Tomaszekkkkk
Dołączył/a: grudzień 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pabtytu Przecież wszyscy byli o za polem karnym, może nie 20 sek, ale większość tego czasu.
2
I tak nie grają, nawet przy 5-0 nikt nie dostaje szans. Niech jadą na kadrę.
2
Czemu przy takich wynikach nie wchodzi odrazu Dro albo ten Tommy to ja nie wiem.
0
@Rafalloxfcb Wyłączą tego blokczejna w końcu i tyle :D
0
@Cryptolis Żadne państwo, w żadnym dowolnym momencie, nie ma możliwości tego "zakończyć" cokolwiek masz tu myśli :)
2
@Faro Dla mnie to piękna sprawa to budowanie zespołu piłkarzami tylko z regionu. Coś jak w Barcelonie, czym więcej wychowanków w składzie, tym lepiej mi się to ogląda. Gdyby nie Barca, właśnie za to śledziłbym Athletic.
2
@July_6_BcN Każde zdjęcie Pedriego na głównej wywołuje chwilowy skok ciśnienia, przez te kontuzje :D
5
@clyde Dyskusja na temat wiary to jak dyskusja z kimś o polityce jak ma zabetonowane poglądy ;D Nie ma żadnego sensu
0
@alone49 Tylko, ze ten brak szacunku znikąd się nie wziął. Więc argument na który sami pracują, odpada.
0
@Krzysztof1987 No tak. Masz racje.
0
@Gaucho Też chciałem Pana Denisa do Barcelony, ale na szczęście Arsenal na tamten czas był moim ulubionym klubem zaraz za Barceloną :)
Później jeszcze bardziej - za budowanie młodego składu.
„Dzieci Wengera” :)
Dobry czas dla piłki to był.
1
@Gaucho Miałem za gówniarza koszulkę Shevchenko, z bazaru za 10 zł :)
Seedorf w okularkach :D
0
@misterio Na pewno przez takie wykorzystanie AI rośnie cena ramu, bo przecież to jedyne wykorzystanie AI, gpt, gemini groki i bzdurne filmiki, na tym się kończy potencjał zdaniem ludzi, którzy powtarzają tą bzdurę :)
Przecież to kropla w oceanie.
1
@Gaucho Milan miał pakę w ok 2005, Gatuso, Pirlo, Cafu, Maldini.
Reprezentacja Brazylii z 2002, późniejsza Joga bonito :D
Piękny okres futbolu :)
Nie ogarnąłem, że chodzi Ci tylko o Barce :D
7
@KamQiX I każdy z tych błędów ma zwykle opłakane skutki :D
2
@Varkond Kładzie się chwile zanim by poczuł kolano z tyłu, bo szuka faulu na innym zawodniku. Jak to faul to czym był wczorajszy wjazd w Pedriego od tyłu ? :D
4
@Fabik87 Ja to podziwiam jego refleks. Umiejętności bramkarskie na najwyższym poziomie, ale refleks to ma nieludzki ;D
1
@Andi18 Faktycznie, to też Hiszpan. Bramkę kadra na mundial ma ładnie obsadzona skoro tak
2
@Andi18 No mają 14 bramek tylko straconych. Dwie dzisiaj. Ale może być to kwestia obrony jak u nas rok temu, stąd pytanie :D
1
Nie oglądam często innych meczy, pytanie do oglądając inne ligi.
Są obecnie równie dobrzy bramkarze co Garcia, czy po za nim większość w miarę zdrowa?
Ederson też był top bramkarz, Donnarumma był w formie. Jak aktualnie wygląda ta pozycja?
1
Refleks Joana jest chory :D
4
@Kgorecki2500 Grube zawieszenie by się przydało. Do końca sezonu minimum.
Zabić mógł chłopa takim wejściem w krtań.
2
Śmieszne są te banknoty :D Jak by odszedł dla pieniędzy do klubu na takim samym poziomie sportowym :)
1
@MesQueUnClub_87 Od dawna tam powinni grać :p
Nie czekałem nigdy na mecz z Espanyol'em tak jak na dzisiejszy przez sytuacje z Joanem :)
3
Najciekawsze derby od lat się zapowiadają. Ja tu liczy na gruby wpierdol.
0
@Derean Piękne są moje okolice :D
Petardy 30zł - zysk operacyjny ok 90 zł... no gdyby nie gruba grzywna którą pewnie dostaną :)
0
@SelloutCrowd Niczym wymienieni nie różnią się Tuskow, Kaczyńskich, Harris czy…(wstaw nazwisko dowolnego polityka)
1
@Kgorecki2500 Jestem pełen podziwu, że ludzi interesują takie rzeczy :D
1
@marcin62 Ktoś rzucił pomysł, ktoś przemyślał i ktoś zaakceptował… po drodze nikt nie wpadł że to będzie głupie i żenujące:)
12
Dzisiejsi „artyści” to jest taka żenada… ;D