Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ale co Hansi rozpieścił kibiców, ze wiara w remontade jest taka duża to nie mam pytań ;D
0
@Damian11 i mieć dwie tykające bomby - Cancelo i Araujo ? :D Aż się by prosiło o karenego ;D
1
@CLS63AMG Zaryzykuje stwierdzeniem, że jak będzie 2-0 do przerwy, nie odpuszczą awansu i to zrobią :)
5
@masik86 "chirurdzy przyszyją nogę Pedriego, odczucia są dobre"
1
@Borneo W końcu, dawno nie natrafiłem na twój post. stęskniłem się za twoimi mądrościami.
1
@Karol145 z racji na moje bardzo dobre relacje z mamą, nie potrafię nawet myśleć co by było gdyby... przeraża mnie to.
Trzymaj się mocno.
0
Jak jutro Barca awansuje, a Getafe to utrzyma to gazetą papieru braknie na negreire :D
1
@mr Barca W postaci siwych włosów chyba :D
2
@mr Barca Obiło mi się o uszy na stronie, że ludzie tutaj to dzieciaki, a okazuję się, że większość zaraz bliżej 40 niż 20 ;D
Oczywiście wszyscy z wyglądu piękni i młodzi :D
0
@La Pulgaa Ja chce jechać na mecz pod koniec sezonu. Celta albo Betis na Camp Nou.
Długo przed meczem kupiles?
0
@Ojciec5tkidzieci Biorę 1l i jeśli zechce to wysłuchuję historii jakim cudem doprowadziła się do takiego stanu :D No bo panowie... kurwa, jak ? :D
0
@Rastafarnianin Polecam się hartować. W te zimę ani razy nie ubrałem kurtki, w poprzednią w sumie też nie, a w około 7/8 stopniach chodzę już w koszulce albo bluzie i spodenkach, chyba, że wieje mocno :)
Zajęło to trochę czasu, ale nie narzekam na zimno ;D
0
@directedbyfcb Właśnie z tego powodu pisałem, że nie wiadomo. Mogą odwołać, albo przeniosą
0
ME dwa lata temu, zaraz poznamy kolejnego mistrza świata, a Finalissima nawet nie wiadomo kiedy zostanie rozegrana :D
Szkoda, że tego nie organizują "na świeżo"
1
@norbi77 Fotomontaż, ma dwa inne buty.
1
@fcb__fan To nie była kwestia "tak uważam", widziałeś to w ogóle? To był czysty wjazd z wyprostowaną nogą w okolice kostki.
0
Ale beznadziejny jest ten liniowy dzisiaj.
3
Kartki dostali wszyscy zainteresowani, oprócz chłopa co wjeżdża z wyprostowaną nogą w kostkę ;D
0
@xavi890 Oczywiście, że nie. Wcale nie ogarnia tego aspektu piłkarskiego. Ogólnie to słaby trener :)
0
no to Mareczku, czas na Ciebie ;D
0
@klopx ma, 79 zł sam canal plus, 84 z eleven
0
@AmigoBlancos Tu i tu tracą na wartości :) Wiec, ani tu, ani tu ;D
0
@draxidox to kawiarnia specjalna na takie maski led czy w gwiezdne wojny się bawili?
1
@Michu94 ciekawe jak Enrique poradziłby sobie z tą młodzieżą
0
@tbas Ja mam taką szybkę, ale nie działa od góry i dołu, tylko na boki. Spoko opcja jak wbudowana.
8
I pomyśleć, że miał odejść. Jeden z nietykalnych dla mnie w Barcelonie.
1
@Bzyczekk no trochę razy kliknąłem ;D
0
@Bzyczekk Nic nie kupiłem, bo to nie ostatnie potwierdzenie zakupu chyba ;D Z konta nie pobrało, a jak nawet to oddadzą chyba :)
Po za tym to błąd serwisu z ich strony pewnie, skoro na tylu rzeczach to samo.
0
Ma ktoś problem z Canal plus? Nie mogę kupić pakietu, klikam zamawiam i płacę i tylko odświeża stronę. Na dwóch przeglądarkach i telefonie to samo.
0
@nabial To praktycznie to samo, a nawet piszę, że guayusa ma więcej kofeiny. Chyba, ze chodzi o smak, ale tutaj to polubiłem się bardziej z kuzynką mate :)
Yerby sypie się więcej, podobno stąd wrażenie, ze jest mocniejsza.