Różne są opinie, ale nie powiesz Mi, że kierowcy z jego filmów i ich zachowanie na drodze.... w sumie to chodniku jest normalne. Kto zdrowy jeździ po chodnikach? Widzisz czasami jak tam jeżdżą, a obok chodzą ludzie? Matki z wózkami, starsi ludzie np. Albo parkowanie, kto normalny parkuje przy samych pasach zasłaniając widok do okoła? Większość ludzi z tych filmów powinna stracić prawko.
a to jak ktoś jest wkurwiony to może zepchnąć kogoś autem z chodnika :D
Daleko mi to "ubeckich" zachowań i uprzykrzania ludziom życia w jakikolwiek sposób, ale większość z tych ludzi nie powinna poruszać się po drodze.
normalne zachowanie na drodze, wiadomo. :)